Aktualny czas: 21.11.2017, 00:45 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Spoiler] Najlepsze Trio OP?
Autor Wiadomość
PanKrecik Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 44
Najlepsze Trio OP?
Jak na razie moim ulubionym trio by byli

Zoro, Buggy,
Spoiler :
Psycho Bartuś :-DD
Już ich sobie wyobrażam

Zoro - Silny, łatwo się gubi Big Grin
Buggy - Naiwny, śmiechowy
Spoiler :
Psycho Bartuś - Wielki Fan Luffka mający jakieś psychiczne urojenia względem niego ;d
Fajna drużyna moim zdaniem by to była :-)
Ale każdy ma swoje zdanie ;pp

A waszym zdaniem jakie było by najfajniejsze,silniejsze,najdziwniejsze i tym podobne trio?

Edytowałem post od nowa mam nadzieję że teraz lepiej...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.01.2014 18:41 przez PanKrecik. Powód: Poprawiona ortografia)
26.01.2014 15:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,865
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Najlepsze Trio OP?
Gdybanie wnosi, multum jest takich tematów Tongue

ERO TRIO! Puszczenie tych trzech panów razem na podryw byłoby bezcenne :3

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
26.01.2014 16:03
PanKrecik Offline
Majtek
Pirat

*
okiren napisał(a):ERO TRIO! Puszczenie tych trzech panów razem na podryw byłoby bezcenne :3
Sanji,Brook, kinemo? hahahahah

Też dobre trio Tongue

fuszioms napisał(a):Tak się zastanawiam co wniósł ten temat xD
Tak się zastanawiam co w tym temacie ma wnieść twój POST?
26.01.2014 16:14
PanKrecik Offline
Majtek
Pirat

*
Proszę o zamknięcie tematu, nie mam z kim "dyskutować" na temat mojego tematu a jak ma się szerzyć tu niepotrzebny spam to nie ma co nawet czytać.
26.01.2014 16:44
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,767
Poziom ostrzeżeń: 20%
Panie Kreciku, ale regulamin to by Pan przeczytałem, bo wczesna znajomość OPZa potrafi oszczędzić wiele nieprzyjemnych sytuacji. O spoilerze też by warto doczytać. A i warto też zaznajomić się opcją "Edytuj", bo po tych brzydkich kreskach w poście #8 widać, żeś pisał post pod postem, co jest be i w ogóle nie cacy.
A na koniec, patrząc na pierwszy post, co to Heishi musiał poprawiać go aż tyle razy - forum to nie gra MMO, ani jakieś wyścigi. Jak już chcesz rozpoczynać nową dyskusję, to warto poczytać to co się napisało, a najlepiej wcześniej się do tego przyłożyć. Nigdzie Ci się nie spieszy, bo jakby spieszyło, to byś tematu nie pisał Smile Tak dużo rzeczy "warto" Big Grin
Peace!

Nie mi oceniać ambicję tego tematu, ale sam nie bardzo wiem... "Czego" trio. Ale coby spamu nie było, i OPZ nie był konieczny, to wytypuję moje trio:
Vivi
Shirahoshi
Spoiler: MANGA!
Rebecca

Tak bardzo klony ;_;
A piszę o tym dlatego, że czytałem sobie na APF o Reverie i ktoś bardzo ładnie napisał o nich Big Grin

If you died, would anyone care? Would they really care? Maybe they'd cry for a day.
But let's be honest - no one would give a sh*t.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.01.2014 17:10 przez Devzan.)
26.01.2014 17:07
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Komimasa napisał(a):Ja ci ku**** dam KLONA!
Eh, nie oszukujmy się. One są bardzo podobne do siebie. Jeszcze do tego dochodzi Nami. Między całą czwórką łatwo znaleźć dwie pary podobizn. Głownie chodzi mi o wygląd (twarz), ale Shirahoshi to też taka Vivi. A z kolei
Spoiler :
Rebecca to taka ludzka Shirahoshi, też ciągle beczy -.-
Poza tym, hej! Vivi była pierwsza Wink

[usunąłem wszystko bo się zrobił syf, a nie post]

If you died, would anyone care? Would they really care? Maybe they'd cry for a day.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.01.2014 17:27 przez Devzan.)
26.01.2014 17:21
c3po Niedostępny
Wujek Radziu
Pirat

*
Liczba postów: 662
Ja dam trio z pierwszej części One Piece Kaizoku Musou na Playstation 3

Nazywało się: "Lying has its uses" [Kłamstwo ma swoje zastosowania, jakoś tak Wink ] i znajdowali się tam:
Ussopp, Buggy, Jyabura
26.01.2014 17:32
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,440
Poziom ostrzeżeń: 5%
No dobra, jaja jajami (heh nawet posta raportowałem ale ze mnei zgrywus), jednak to, co Devzan piszesz o klonach to zdecydowanie spłycenie tych postaci. Rebbeci jeszcze dobrze nie poznaliśmy, ale Vivi w żadnym wypadku nie przypomina Shirahoshi i chyba jedyne, co je łączy to to, że obie są księżniczkami.
Vivi nie bała się otoczenia, była aktywna, już jako małe dziecko potrafiła się zachować rozumiejąc, że od jej decyzji, zachowania zależeć mogą losy kraju. Nie była beksą, kochała swój kraj i postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i wyruszyć przeniknąć do przestępczej organizacji, by odkryć kto pociąga za sznurki. Do tego trzeba sporo odwagi, dlaczego nikt tego nie dostrzega to ja nie wiem. Musiała walczyć, by piąć się w górę, gdyż jako zwykły członek BW nie miała dostępu do odpowiednich źródeł. Musiała czynić to, czego nie lubi, krzywdzić innych.
Shirahoshi tym czasem była rozpieszczonym dzieckiem, które na skutek ciągłych ataków, których powstrzymać się nie dało zrobiła się strasznie nieporadna. Co prawda pod koniec arku próbowała zrobić wszystko by Noe nie spadł na wyspę ryboludzi, ale jednak nie ma co tu porównywać. Więc klonem to ona na pewno nie jest.
Rebbeca z kolei nigdzie nie mówi "chcę odzyskać królestwo". Jej zależy na wolności, przelewa za to więcej krwi podczas jednych igrzysk niż Vivi przez całe swoje życie podejrzewam. Chce móc dalej żyć z panem żołnierzykiem i to się dla niej liczy. Znów nie ma nawet podobieństwa.
Jak dla ciebie są one podobne z twarzy i na tym opierasz swój pogląd, to ja nie mam słów.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.01.2014 17:58 przez Komimasa. Powód: Poprawiona ortografia)
26.01.2014 17:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Devzan napisał(a):Głownie chodzi mi o wygląd (twarz)

26.01.2014 17:58
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,440
Poziom ostrzeżeń: 5%
Komimasa napisał(a):Jak dla ciebie są one podobne z twarzy i na tym opierasz swój pogląd, to ja nie mam słów.
Może nie zauważyłeś, ale zanim napisałeś swoje trzy grosze, ja już do tego nawiązałem. Naprawdę nie mam pojęcia, gdzie one Ci się wydają podobne. Nmai i Rebbeca jak najbardziej ale Do Vivi, Shirahoshi? Zacznijmy od tego, że kreska Ody do zbyt szczegółowych nie należy i tak można powiedzieć o co drugiej kobiecie występującej w tej serii.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

26.01.2014 18:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama