Aktualny czas: 19.11.2017, 19:52 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 
Skarpetki
Autor Wiadomość
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,663
Poziom ostrzeżeń: 10%
Skarpetki
Ciepło się robi, to się zastanawiam - czy w taką pogodę nosicie skarpetki? Oczywiście nie mówię tutaj o Januszowym zestawie sandały + białe skarpety, ale ciekawi mnie, czy np. do trampkow nosicie skarpetki czy na stopowe komando. Preferujecie stopki czy dłuższe, dalej za kostkę? Czarne, białe czy we wzorki? Osobiście źle się czułym w takim pełnym bucie bez skarpetki, preferuję czarne i krótkie.

[Obrazek: qs6mEE7.jpg]
Tylko Monika
10.06.2017 21:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,143
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Skarpetki
Dziwny temat D:
Lubię balerinki i sandały na gołą stopę. Choć do balerin czasem trzasnę sobie stopkę, bo tylko to pasuje.

Do obuwia sportowego zawsze mam skarpetki, jeśli są za długie to po prostu podwijam. Niestety lubuję się w skarpetach we wzorki i śmieszne rysunki, toteż potem w pracy gdy zakładam służbowe chodaczki, wyglądam jak oszołom :v No ale trudno, wiadomo, że tylko czarne i szare są stylowe.

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
10.06.2017 21:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Kotu Online
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 409
Poziom ostrzeżeń: 5%
Jestem Januszem :< bo lubię sandały ze skarpetkami...tylko Polacy są dziwni i robią z tego wielkie hallo, gdzie na zachodzie Europy to norma Tongue ale w lato częściej w crocsach chodze Big Grin

Nie polecam wsadzać nóg po plaży, bez skarpetek i do tego z mokrymi stopami...katorga przy chodzeniu Tongue
Stópek jakoś nie trawie. Częściej białe, ale czarne też mam, bez wzorków, jestem nudny w tym temacie Tongue

[Obrazek: 205ee7p.png]
10.06.2017 22:53
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,002
W taką pogodę o ile nie jestem w pracy to nigdy nie noszę skarpet. Uwielbiam ten okres roku, jedynie barki i spodenki.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
11.06.2017 13:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Biri Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 233
Ja najczęściej chodzę w trampkach i lubię nosić do nich stopki. Czasem zdarzy się, że jak jest ciepło, to założę trampki na gołe stopy, ale raczej rzadko. Lubię raczej stopki w stonowanych kolorach (co by mi pasowały do trampek). A co do wzorków to bardzo różnie. Chyba raczej gładkie, ale uwielbiam moje skarpetki z Chopperem, które wygrałam na CC Heart

[Obrazek: qn0eMOB.jpg]

"Złość to najczęściej oznaka lęku. A lęk to bardzo destruktywna siła. Strach jest najbardziej obrzydliwą ze słabości, a każdą słabość przeciwnika można obrócić na swoją korzyść."
~ A. Pilipiuk "Kuzynki".
11.06.2017 13:45
Stepi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 484
Skarpety zawsze i wszedzie

[Obrazek: monkey.png]
20.06.2017 11:26
Hime Offline
Shichibukai
Admirał

*
Liczba postów: 1,042
Nie noszę skarpet do sandałów Tongue w taki upał jak dziś zdecydowanie tego typu obuwie i goła stopka. Nie wyobrażam sobie za to włożyć gołej stopy do zakrytych butów. Zawsze musi być jakaś skarpetka czy stopka. Lubię kolorowe, ale nie lubię jak mi je widać, dlatego najczęściej będą to szarości i czernie.
20.06.2017 12:19
Chisu Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 913
Ostatnio polubiłam kolorowe skarpetki. Najlepiej, jak są w kwiatki, serduszka i inne kucyki. Chyba nigdy nie noszę skarpet do pary, bo mi się nie chce ich szukać. Zawsze noszę buty przed kostkę, a stopki są strasznie niewygodne :v No i lubię, jak skarpetki wystają i je widać. Zimą do desantów zakładam jakieś grubsze, te takie puchate lub wełniane, od babci.

[Obrazek: D2kDFZK.png]
21.06.2017 00:01
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama