Aktualny czas: 25.11.2017, 00:17 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Silver Spoon (Gin no Saji) - Hiromu Arakawa
Autor Wiadomość
Laghnarr
Unregistered

Silver Spoon (Gin no Saji) - Hiromu Arakawa
[Obrazek: Silver_spoon_manga.jpg]
Cytat:Silver Spoon (jap. 銀の匙 Gin no Saji?, dosł. "Srebrna Łyżka") to japońska manga napisana i zilustrowana przez Hiromu Arakawa. Akcja ma miejsce w fikcyjnym Liceum rolniczym Oezo (jap. 大蝦夷農業高等学校 Ōezo Nōgyō Kōtō Gakkō?) na Hokkaido. Przedstawia życie Yugo Hachikena, ucznia z Sapporo, który dołączył do Oezo, by znaleźć się jak najdalej od rodziny. W przeciwieństwie do swoich kolegów, jego celem nie jest kariera rolnicza, chociaż zazdrości im, że mają własne cele, do których dążą. /// Źródło: Wikipedia.

Ktoś z was czyta tą mangę, albo to anime?

Ja oglądam anime. Powiem szczerze, że to moje pierwsze anime o rolnikach. Na początku widząc okładki myślałem, że to coś o gigantycznych krowach - w zasadzie poniekąd jest - ale generalnie jest całkiem wciągające. Ogląda się przyjemnie, nie męczy mnie nudną historią, ale z drugiej strony za bardzo mnie też nie wciąga.
Potraficie się w jakiś sposób odnaleźć w postaci głównego bohatera? Smile
A może kogoś innego?

Notatka od Rika, 02.01.2015 23:11 :

Temat o Silver Spoon już istnieje

http://forum.onepiecenakama.pl/watek-gin...rmie--3248

Następnym razem przejrzyj chociaż pierwsze strony w działach albo użyj szukajki.
Przenoszę do kosza.

02.01.2015 22:53
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama