Aktualny czas: 25.11.2017, 06:03 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skrzypek uliczny z Katowic
Autor Wiadomość
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Liczba postów: 1,197
Poziom ostrzeżeń: 0%
Skrzypek uliczny z Katowic
O Włodzimierzu Tomczyku słyszałam już w Polskiej telewizji nie raz, tak samo nie raz obok niego przechodziłam gdy jeszcze mieszkałam w Katowicach, teraz doczekał się mini-dokumentu nakręconego przez nowojorską agencję 'Variable'. Otóż pan Włodzimierz jest ulicznym artystą, nie takim zwyczajnym ponieważ posiada kasę fiskalną i jeśli chcemy dostaniemy od niego paragon. W każdym razie to nie jest najważniejsze, dokument nie jest długi, ale przez swój refleksyjny charakter przywołuje takie myśli 'jak wiele potrzebujemy od życia żeby być szczęśliwymi'. Każdy ma swoje zmartwienia, jedni większe, inni mniejsze, nie wszystko jesteśmy w stanie znieść. Sama często smutam i się załamuję, ale fajnie się patrzy na takich ludzi którzy mimo trudności jakie ich spotkają wciąż żyją nadzieją i nigdy się nie poddają.

"A Reflection"

"Wiele w swoim życiu przeżyłem, nigdy się nie poddawałem. To są moi słuchacze. To jest moja scena.
To jest moje życie"

[Obrazek: llamister_kozov.png]
"3 grudnia książę mrocznych kóz oświadczył się siostrze Okiren: Hotarubi.
Podarował jej pierścień z trawy, który ta ochoczo przyjęła, a że jest lamą, to pewno go zeżarła."
25.01.2014 14:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,868
RE: Skrzypek uliczny z Katowic
Ten dokument to już chyba trochę ma, wrzucone niby rok temu, ale ja jakoś kojarzę, że go oglądałam w Polsce jeszcze...

Wzruchłam bardzo jak to oglądałam, też parokrotnie miałam okazję pana mijać (tylko zawsze kurde drugą stroną tego przejścia podziemnego szłam Confused). Wszyscy katowiccy znajomi wiedzą kim jest i wyrażają się o nim z wielkim szacunkiem (choć podobno czasem zdarza mu się zafałszować Wink) - jest tam miejską legendą, z której ludzie są dumni ^^

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
25.01.2014 14:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ena Offline
Rak
Admirał

*
Liczba postów: 466
A to nie jest ten pan, co teraz na Piotra Skargi gra? Zaraz obok dworca PKS?

[Obrazek: Ggca6ws.jpg]
03.04.2014 13:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Liczba postów: 1,197
A nie wiem czy się przeniósł, już dawno w Katowicach nie byłam... ze cztery lata XD
Ale pamiętam, że zawsze miło się koło niego przechodziło ^^

[Obrazek: llamister_kozov.png]
"3 grudnia książę mrocznych kóz oświadczył się siostrze Okiren: Hotarubi.
Podarował jej pierścień z trawy, który ta ochoczo przyjęła, a że jest lamą, to pewno go zeżarła."
03.04.2014 21:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama