Aktualny czas: 22.11.2017, 09:07 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 
[Spoiler] Olbrzymy z Florian Triangle
Autor Wiadomość
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,767
Poziom ostrzeżeń: 20%
Olbrzymy z Florian Triangle
Temat w mandze i z tagiem spoilerów, bo nie ma się co bawić w niepotrzebne klamerki, a odwoływanie się do obecnych wydarzeń na miejscu.

Trafiłem losowo na fragment odcinka 381 anime, czyli końcówka Thriller Bark, która przypomniała mi o tym czymś...

[Obrazek: Bcymxrw.png]
(nie wiem czy to miarodajne, ale w anime świeciły im się oczy, co sugeruje, że to są istoty żywe, a nie żadne góry, ale wiadomo, to anime)

Przy google'owaniu w zasadzie stanąłem tylko na APF i OPforum, gdzie temat był stworzony w czasach, gdy ten rozdział był najnowszym (czyli lipiec '09 jeśli moje źródło nie kłamie). Głównie w postach były śmieszki, nic konkretniejszego.
A mimo wszystko to jest jedna z tych ciekawszych rzeczy, o której chciałbym wiedzieć więcej. Nie zostało to pokazane "od tak", sądzę więc, że kiedyś "powróci". Choć z drugiej strony nie widze sytuacji, w której "to coś" miałoby się pojawić drugi raz. Chociaż w obliczu wyspy położonej na nieprzerwanie wędrującym słoniu, który liczy sobie już ponad tysiąc lat, to wszystko jest możliwe...

Jestem więc ciekaw Waszych opinii i spekulacji na temat tych "potworów", może ktoś z Was wygrzebał kiedyś jakąś dobrze sklejoną teorię z sąsiednich stron, to może się podzielić :3

Teraz piszac tego posta przemignęło mi w głowie parę opcji. Przez to co się obecnie dzieje w mandze, ogólny hype na wszystko co związane z Pustym Wiekiem, nie zdziwiłbym się, gdyby to było związane z czymś w stylu
Spoiler: Hunter x Hunter manga
Dark Continent w HxH
- czyli nieznanym "terenie", który jest poza granicami mapy świata, którą znamy Co mogłoby być bezpośrednio związane z starożytnym królestwem. Ale kto wie.

If you died, would anyone care? Would they really care? Maybe they'd cry for a day.
But let's be honest - no one would give a sh*t.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.03.2016 12:32 przez Devzan.)
05.03.2016 12:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,866
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Olbrzymy z Florian Triangle
Jedyna sensowna teoria, z którą się spotkałam, mówi, że są to nogi Zunishy, a nie kilka stworów. No i w mangu też były oczy:
[Obrazek: 12825143_253520931646943_1103579072_n.jp...e=56DE0D24]

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
05.03.2016 17:31
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,546
A jak on się dostał na Paradise? Przeskoczył Red Line czy użył teleportacji? D:

[Obrazek: Sygnatura.png]
05.03.2016 18:07
Taboretto Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 798
Przecież ten słoń cały czas wędruje więc kto wie... ale fakt jest to mocno naciągana teoria bo jak takie wielkie zwierze miałoby przejść przez Red Line i jeszcze nie zostać zauważone (bo takie wydarzenie pewnie byłoby w gazetach). Oda raczej nie zapomina o takich szczegółach (jakby nie patrzeć Jinbei był wspomniany już na Baratie) i dostaniemy kiedyś jakieś info o tych stworach.

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
05.03.2016 18:42
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,546
(05.03.2016 18:42 )Taboretto napisał(a):  Przecież ten słoń cały czas wędruje więc kto wie...
Zapewne tak jak Wano, Zou nie jest sprzymierzone z Globalnym Rządem, więc nie przepuściliby Zunishy ot tak. Wyspy Ryboludzi i pokrycia słonia jak statku nie biorę pod uwagę XP

[Obrazek: Sygnatura.png]
05.03.2016 19:07
Taboretto Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 798
Też pomyślałem o opcji pokrycia słonia ale stwierdziłem że byłoby z tym mnóstwo roboty i byłoby to strasznie głupie xD

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
05.03.2016 21:05
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Ray 3 dni pokrywał Sunny. Ile zajęłoby pokrywanie Zunishy? XD

If you died, would anyone care? Would they really care? Maybe they'd cry for a day.
05.03.2016 21:25
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,619
A Zunisha co, wyłonił się z Chaosu jako byt jedyny w swym rodzaju?
Jak był jeden taki słoń, to sądzę, że szanse na istnienie drugiego są spore. To pewnie ekstremalnie rzadki gatunek, pewnie kopulują się raz na pół tysiąclecia (albo i rzadziej, może od pustego wieku nie miały okazji bo je rozdzielono) no ale skądś się takie słonie brać muszą.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

06.03.2016 07:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Zapewne sprawka Pustego wieku Tongue Pewnie jest jeszcze wiele gatunków stworzeń. o których pojęcia nie mamy Big Grin

Ale Zunisha i tak nie tłumaczy tych świecących się oczu.

06.03.2016 10:32
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,192
Ten słoń istnieje od diabła czasu, może zna jakiś inny sposób żeby przekroczyć Red Line. Albo jest na tyle wysoki żeby okrakiem przejść. W sumie nie było pokazane chyba nic większego poza statkiem co pozwoliłoby odpowiednio wyskalować tego słonia.
A może są 4 słonie i na każdym jest czerwony Poneglyph. Co jakiś czas wszystkie cztery znajdują się w położeniu, które ujawnia lokalizację Raftel. To byłoby o tyle sensowne, że w końcu byłaby realna potrzeba ogarniania lokalizacji wszystkich Poneglyphów albo trasy tych słoni.

06.03.2016 20:17
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama