Aktualny czas: 19.08.2017, 16:56 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wstępne wyniki II edycji Rywalizacji Załogowych podane!
Na razie na prowadzeniu Soge, ale jest jeszcze dużo czasu
i nic nie jest przesądzone! Wygrać może każdy!
----> Dotychczasowe Punkty <----
Odpowiedz 
[Spoiler] Bepo
Autor Wiadomość
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,737
Poziom ostrzeżeń: 0%
Bepo
Moze temat nie zbierze jakiejs tony odpowiedzi, ale bardzo mi sie chce z kims o tym porozmawiac, bo postac uwielbiam Wink

Otoz od poczatku zastanawialam sie jak to jest, ze Law ma w zalodze miska. Niby przewijaly sie rozne dziwne postacie jak np. "Hiking bears" z Drum Island, ale nie ciezko o przypuszczenie, ze mozemy miec do czynienia z zoanem, jako ze Bepo calkiem niezle radzi sobie z mowieniem Wink Jesli rzeczywiscie by nim byl (tj. zoanem), to czemu nigdy nie widac go w ludzkiej formie? Za kazdym razem gdy ktos mu wytyka to, ze jest miskiem zdaje sie go to zawstydzac/krepowac... Co myslicie? Zwykly gadajacy misiek, czy cos wiecej?

Spoiler :
Przeszlo mi przez mysl, ze moze jest eksperymentalnym zoanem z SADa i jako jeden z prototypow nie moze wrocic do swojej pierwotnej, ludzkiej formy... no ale who knows...

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.02.2013 20:37 przez Komimasa.)
28.02.2013 03:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
Czarna Lama
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,534
Poziom ostrzeżeń: 20%
RE: (spoiler) Tematy mangowe - Bepo
Ja, podobnie jak wiele innych osób, miałem nadzieję, że to jest człowiek w kostiumie miśka. Niestety, gdy pojawił się Pekoms, to raczej upadło. Gdy dowiedzieliśmy się o SADzie, miałem nadzieję właśnie na SAD - ale Pekoms ma też drugiego zoana. No i Big Mom nie jest "tym" imperatorem.
Biorąc pod uwagę, że na Zou mamy Bepo, a nasi się tam skierują po Dressrosie - zobaczymy miśka i pewnie resztę załogi. Może wtedy się co nieco dowiemy.

"Nie licz na ludzi, a jak musisz, sprawdzaj saldo potem."
[Obrazek: 4c1cnDA.png]
28.02.2013 15:00
Mikisi Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 146
RE: Bepo
Trafalgar może "wyjmować" duszę człowieka i zamienić z innym, więc zastanawiałem się czy to możliwe, żeby Bepo był kiedyś człowiekiem i w wyniku czegośtam Law zamienił jego ciało z ciałem miśka. Nie wiem czy to ma jakikolwiek sens, ale tak mi przyszło na myśl. D:
28.02.2013 16:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,737
och, ach Mikisi! To ma jak najbardziej sens! Nie wpadlam na to *___* Jedyne ewentualne ograniczenie, to "jeśli oryginalne ciało umiera - umiera też dusza", ale jeśli takiej reguły nie ma, to może rzeczywiście coś takiego zaszło Big Grin Ja chcę Beeepooooo <3 Następny chapter! JUUUUŻ!

@Devzan: no właśnie Pekoms... ale czy Oda w takim razie tworzy jakąś nową grupę zwierzoludzi, czy mamy po prostu przyjąć do wiadomości, że w tym świecie zwierzoludzie to norma i nie należy tego specjalnie rozkminiać? XD Bo poza Pekomsem i Bepo nie ma chyba więcej gadających zwierzaków o posturze człowieka (no Chopper - ale to kwestia owocu wyłącznie).

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.02.2013 16:13 przez okiren.)
28.02.2013 16:09
Maria Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 44
Teoria świetna. Jedyne co mi przeszkadza w niej to teksty Bepo na wyspie kobiet: Koleś z pingwinią czapką mówi że ma nadzieję na zobaczenie pięknej kobiety ale biedny nie mógł xd a Bepo na to że ma nadzieję na ujrzenie pięknej pani miś ;D Może jest tak długo w ciele miśka że gusty też mu się zmisiowały ;p
28.02.2013 16:21
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,567
Poziom ostrzeżeń: 15%
Oda narysował tonę tak dziwnych postaci, że nie sposób odnaleźć podobieństwa w innej mandze, więc moim skromnym zdaniem Bepo może byc po prostu gadającym miśkiem Big Grin Zwracacie na to uwagę, że gada a nie pomysleliście, że Moria wygląda jak jakiś nietoperz xd a razem z kumą są rozmiaru średniej wielkości drzewa Big Grin

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.02.2013 16:54 przez fuszioms.)
28.02.2013 16:54
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,479
Poziom ostrzeżeń: 10%
Skończcie. Bepo to niedźwiedź polarny. To świat One Piece. Tu takie rzeczy są możliwe, koniec kropka. To ma taki sam sens, jak zastanawianie się, czy możliwe jest stworzenie z mikrofalówki wehikułu czasu.

[Obrazek: Z6ihek4.png]
28.02.2013 16:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,514
W sumie Pappug jest rozgwiazdą a umie mówić. Więc czemu misiu miałby nie móc?

[Obrazek: vYg1BTA.png]
28.02.2013 16:56
Devzan Offline
Czarna Lama
Łowca Piratów

*
No, a z załogi Big Mom dochodzi mnóstwo nowych ras - trzy oka kobieta, zakręcony Bobin, czy inne ;P

28.02.2013 17:10
Devzan Offline
Czarna Lama
Łowca Piratów

*
Okiren w spoilerze napisała o SADzie (po co spoiler skoro w temacie jest to zawarte?) - Law wspominał coś o efekcie ubocznym. Albo go przeoczyłem, albo nie został podany. Może przy okazji Bepo się dowiemy? Big Grin

28.02.2013 17:21
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama