Aktualny czas: 22.10.2018, 03:45 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawił się zaległy odcinek 856 jak i od razu 857!
Zapraszamy do oglądania i komentowania:)
Odpowiedz 
[Spoiler] Kaidou "Sto bestii"
Autor Wiadomość
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,893
Poziom ostrzeżeń: 20%
Kaidou "Sto bestii"
Tytuł taki, coby z góry (bez wchodzenia w temat) nie spoilerował "pojawienia się" Kaido w mandze.

Temat piszę, bo w temacie "Rozdział 713" pojawił się temat (w temacie? xD) mocy Green Bulla, a ja tam dałem swoją propozycję owocu Kaido i tak mnie naszło.

Jeśli chodzi o moc, to jestem pewny, że to będzie mityczny zoan. Obstawiam behemota albo hydrę, ale raczej behemot. Zanim wiedzieliśmy o zoanie, to miałem chorą teorię fandomową, jakoby miał logię plazmy (btw. pozdro dla Akainu z com.pl, który od lat strzela fałszywym spoilerem, że Zoro zjada owoc plazmy Wink)

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.05.2016 20:29 przez Murgrabia.)
05.07.2013 12:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
szogu3 Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 386
Poziom ostrzeżeń: 55%
RE: "Sto bestii"
Ja bym strasznie chciał zobaczyć zoan hydry *.* albo lewiatana *.* ale behemot w ogóle mnie nie interesuje bo byłby moim zdaniem troszeczkę zbyt oczywisty Smile a odbiegając lekko od tematu to spośród wszystkich rodzai owoców najbardziej lubię logie (ba nawet uwielbiam) i jedyne co mnie w one piece wkurzyło to to że owoc magellana (doku doku no mi) jest przypisany jako paramecia. Smile
10.07.2013 19:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723
Poziom ostrzeżeń: 0%
to napisał szogu3 ;]

Ten błąd chyba popełnili wszyscy, bo Doku zachowuje się jak logia XD Chyba dopiero Oda w SBSie wyjaśnił, że to Paramecia - Magellan pływał w wytworzonej przez siebie truciźnie, a nie cały zamieniał się w nią. Gdzieś tam było jego ciało, więc - Paramecia.

A wracając do Kaidou - a może, jak Shanks, nie będzie miał nic? Wink Po prostu uznał, że posiadanie armii zoanów zrobi z niego kozaka (co i tak nie dało mu zbyt wiele, patrząc na to, że kiedy Białobrody popłynął na wojnę, Kaidou próbował przejąć jego tereny, a Shanks pojawił się, wybił mu to z głowy ORAZ zdążył na zakończenie wojny XD więc to musiała być krótka walka) - no, zrobiło na tyle, że stał się jednym z Imperatorów.

[Obrazek: 66HHUfX.png]
10.07.2013 21:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Gociak napisał(a):to napisał szogu3 ;]
Używam selektywnego. W temacie #714 też jak cytowałem Ciebie to było "xav".

Gociak napisał(a):A wracając do Kaidou - a może, jak Shanks, nie będzie miał nic?
Nie jest człowiekiem. Może padł ofiarą tajemniczego efektu ubocznego syntetyka i nie może się odmienić? Big Grin Albo - wyobrażacie sobie wielkoluda-jaszczura (przykład) + zoan? XD

10.07.2013 21:37
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723
Szczerze, to pomysł olbrzyma z logia (hajrudin sie na to napalil) jest naprawdę ciekawy.

[Obrazek: 66HHUfX.png]
10.07.2013 23:46
Taboretto Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 811
Moc Magellana jest podobna do mocy Mr.3 - która też zresztą okazała się być jego naturalnym przeciwnikiem. Moim zdaniem jego woskowoc też pasowałby jako logia. No ale żeby nie było offtopu to Kaido w sumie zawsze mnie interesował. Przez długi czas w serii nic o nim nie było wiadomo. Jedynie słyszeliśmy o jego wyczynach ale nigdy nie ujrzeliśmy go w akcji. W sumie opcja z olbrzymem posiadającym logię też mnie właśnie zaciekawiła w najnowszym chapterze. A co jeśli Kaido jest olbrzymem z logią? Nie zapominajmy jednak że Shanks był w stanie go powstrzymać. Czy to Shanks jest taki potężny czy może Kaido nie jest taki silny jak nam się wydaje? Tyle pytań a tak mało odpowiedzi xd

(10.07.2013 21:37 )Devzan napisał(a):  
Gociak napisał(a):A wracając do Kaidou - a może, jak Shanks, nie będzie miał nic?
Nie jest człowiekiem. Może padł ofiarą tajemniczego efektu ubocznego syntetyka i nie może się odmienić? Big Grin Albo - wyobrażacie sobie wielkoluda-jaszczura (przykład) + zoan? XD

Tja stracił rękę i wszczepił sobie gen jaszczurki żeby mu owa ręka odrosła ale zamiast tego zaczął przemieniać się w jaszczurkę xD (muszę mówić do czego nawiązuję? Tongue)

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.07.2013 14:05 przez Taboretto.)
11.07.2013 14:03
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Taboret napisał(a):Tja stracił rękę i wszczepił sobie gen jaszczurki żeby mu owa ręka odrosła ale zamiast tego zaczął przemieniać się w jaszczurkę xD (muszę mówić do czego nawiązuję?
Ano, żebyś wiedział. Kiedyś w pewnym kanonie miałem wyobrażenie takiego koksa, którego nazwałem Hannyabal Rex i on pół ciała miał jaszczurki Big Grin

Taboret napisał(a):Nie zapominajmy jednak że Shanks był w stanie go powstrzymać. Czy to Shanks jest taki potężny czy może Kaido nie jest taki silny jak nam się wydaje? Tyle pytań a tak mało odpowiedzi xd
Niby nie znamy wyniku walki, ale skoro Shanks zdołał szybko i w dobrym stanie wrócić na MF, to wniosek jest oczywisty. Shanks jest chyba teraz najsilniejszym człowiekiem na całym świecie, więc jak na moje ot normalne, że Kaido jest od niego słabszy mimo wszystko. Zaś Big Mom jest pewnie najsłabszym imperatorem (imo to rank wygląda tak: shanks > teach > kaido > big mom).

Ale jak na moje, to Kaido jednak jest tym zoanem. Już daawno temu było to zestawienie: Shanks bez owocu, Białobrody paramecia, Big Mom logia, Kaido zoan. Teraz weszła logia na miejsce paramecii i mamy dwie. Albo jednak Charlotte jest paramecią.

11.07.2013 15:06
szogu3 Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 386
Poziom ostrzeżeń: 55%
Wiem że nikt tu juz dawno nic nie pisał ale oglądając starsze odcinki OP (dokładniej akcja na drum island) doszedłem do wniosku ze powinien być mistyczny zoan yeti. Co o tym sądzicie ? ;D
29.07.2013 19:30
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
No powinien być, a może nawet jest. Ty, chociaż ulubiona wyspa Kaido jest zimowa Big Grin Hm, hm, hm... To by było ciekawe Big Grin Może to Yeti bez owocu (skoro nie jest człowiekiem)? xD

29.07.2013 19:40
Trace Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 610
Może "nie jest człowiekiem", bo zjadł owoc Yeti Yeti no Mi i nikt go nie widział w jego ludzkiej formie Smile.
A czy ci Cool Brothers to jacyś Yetowcy nie byli?
29.07.2013 20:28
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama