Aktualny czas: 20.09.2017, 23:51 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
[Spoiler] 562 spoilery
Autor Wiadomość
januarus19 Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 275
Poziom ostrzeżeń: 0%
562 spoilery
http://www.mangaspoiler.com/one-piece-%E...2-spoiler/

Nikt by się tego nie spodziewał. Śmierć głównej postaci dla świata OP?

Dzień w którym ludzie przestaną walczyć o życia swoich bliskich, stanie się dniem końca człowieczeństwa.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.10.2010 15:00 przez CichyWiatr.)
28.10.2009 14:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 617

WTF?! WB ma zginąc? Na to się zanosi, wątpie, zeby ktoś miał go teraz uratować... O w mordę...

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
28.10.2009 14:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 421

Lol, wy myślicie, że WB zginie od takiego ciosu? Tongue Pel przeżył wybuch bomby o zasiegu iluśtam kilometrów a jeden z Younkou miałby zginąć od prostego ciosu mieczem? No nie rozśmieszajcie mnie ;p

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
28.10.2009 14:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 256

No niezłe się porobiło, ale żeby WB teraz zginął to dla mnie nie miałoby to trochę sensu. Bardziej spektakularne byłoby jakby poświecił się ratując Ace. Czyżby jeden z dowódców dywizji zdradził Białego?? ten, który wbił miecz.

[Obrazek: COS-6508.jpg]
28.10.2009 14:59
januarus19 Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 275

A czemuż by nie, możliwe że Oda zmieni z dotychczasowej fabuły zabili go i uciekł na krwawą rzeźnię w stylu teksańska masakra piłą mechaniczną.
Odbiegają od tego iście Hollywoodzkiego stylu, uważam Białobrodego za skończonego, możliwe, że nie zginie(chociaż dopuszczam jego śmierć), jednak w oczach uczestników tego przedstawienia, nie będzie już takim samym postrachem mórz.

Dzień w którym ludzie przestaną walczyć o życia swoich bliskich, stanie się dniem końca człowieczeństwa.
28.10.2009 15:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama