Aktualny czas: 13.12.2017, 14:49 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spódnica +/-
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,462
Poziom ostrzeżeń: 5%
Spódnica +/-
Ponieważ, mamy kilka przedstawicielek płci pięknej na naszym kameralnym forum, postanowiłem wysunąć ten temat. Ten co nie intrygował zawsze. Wypowiadać się płeć męska też może, ale wolałbym by w tej dyskusji to panie prowadziły prym.

Chodzi o to, że ostatnio(lata mi chodzi), nie bardzo się widuje dziewczyny w spódnicach. Wszędzie tylko spodnie i spodnie. Zastanawia mnie czemu. Spodnie uwierają, nie dają takiej swobody, kiedy tylko mogę to nie nosze jinsów ani sztruksów tylko takie "miękkie".
Nigdy nie nosiłem spódnicy, ale wydaja się one wygodne, przewiewne, może nie bardzo na zimę ale na taką wiosnę jak znalazł. Mimo to, nie często spotykam dziewczyny ubrane w spódniczkę jakąś. Przykre gdyż spódnica mym skromnym zdaniem podkreśla nieco kobiecość. Jest bardziej zmysłowa, niż spodnie.

Oczywiście nie bronię noszenia dziewczynom spodni, ale zastanawia mnie ta zmiana, czemu dziewczyny decydują się założyć spódnicę raczej dopiero na jakąś oficjalną uroczystość?
Jak to u was jest drogie panie?
A jak wy panowie postrzegacie spódniczki?

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

09.04.2009 01:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Vampircia Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 324

U mnie powód jest bardzo trywialny. W spódnicy często chodzę tylko w okresie letnim, ponieważ jest wtedy ciepło i takie coś jest wygodne. Jednak nie noszę krótkich spódniczek bo mnie denerwują. Nie mam żadnych kompleksów związanych z nogami, wprost przeciwnie, uważam, że są zgrabne, ale jak noszę krótką kiecę to muszę uważać, żeby mi majtów widać nie było, a jak się gdzieś siada, to czujesz dupą podłoże, ble. Natomiast przez resztę roku chodzę głównie w spodniach, bo jest to bardziej praktyczne. Do spódnicy musiałabym założyć rajstopy, a tego nie cierpię, bo od nich swędzą nogi. Zresztą podoba mi się męski styl, więc mi to nie przeszkadza.

[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
09.04.2009 09:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 423

Spódnica to jeden z najlepszych wynalazków ludzkości :mrgreen: Uwielbiam dziewczyny w spódniczkach, można wtedy podziwiać piękne nogi itp. :mrgreen:

Taka mała dygresja - jak byłem w liceum to dziewczyny w spódnicach widywałem tylko na zakończeniu roku, a to i tak rzadko.
A na studiach? Na wydziale pełno dziewczyn w spódnicach! Dlatego lubię chodzić na zajęcia ;-)

[Obrazek: podpis2.png]
09.04.2009 09:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,237
Poziom ostrzeżeń: 0%

Ja generalnie dla wszystkich jestem raczej typem kumpla niż kumpeli Tongue Tak w ramach wstępu. Generalnie chodzi o to, że w spodniach mogę sobie usiąść np po turecku i generalnie mniej muszę się przejmować, że zaraz odsłonię majtki xD
Co nie zmienia faktu że spódnice lubię, nawet te krótkie, i tak jak Vampircia noszę je głównie w lato. No i na konwentach, bardzo często biegam w miniówie Tongue

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
09.04.2009 11:26
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,100

Ja również przychylam się do tego, że spodnie są wygodniejsze zimą. Nie podwiewa zimny wiatr od spodu d; Generalnie bardzo lubię chodzić w spódniczkach, najlepiej trochę dłuższych, za kolano, wtedy się czuję również swobodnie, no a niestety krótsze to już jest problem z widocznością majtek przy siadaniu, jak koleżanki wspomniały. Chociaż czuję się w nich dobrze jeśli stoję lub idę (; bo sądzę, że mam nogi niczego sobie.

No a w podstawówce do spódniczek zniechęcili mnie koledzy zaglądający pod albo wręcz zadzierający spódnice dziewczynom do góry /: żenua. Na szczęście po kilku latach dojrzeli <:

[Obrazek: h3sygn.png]
09.04.2009 13:10
zig Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 80

Jeżeli chodzi o mnie to lubię nosić spódniczki tylko wkurzają mnie moje kolana:/ ..
Spódniczki najczęściej nosze wiosną, latem :mrgreen: Niestety ale nienawidzę długich spódnic, ograniczają mi ruch i w ogóle nie podobają mi się ale przed lub do kolan mogą być ;-)
Co do szkoły nie nosze spódnic bo wszyscy chłopacy dziwnie patrzą wtedy na mnie i nie mogę usiąść, kopnąć kogoś, wygłupiać się ani nic z tych rzeczy.
Niestety jestem strasznie blada i wstydzę się wyjść bez rajstop, latem oczywiście jak troszeczkę złapie opaleniznę to chodzę bez nich ale zazwyczaj chodzę w krótkich spodniach ( mojej opalenizny w ogóle nie widać.. ;/).
09.04.2009 13:55
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,462
Poziom ostrzeżeń: 5%

Jestem blady jak ściana i mi to jakoś nie przeszkadza. No jestem chłopakiem taka różnica. ale nie wiem czy w tym momencie to robi jakąś różnicę. Nosze krótkie spodnie, to też widać bladość mej cery, tyle, ze ja takimi pierdołami się nie przejmuje :-P

Ale widzę temat ładnie poszedł. Choć większość z was pisze, ze latem już chodzi to jesteś teraz na pewno odpowiednia pogada, mieszkam w centrum i jakoś nie widzę... ( dobra aktualnie już w miasteczku ale dwa dni temu też było ciepło i też nie widziałemTongue)

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

09.04.2009 14:02
Vampircia Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 324

Wcale nie ma odpowiedniej pogody, trochę za zimno na brak rajstop. A poza tym trzeba by nogi ogolić, a to niefajne.

09.04.2009 14:18
zig Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 80

Chciałbyś zobaczyć masakrycznie blade nogi w spódniczce? Bo ja nie ;-) No tak masz racje w spodniach też widać, że mam blade nogi ale np jak mam jasne spodnie to już tak się nie rzuca w oczy ;-)
Nogi gole cały rok ;-)
09.04.2009 14:26
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,100

Aj, no właśnie, golic nogi trzeba d; Mi się nigdy nie chce <:

A co do bladości to ja też mam kiepska skórę, opalać się nie powinnam, bo mam masę pieprzyków. A na nogach to skóra mi w ogóle nie łapie słońca, ramiona i twarz to jeszcze zawsze troszkę, ale nogiii... więc ich nie pokazuję -> coraz większa dysproporcja -> coraz gorzej to wygląda -> rzadziej zakładam spódniczkę -> jeszcze większa dysproporcja... i tak się nakręca. To tyle jeśli chodzi o lato. d;
Już wole rajstopy, wtedy czuję się ładniej (:

[Obrazek: h3sygn.png]
09.04.2009 21:26
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama