Aktualny czas: 22.09.2017, 01:09 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Słodycze a Wy:)
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,257
Poziom ostrzeżeń: 5%
Słodycze a Wy:)
Czyli jak na nie patrzycie. Czy z wiekiem wcinacie więcej, czy odwrotnie, co uwielbiacie, polecacie. Czy często wydaje na nie pieniądze. Aha nie mowa tu o ciastach od tego osobny temat założyłemBig Grin

Ja ostatnio zajadam się lizakami z witaminkami nim 2, czy jakoś tak. Zawsze w nocy tak po 2 albo 3 sobie jakiś ciumciamBig Grin

A tak to uwielbiam normalne ciasteczka, najlepiej bez dodatków, kruche. Bardziej niż z czekoladą czy inne.

Wolę ciastka niż cukierki, aczkolwiek przyznam, że ptasie mleczko też bardzo lubię. Aczkolwiek samemu mi szkoda trochę na nie kasyBig Grin

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

27.01.2010 02:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,583
Poziom ostrzeżeń: 0%

CZEKOLADA.
Byle nie biała (złe wspomnienia z kolonii - do dziś na zapach białej czekolady robi mi się mdło :/), sztuczna, czy nadziewana truskawkami (nie wiem dlaczego, tak jak same truskawki uwielbiam tak tej wyrabianej sztucznie zwyczajnie nie trawię (dosłownie, niestety)). A tak - wszystkie jak leci, łącznie z gorzką, deserową czy wściekle mleczną.
Uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam :mrgreen:

Poza nią (i wszystkim, co ma czekoladowy dodatek XD)... Nektar bogów - Cola (jest słodka, wiec chyba się liczy?).
Więcej grzechów sobie w tej chwili nie przypominam XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
27.01.2010 03:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,257
Poziom ostrzeżeń: 5%

I tak nie będzie rogrzeszeniaTongue

Ja bardzo lubiłem białą, ale dawno nie jadłem...

Zapomniałem dodać, ze lubię też batony zwłaszcza te naj prostrze Prinse PoloSmile Szczególnie orzechoweSmile

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

27.01.2010 03:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,232

Cytat:CZEKOLADA.
Byle nie biała (złe wspomnienia z kolonii - do dziś na zapach białej czekolady robi mi się mdło :/), sztuczna, czy nadziewana truskawkami (nie wiem dlaczego, tak jak same truskawki uwielbiam tak tej wyrabianej sztucznie zwyczajnie nie trawię (dosłownie, niestety)). A tak - wszystkie jak leci, łącznie z gorzką, deserową czy wściekle mleczną.
Uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam

Poza nią (i wszystkim, co ma czekoladowy dodatek XD)... Nektar bogów - Cola (jest słodka, wiec chyba się liczy?).
Więcej grzechów sobie w tej chwili nie przypominam XD

Ja widzę, że bardzo podobnie, chociaż tą z truskawkami zjem. Cole mogę pić non stop.

A co do słodyczy - zjadłabym WSZYSTKO Big Grin

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
27.01.2010 10:22
Ra Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 130

Ptasie mleczko, czekolada najlepiej pełnomleczna ale nie pogardzę z nadzieniami xD Jeszcze takie coś z niemiec jadłem, jakieś wzorki gwiazdki itp. to było cholernie słodkie, nie do ogarnięcia ale też bardzo pyszne xD Dalej to...pieguski i podobne do nich, ogólnie wsio co dobre xD

To już jest koniec...
27.01.2010 11:11
BakaSakana Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 69

Uwielbiam słodycze...
Od czekolady (wszystkie rodzaje), żelków, batonów,cukierków po ciasta ciasteczka, lody wafelki itd. i oczywiście słodkie napoje.
Moim największym problemem jest to że gdziekolwiek bym nie szła zawsze wstąpię do jakiegoś sklepu żeby kupić sobie coś słodkiego.Przeważnie kupuje batony, mogę godzinami stać na stoiskach ze słodyczami. Praktycznie wszystkie moje pieniądze idą na jedzenie. Nigdy jeszcze nie cierpiałam z powodów przejedzenia słodyczy. Naprawdę chyba nie było dnia żebym nie zjadła czegoś słodkiego.
Na swoje usprawiedliwienie powiem że próbuje się kontrolować, ale to naprawdę jest trudne. :mrgreen:

[Obrazek: sygnaj.jpg] [Obrazek: sogeking9rs.gif]
27.01.2010 11:57
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,583

"I said NO to sweets, but they just won't listen", co? XD

Mam wrażenie, że jak tylko się spotkamy wszyscy razem to pierwsze, w co się trzeba będzie zaopatrzyć, to duże ilości słodyczy XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
27.01.2010 12:17
Vampircia Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 324

Ja powiem krótko: nie przepadam, więc praktycznie nie kupuję. Czasem się zdarzy, że mnie najdzie ochota na odrobinę czegoś słodkiego, ale to raczej rzadko. Zdecydowanie preferuję pikantne przekąski. A czekolady wręcz nie lubię, chyba że bardzo gorzką, bez mleka i cukru.

[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
27.01.2010 12:24
Ra Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 130

Jackie, alkoholu zakrapianego słodyczami chyba xDD Słodycze to nektar bogów (ja jestem bogiem xD), ukojenie dla podniebienia i oszczędność na jedzeniu, bo można się tak zamulić, że przez resztę dnia nie ruszy się niczego na ząb xD

To już jest koniec...
27.01.2010 14:18
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 495

Ja ogólnie jem tyle co nic, jednak dzięki słodyczą jestem otyły =\, potrafię je jeść kilogramami i to wszystkie, każdy rodzaj, byleby słodkie. Heh w sumie to w moich żyłach płynie cukier i czekolada, normalnie mogę nie jeść 3 dni nic i nie jestem głodny, za to gdy widzę coś słodkiego... =\ każdy ma jakiś nałóg.

[Obrazek: fa50186.png][Obrazek: 08-fallen-logo-150x150.jpg][Obrazek: fallenflagbyzaxus.jpg]
27.01.2010 14:31
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama