Aktualny czas: 28.07.2017, 20:54 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
[Spoiler] 559 spoiler
Autor Wiadomość
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 616
Poziom ostrzeżeń: 0%
559 spoiler
http://mangahelpers.com/forums/showthread.php?t=53784

Mamy cover story z Zoro, więc bombowo. Co do samej treści, jest tak, jak sięspodziewałem. Pokazane walki kolejnych par przeciwników.

Luffy vs. Smoker : Spoko, że Hancock wparowała. Dymek pewnie mocno zaskoczony, bo wyczuł w niej Haki.

Jimbei vs. Moria : Tutaj raczej wynik walki będzie oczywisty. Moria mimo, że się powiększył, to i tak dostał od Jimbeia. Polegnie.

Ivankov vs. Kuma (+ Don Flamingo) : Tutaj akurat mnie rozwalił tekst flaminga, że Kuma, którego znała Ivankov już dawno nie żyje. Grruuboo.

No i na koniec jeszcze ciekawa akcja, że WB postanowił współpracować z Buggym xD Teraz to dopiero klaun zrobi się jednym z najbardziej poszukiwanych piratów Big Grin

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.10.2010 15:01 przez CichyWiatr.)
30.09.2009 10:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
januarus19 Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 275

Ciekawe co się stanie teraz z Boa.

Dzień w którym ludzie przestaną walczyć o życia swoich bliskich, stanie się dniem końca człowieczeństwa.
30.09.2009 10:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 495

Teraz trzeba tylko czekać na wersje PL lub ENG(jak ktoś znajdzie zanim tu będzie na nakama to prosiłbym o PW =] ).
30.09.2009 12:58
roronoazoro Offline
Łapacz motylkuf
Pirat

*
Liczba postów: 205

Na nakama zwykle jest godzinkę po ukazaniu się pierwszej wersji angielskiej. Trochę cierpliwości ludzie. Staram się jak mogę ;-)

Siedzim i myślim, pocośmy tu przyśli?
30.09.2009 16:15
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 256

Chapterek zapowiada się jak zwykle ciekawy. Jimbei raczej pokona Morie to prawda. Ivankow może mieć problemy z Doflamingiem i Kumą na raz. Sam Kuma moim zdaniem jest jednym z najsilniejszych Shichibukai a Doflamingo też ma niezłe umiejętności, ale może jej ktoś pomoże zobaczymy jak to będzie Big Grin
30.09.2009 17:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 616

A ja mam wrażenie, że Kuma jet pod działaniem Don Flamingo od wielu lat i się o tym niedługo dowiemy...

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
30.09.2009 17:11
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 495

http://www.mangareader.net/103-34399-3/o...r-559.html Manga 559 ENG Tongue

Mam nadzieje że komuś to pomogło, że ktoś nie mógł się doczekać i toleruje ENG =].

PS. Do Flamingo nie działa tak jak mu każe armia, a kuma tak jest lojalny armii gdyby Do Flamingo go kontrolował nie byłby on tak posłuszny marines tylko jemu. To raczej ma związek z tym że kuma jest półpacyfista-półczłowiekiem choć coś z człowieka w sobie chyba raczej ma skoro 2 razy uratował załogę Luffy'ego od śmierci.

lub

Jest szpiegiem, rewolucjonista działającym zgodnie z planem Dragona
01.10.2009 19:18
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama