Aktualny czas: 17.08.2017, 03:46 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wstępne wyniki II edycji Rywalizacji Załogowych podane!
Na razie na prowadzeniu Soge, ale jest jeszcze dużo czasu
i nic nie jest przesądzone! Wygrać może każdy!
----> Dotychczasowe Punkty <----
Odpowiedz 
Słuchawki
Autor Wiadomość
Nac Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 716
Poziom ostrzeżeń: 0%
Słuchawki
I znowu zakładam temat podobny do poprzedniego, który mam nadzieję, że pomoże mi/nam zakupić dobre słuchawki zarówno do kompa jak i do wyjścia na świeże powietrze ;] Nie wiem czy temat trafi w wasze bodźce ale założyć można. Można? No pewnie, że można! Big Grin

Z mojej strony mogę całym sercem polecić wam słuchawki Koss Porta Pro, których używam blisko rok czasu. Służą mi przy kompie jak i gdzieś wyłażę. Używam ich praktycznie codziennie, wyglądają wyśmienicie, są wytrzymałe i dobre dla ludzi którzy noszą okulary. Trochę kosztują, ale w zamian za to mają dożywotnią gwarancję. A przede wszystkim mają piękny bass, który od razu wychwycimy.
Teraz mam pytanko do was. Jakich słuchawek używacie na co dzień do kompa, jakie polecacie a jakie odradzacie ?

13.04.2012 01:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
Czarna Lama
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,531
Poziom ostrzeżeń: 20%
RE: Słuchawki
Ja używam tych:
http://www.morele.net/sluchawki-plantron...67-224280/

Potrzebujesz słuchawek do gier? Bo jeśli tak to poniżej 150zł nie masz niczego konkretnego Wink

Pasowałoby też, abyś podał limit cenowy. Możesz też poszukać tutaj.

"Nie licz na ludzi, a jak musisz, sprawdzaj saldo potem."
[Obrazek: 4c1cnDA.png]
13.04.2012 06:47
Kyosuke Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 3
Jeżeli do 100zł to zdecydowanie Sennheiser HD201.. natomiast odradzałbym często polecane przez noobków Fatal1ty które są po prostu lipne. ;]
13.04.2012 07:26
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,886
A ja tych i jestem zadowolonyBig Grin
http://www.komputronik.pl/product/96190/...Live_.html
z tym że kosztują 2 stówy:/

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
13.04.2012 10:33
Kyosuke Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 3
Z tym, że Creative Aurana Live na zintegrowanej karcie dźwiękowej będą się marnować i nie wykorzystasz ich potencjału..
13.04.2012 16:53
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,232
Ja mam steelseries 4h, słuchawki dla gejmerów.
http://www.proline.pl/pic/steelseries-4h_0.jpg

Jestem zadowolona, są wygodne. Dałam koło 2 stów, z rok temu.

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
13.04.2012 17:14
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 411
Ja używam Sennheiser HD202
http://www.audiohit.pl/galerie/s/sennhei...ii_819.jpg

Szukałem wtedy dobrych słuchawek do słuchania muzyki basowej (Techno Trance i wgle innych podobnych), Sprawdzają się świetnie, dżwięk czysty jak łza a basy są po prostu świetne, kosztowały ponad 125 zł, nie pamiętam dokładnie.

[Obrazek: lw0y.png]

Dla niewiedzących: Kiedyś zwałem się Carsis
13.04.2012 20:24
PaSaT Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 345
A ja się z was śmieję i używam SUPERLUXÓW za 100 zł Big Grin Big Grin Big Grin
A na poważnie - słuchawki (Superlux HD 681) rzeczywiście kosztują około 120 zł (kupiłem w promocji), są zrobione z taniego, chińskiego plastiku, który o dziwo nie pęka. Do tego mają 2.5 metrowy kabel, gruby i wytrzymały jak Niemieckie czołgi (jeździłem po nim nieświadomie krzesłem z kółkami obrotowymi i nawet nie ma na nich śladów po tym cyrku, a myślałem że będę musiał zrobić rekabling, czy jak to się zwie). Pasmo przewodzenia 10Hz ~ 30kHz. Opór 32 Ohmy. Są to słuchawki typu Monitor, tzn. przeznaczone do długich odsłuchów, mają podkreślone średnie tony. Ważą 276 gramów, max. power = 300mW... Tyle podaje producent. Co prawda renomą nie odpowiadają żadnym spotykanym słuchawkom, ale, jak to napisał pewien recenzent:
"Jeśli chcesz wydawać grube pieniądze na słuchawki nie zamierzam Cię powstrzymywać.
Chętnie się z tobą spotkam na odsłuchach, wezmę ze sobą Superluxy
i z przyjemnością będę obserwował twój zmieniający się wyraz twarzyBig Grin
A potem chętnie posłucham twoich tłumaczeń „dlaczego akurat tak bardzo lubisz swoje słuchawkiBig Grin”.
W porządku, chodzi o to by się cieszyć muzyką. A muzyka w SL serwuje mi dużo radości.
Porównać mógłbym to do wejścia do wyglądającego zewnątrz obskurnie lokalu,
gdzie w środku znajduje się restauracja pięciogwiazdkowa obsługiwana przez piękne,
elegancko ubrane kelnerki a w menu mamy pozycje z całego świata i wszystko po 3,50złBig Grin".
Odsyłam do przeczytania całej recenzji. Ja po niej nie miałem wątpliwości, że warto je mieć, i się nie zawiodłem. Jest tylko jedno ale - są to słuchawki typu półotwartego. W domu zastąpią ci słuchawki sześć razy droższe, ale poza nim... I nie wyglądają (ponoć) za dobrze (mi tam się podobają) i, co najważniejsze, słychać na zewnątrz, co słuchasz, o ile słuchasz choć trochę głośniej.
Recka (BARDZO ZACHĘCAM DO PRZECZYTANIA, nawet niezainteresowanych kupnem, ciekawa jestSmile):
http://forum.mp3store.pl/topic/80199-superlux-hd-681/

A tam, gdzieś daleko, zostawiłem wspaniałego przyjaciela, którego na zawsze zapamiętam, ale już nigdy nie zobaczę...
Nightwish-Imaginaerum~!

[Obrazek: 375704Casshern_Sins1.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.04.2012 22:36 przez PaSaT.)
18.04.2012 22:35
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 411
Muszę przyznać, że masz jakąś wzmocnioną wersję, bo mój kolega z klasy miał takie słuchawki i pocieszył się nimi dwa tygodnie O.o Skoro mówisz, że takie mocne, to co on kurka z nimi wyrabiał O.O

Ale co do ich jakości to nie mam wątpliwości (Fajny rym xD), sam mogę też je polecić, no chyba, że jesteś taki jak mój kolega z klasy. Raz pożyczył mi je gdy nie miałem swoich własnych i jakość była zapierająca dech w piersiach. No, ale moimi Sennheiser'ami też nie pogardzę i nie żałuję, że kupiłem je zamiast tych słuchawek co podałeś.

[Obrazek: lw0y.png]

Dla niewiedzących: Kiedyś zwałem się Carsis
19.04.2012 00:55
PaSaT Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 345
Moje od ponad pół roku radzą sobie spokojnie, przeżył nawet jazdę bez opakowania, przygniecione pakunkami przez całą Polskę. Wtedy byłem pewien, że się rozpadną, ale jakoś wytrzymały, może po prostu trafiły w jakąś szczelinę wśród bagaży. Później je chyba zahartowałem, bo na dworze było z -20, a w domku +23. Może nie trwało to zbyt długo, ale klej nie puścił. Zapomniałem tylko dodać, że materiał, z którego je wykonano, jest silnie promieniotwórczy xD

A tam, gdzieś daleko, zostawiłem wspaniałego przyjaciela, którego na zawsze zapamiętam, ale już nigdy nie zobaczę...
Nightwish-Imaginaerum~!

[Obrazek: 375704Casshern_Sins1.jpg]
19.04.2012 20:30
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama