Aktualny czas: 17.12.2017, 06:13 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Soul Eater Not! - obecne wydarzenia
Autor Wiadomość
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,269
Poziom ostrzeżeń: 20%
Soul Eater Not! - obecne wydarzenia
Jest to świeża manga dziejąca się w universum SE, jest to właściwie spin-off. Akcja dzieje się mniej więcej w tym samym momencie gdzie manga się zaczęła, największą zmianą jest to że główną bohaterką nie jest Maka tylko Tsugumi Halberd, broń która dopiero co dołączyła do Shinbusen i szybko zaprzyjaźnia się z dwoma równie świeżymi mistrzami, Meme i Anya. To się dzieje w pierwszym chapku, w drugim zwiedzają dorm dla dziewczyn i Tsugumi pierwszej nocy ma problem z świrniętą dziewczyną ale zostaje uratowany przez śpiącą meme (walka przez sen, to było spoko Big Grin). Jak na razie ten spin-off zapowiada się całkiem ciekawie.

[Obrazek: a5d45uF.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.02.2011 17:43 przez Weather.)
22.02.2011 17:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ryuuga Offline
Smoczy Samuraj
Pirat

*
Liczba postów: 392
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Soul Eater Not! - obecne wydarzenia
Czytałem oba chaptery ,i jak narazie jest to dla mnie świetna komedyjka w uniwersum Soul Eatera ^ ^

[Obrazek: archer-1.png]
22.02.2011 22:16
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Bardzo przyjemne Smile
W SE wszystko było już "gotowe" - wszyscy wiedzieli jak walczyć, jak się przemieniać, itd. Człowiek się wręcz czuł nieco zagubiony i miał ochotę krzyknąć niczym Nostalgia Critic - "EXPLAIN!" Już mniejsza z anime, w której wszystko pod koniec zostaje postawione na głowie (że niby brew CZYM JEST? ><'), ale nawet manga kazała nam w końcu zaakceptować, że tak już tam jest i kropka.

Strasznie mi się podoba ten spin-off, bardzo sympatycznie się zapowiada Smile No i mamy wyjaśnienia "od kuchni" XD

PS: *fangirl mode on* moja reakcja na pierwszy chapter - SIIIIIIIIIIIIIIIIID! Big Grin *fangirl mode off*

[Obrazek: 66HHUfX.png]
24.02.2011 01:55
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 474
Podajcie link do tego:
dowloand/online
wszystko jedno któreWink

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
26.07.2011 16:32
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama