Aktualny czas: 25.02.2018, 03:46 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawił się już nowy rozdział 895 po polsku!

Odpowiedz 
[Spoiler] Kto komu skopie dupę? :D
Autor Wiadomość
szogu3 Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 386
Poziom ostrzeżeń: 55%
Kto komu skopie dupę? :D
Na prośbę Devzan'a zrobiłem nowy temat o imperatorach Big Grin
Więc moim zdaniem Law zajmie miejsce Kaido a Luffy skopie Big Mom ale nie zajmie jej miejsca Big Grin
Co wy na to ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.03.2017 00:24 przez Murgrabia. Powód: Poprawiona ortografia)
15.07.2013 22:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,834
Poziom ostrzeżeń: 20%
RE: Kto komu skopie dupę ? :D
Hm...
Teach sklepie Shanksa
Luffy sklepie Big Mom
Luffy sklepie Teacha
Cerber Alliance (tak nazywam sobie przymierze trzech SN) sklepie Kaido

Straw-hearts nie sklepią nikogo, nie ma opcji. Dlatego, że najodpowiedniejszym wrogiem Yonko (Shanksa, Big Mom i Teacha) jest tylko i wyłącznie Luffy. A Cerber musi jednak kogoś sklepać Wink

CHYBA ŻE! Alliance zaatakuje Shanksa, przeżyje tylko Kidd i da Luffy'emu powód do sklepania jego Big Grin Bo walka Luffy vs Kidd jest tak samo pewna jak Luffy vs Teach Big Grin
15.07.2013 22:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,001
Poziom ostrzeżeń: 15%
Big Mom i Luffy się pogodzą ponieważ Nami zna LOLE XD a ona jest jej córką. Luffy nie będzie imperatorem, tylko pokonujacym ich badassem. Kaido okaże się wg. mnie cieńki jak na imperatora.

Zastanawia mnie z drugiej strony jak się potoczy spotkanko Kid'a i Luffyego, bo wiadomo, że on na niego jest najbardziej cięty. Mają podobne nastawienie do OP tyle, że róznią się charakterami. Myslę, że to będzie wykokszona walka w koncowce, ktorej Zoro pokona Killera a Luffy Kid'a i coś takiego czuje, że Pokona on Big Mom. Oczywiście wraz z kompanami od sojuszu.

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
15.07.2013 22:59
szogu3 Offline
Bosman
Pirat

*
No ale Luffy sklepie Big Mom a miejsce przejmie Kid xD tzn Luffy nie będzie chciał objąć miejsca Big Mom tylko popłynie dalej żeby spotkać się z Shanksem i zabić Teacha (Shanks zostanie na swojej pozycji imperatora Big Grin )
15.07.2013 23:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Shanks zginie to prawie pewne. Teach będzie w tej mandze w pełnym tego słowa znaczeniu: złym charakterem. Zabije Shanksa lub nie wiem ale możliwe, że namiesza bardziej niż nam się wydaje.

15.07.2013 23:01
szogu3 Offline
Bosman
Pirat

*
Nie zginie Big Grin ponieważ jest jedynym badassem który nie używa devil fruit'a Big Grin (w ogóle tak patrze na wasze nagrody i czuje się słaby ;_; )
15.07.2013 23:02
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Nie używa? Gdzie było to pokazane? Nic nie wiemy prkatycznie o Shanksie Wink Możliwe, że jednak posiad jakąś moc, albo też będzie posiadał. Trzeba poczekać.

Lecz jeszcze do do kopania dupy to: Luffy pokona Doflaminga a nie Law Wink <-- Ja tak uważam.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.07.2013 23:09 przez fuszioms.)
15.07.2013 23:05
szogu3 Offline
Bosman
Pirat

*
Ale popatrz na imperatorów Teach - Logia, Kaido - Zoan, Big Mom - paramecia więc wychodzi na to że Shanks jest bez mocy ale ma potężne haki Smile
Gdzie mówiliśmy że Luffy skopie Law'a ? Big Grin
15.07.2013 23:09
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,834
Poziom ostrzeżeń: 20%
fuszioms napisał(a):Nie używa? Gdzie było to pokazane? Nic nie wiemy prkatycznie o Shanksie Możliwe, że jednak posiad jakąś moc, albo też będzie posiadał. Trzeba poczekać.
Raczej nie posiada. Chyba każdy Yonko ma inny rodzaj owocu, a Shanks jako czwarty, owocu nie ma. Oczywiście w starym składzie Yonko, z bielą, a nie czernią.

fuszioms napisał(a):Lecz jeszcze do do kopania dupy to: Luffy pokona Doflaminga zamiast Law'a
Prowo? Big Grin

fuszioms napisał(a):Shanks zginie
szogu3 napisał(a):Nie zginie
Jak już pisałem - idę na hardcore'owy zakład z jezmylordem, że Shanks umrze, a na 50% że z ręki Teacha. Wyobraźcie sobie - w rękach Teacha jest Mera Mera, w rękach Teacha jest głowa Shanksa, w rękach Teacha jest życie Ace'a - bardzo ważne obiekty dla Luffy'ego, które stracił przez Czarnobrodego. To się będzie musiało skończyć kilkunastoma rozdziałami czystej nawalanki *.*

szogu3 napisał(a):(w ogóle tak patrze na wasze nagrody i czuje się słaby ;_; )
Hm? I co? Mając większą nagrodę wygrywasz aż nic. To tylko stopień spamowania w ważnych działach Big Grin

fuszioms napisał(a):Big Mom i Luffy się pogodzą ponieważ Nami zna LOLE XD a ona jest jej córką. Luffy nie będzie imperatorem, tylko pokonujacym ich badassem. Kaido okaże się wg. mnie cieńki jak na imperatora.
Ah, zapomniałem o tym Tongue W sumie tak, Luffy zrobi miejsce Big Mom dla Kida - wtedy powód do sklepania Kida to zabicie matki Loli Big Grin (zamiast tego z Shanksem co pisałem wcześniej)

W ogóle wybaczcie kolejność cytatów, bo po prostu przelatywałem parę razy przez posty i to co rzuciło mi się w oczy to cytowałem.
15.07.2013 23:11
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 996
Poziom ostrzeżeń: 0%
(15.07.2013 23:02 )szogu3 napisał(a):  Nie zginie Big Grin ponieważ jest jedynym badassem który nie używa devil fruit'a Big Grin (w ogóle tak patrze na wasze nagrody i czuje się słaby ;_; )

Obydwaj to spamerzy (ta, szczególnie Ty fuszi ;P!), więc się ich nagrodami nie przejmuj ;P

Co do tego, kto komu i dlaczego. Tak, jak pisałem w poprzednim temacie:
Wiadomo, Teach i Shanks, w ich przypadku przesądzone już jest, że będą się z załogą Luffy'ego tłuc, o ile ten drugi nie zostanie wcześniej sprzątnięty przez tego pierwszego. Do tego, jak już pisałem w poprzednim temacie liczę na to, że osobą, która będzie się z Shanksem bić będzie Zoro jako, że ten był jedyną osobą, z którą Mihawk się na poważnie mógł na miecze ponapieprzać.
Kaidou, tutaj też jestem niemal pewny, że zostanie on pokonany przez sojusz Luffy'ego i Lawa. Przegięciem by było, gdyby teraz Luffy mógł w pojedynkę Kaidou rozwalać, dlatego liczę na to, że zrobi to na spółę z Law'em. Po czym, gdzieś przy samym Raftel już w pojedynkę Teacha rozwali.
Big Mom - tak, jak wcześniej pisałem. Biorąc po uwagę fakt, że Kid już rozwalił jej parę stateczków, nie widzę innej opcji, niż to, iż celem jego sojuszu jest właśnie Big Mom. W związku z powyższym uważam, że to oni, a nie Luffy stoczą bitwę z Big Mom.
No chyba, że wyjdzie z tego coś takiego, że Mamuśka się z Kaidou sprzymierzy i we dwójkę będą napieprzać się z 7 supernovas (ta, liczę Zoro i Killera jeszcze ;P)
15.07.2013 23:13
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama