Aktualny czas: 21.10.2017, 08:25 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
Skip Beat!
Autor Wiadomość
Nighty Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 96
Poziom ostrzeżeń: 0%
Skip Beat!
Główną bohaterką tego anime jest Kyouko Mogami. Skromna dziewczyna, która przyjechała do Tokio tylko po to, aby wspierać swojego przyjaciela z dzieciństwa - Shou, który zaczął robić karierę muzyczną (warto wspomnieć, że od zawsze była w nim zakochana). Kiedy Kyouko dowiaduje się, że Shou ściągnął ją do Tokio, tylko dlatego, żeby żyło mu się wygodniej, krótko mówiąc - wścieka się. Zachodzi w niej diametralna zmiana i rzuca wyzwanie chłopakowi, mówiąc mu, że jeszcze go pokona. Właśnie z tego powodu udaje się do agencji L.M.E., aby w najbliższym czasie się zemścić i stać się wielką gwiazdą...
I tak właśnie rozpoczynają się perypetie Kyouko. Należy wspomnieć, że nie tak łatwo zostać gwiazdą, szczególnie jeśli nie ma się wielkiego, widocznego talentu.
Seria naprawdę godna uwagi, mimo że urwana w połowie (stąd bardziej polecam mangę. Uwaga, mówi to osoba, która praktycznie zawsze woli anime!).

A co Wy uważacie o tym anime?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.09.2015 19:22 przez Murgrabia. Powód: Poprawiona ortografia)
07.05.2011 22:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
RE: Skip Beat!
O ile o anime nie mam zdania, o tyle mangi jakoś nie umiem znieść.
Już poza faktem, że nie przepadam za shoujo jako takim, chyba, że czysto komediowym, to główna bohaterka irytowała mnie niczym Haruhi Suzumiya. Płytka, głupia, nawet nie zabawna. Dotarłam do momentu, w którym już oczywistym było, kto będzie jej kolejnym facetem i odpuściłam sobie, zastanawiając się, czemu to stoi tak wysoko w sondażach...

[Obrazek: 66HHUfX.png]
08.05.2011 02:06
Nighty Offline
Majtek
Pirat

*
Tyle ile ludzi, tyle różnych zdań Wink
Ja na przykład Skip Beat lubię głównie właśnie dzięki postaci Kyouko. Oczywiście to kwestia gustu, każdy kocha inną kreację postaci.
08.05.2011 12:05
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,371
Poziom ostrzeżeń: 5%
Ja bardzo żałuję, że wydano tylko pierwszą serię. Rewelacja. Naprawdę można się uśmiać podczas seansu, lepiej jak mangaTongue Jak wtedy ona gra z tym kolesiem w blond włosach. Miała go nie dusić, ale nie mogła się powstrzymaćBig Grin W ogóle temat aktorstwa mi podszedł. Chciałbym zobaczyć czy będzie wielką aktorką bardziej niż czy będzie z tym czy tamtym. Jak wtedy "rozgryzała" rolę tej dziewczynki z blizną na czole. (Dawno oglądałem wię nie pamiętam, kogo grała)

Choć dalsze wydarzenia ewidentnie idą w stronę shoujo, to jednak przyjemnie się czytało. Szkoda tylko, że tak wolno wychodzi. Skończyłem na urodzinach tej małej około 120 rozdział i tak jakoś póki co nie wróciłem.
Kwestia budowy mangi. Bo anime, jest bardzo przyjemne a układ kadrów czy dymków w shoujo to dla mnie tragedia. Nie chce mi się tego czytać, jeśli jest coś nie interesującego...

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

10.05.2011 17:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nighty Offline
Majtek
Pirat

*
Z tego, co słyszałam, to drugą serię anime mając zrobić, ale dopiero wtedy, gdy skończy się manga -.-' A tak się składała, że manga zatrzymała się na 152 odcinki (przynajmniej w polskim tłumaczeniu). Naprawdę się wściekłam, że przerwali tak dobrą serię ^^'
10.05.2011 18:34
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Liczba postów: 1,197
Anime w którym o dziwo uwielbiam główna bohaterkę, jej charakter i te małe duszki(diabełki) czy jak je tam nazwać są genialne, szkoda, że z biegiem serii jest ich coraz mniej.
Ja wytrwałam, jestem na bieżąco z mangą mimo, że po angielsku strasznie ciężko się czyta, dlatego, jeśli pojawi się więcej chapterów po polsku, to chętnie odświeżę sobie te które miałam już okazję przeczytać po angielsku.
Kyoko jest bohaterką z którą w dużym stopniu się utożsamiam, jej poglądy na pewne sprawy są bardzo podobne do moich.
Szkoda, że nie powstały kolejne serie anime, ale kiedy się wgłębiałam w ten temat, to niestety anime w Japonii nie zdobyło zbyt dużej popularności, co spowodowało brak kontynuacji, a szkoda Tongue
Podoba mi się przemiana Kyoko, to jak ewoluuje oraz jej wewnętrzne rozterki, i z czasem przyjmując kolejne role staje się coraz piękniejsza . Sekcja Love me i jej różowe uniformy, rozwalają system i rządzą. Big Grin
No i w mandze znalazła się scena której kompletnie się nie spodziewałam, a serce zaczęło mi mocniej bić. Ale nie będę spoilerować osobom które jeszcze sięgną po ten tytuł.
Co prawda z biegiem wydarzeń ma się wrażenie, że niektóre rzeczy są przekombinowane, ale postacie, zdecydowanie to wynagradzają i dzięki temu praktycznie się tego nie czuje.

a to moja ulubiona scena z początków anime
Spoiler :
[Obrazek: 113705_ajrfko4et3b256vdzpcuql7nh08swx1giym9.JPG]

[Obrazek: llamister_kozov.png]
"3 grudnia książę mrocznych kóz oświadczył się siostrze Okiren: Hotarubi.
Podarował jej pierścień z trawy, który ta ochoczo przyjęła, a że jest lamą, to pewno go zeżarła."
03.01.2014 23:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama