Aktualny czas: 21.02.2020, 10:19 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
Słoik pełen dobrych chwil
Autor Wiadomość
Biri Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 260
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Słoik pełen dobrych chwil
Mi też się Nami takie pojedyncze kartki zdarzały, no cóż, ale większość miło się czytało i miło jest zobaczyć ile dobrego się wydarzyło. Jednak chyba w tym roku nie będę robić. Wątpię, by mi się chciało Tongue Oto moje karteczki:

[Obrazek: O9vd9Gi.jpg]

[Obrazek: qn0eMOB.jpg]

"Złość to najczęściej oznaka lęku. A lęk to bardzo destruktywna siła. Strach jest najbardziej obrzydliwą ze słabości, a każdą słabość przeciwnika można obrócić na swoją korzyść."
~ A. Pilipiuk "Kuzynki".
02.01.2016 20:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 1,055
Wracać i czytać tyle karteczek nie zamierzam z różnych powodów^ Pod koniec roku zapisywałam na kartce po jakimś czasie ( paru dniach) co mnie cieszyło by dopiero przed Świętami to rozciąć i wrzucić do słoiczka^
Ale samą radochę sprawia mi posiadanie takiego słoiczka^ W weekend muszę sobie przygotować drugi, a ten gdzieś schowam^
12.01.2016 16:59
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 6,006
Poziom ostrzeżeń: 5%
Coś w tym jest, nie trzeba tego czytać, ale samo to, jak słoik coraz bardziej się zapełnia jest chyba wystarczająco pokrzepiające.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

12.01.2016 21:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,141
Jak komuś się nie chce robić słoiczka, polecam codziennie wieczorem (albo co jakis czas) robić takie niezbyt wymagające ćwiczenie:

Wyobraź sobie, że rano obudzisz się bez tego wszystkiego, za co dzisiaj nie podziękowałeś.
A potem podziękuj (Bogu/losowi/obojętnie, w co tam wierzysz, czy po prostu nieokreślonemu szczęściu). Po prostu spróbuj odczuć wdzięczność.

Bo też nie chodzi o to tylko, żeby tylko jakieś wyjątkowe chwile doceniać, (oczywiście to tez jest bardzo ważne) ale te rzeczy,ludzi i zdolności które mamy na co dzień, a zapominamy się z nich cieszyć, bo wydają się zbyt zwyczajne. A tak naprawdę nie każdy je ma.
Dla mnie to jest świetne, robię tak od dłuższego czasu i pomyślałam, że w sumie mogłabym się tym podzielić, może komuś też się spodoba.

[Obrazek: sylw-sygn2.gif]
12.01.2016 23:01
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 1,055
Poległam, od miesiąca przestałam prowadzić słoiczek. Może do niego wrócę, nie pamiętam wszystkiego co mnie miłe spotkało. Myślę że czasem może się tak zdarzyć, że mimo wszystko można zrobić przerwę, lub zaprzestać zupełnie, nawet jeżeli ten słoiczek miał służyć właśnie do polepszania nastroju. Taka mnie refleksja naszła i trochę wyrzuty sumienia.
08.04.2016 23:19
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama