Aktualny czas: 10.12.2019, 20:39 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
[Spoiler] Olbrzymy z Florian Triangle
Autor Wiadomość
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,921
Poziom ostrzeżeń: 20%
RE: Olbrzymy z Florian Triangle
Załóżmy, że:
1) Teoria jest prawdziwa i słonie są tymi czterema punktami
2) Na każdym słoniu jest Road Poneglyph. Road Poneglyph wskazałby wtedy współrzędne, na których słonie powinny się znajdować.

Teraz pytanie, czy słonie podążają do tego punktu, czy znajduje się on gdzieś na ich trasie, po której chodzą w kółko. Dlaczego chodzą? Wszystkie słonie dostały karę, czy tylko Zunisha?

Trzeba więc odnaleźć wszystkie cztery słonie, odczytać z nich Poneglyphy i jakimś magicznym cudem skierować je na te punkty. Wtedy, wg teorii, w punkcie przecięcia osi wyłoni się Raftel (a podanych nam faktów wiemy, że na pewno poznamy lokalizację Ostatniej Wyspy).
Well, nie mając Robin i Momo w zasadzie krzyżyk na drogę.
#E: Być może inni nie potrzebowaliby Momo, może na tych Road Poneglyphach są wspomniane warunki, na jakich słonie wrócą na swoje "spawny" (punkty, na których nam zależy). Z Momo jest to łatwiejsze. Ale bez Robin to ja nie wiem jak inni chcą to zrobić.

Komimasa napisał(a):To powiedzcie mi, po co w takim razie wiedzę, gdzie znajdują się te cztery punkty wskazane przez road poneglyph nanosiło się na mapę? Sorry, ale nie ma to sensu.
Bo, powiedzmy, że w grze RPG, musisz aktywować 4 dźwignie by otworzyć drzwi. Wiesz już gdzie znajdują się dźwignie (w OP: słonie), po ich aktywowaniu drzwi (w OP: Raftel) się otworzyły. Ale co Ci z tego, skoro nie wiesz, gdzie te drzwi (Raftel) jest? Pojawiło się na oceanie, ale nie wiesz gdzie ono jest. Zaraz. Wiesz! Punkt przecięcia się 4 punktów Tongue

(rozpisałem się tak o czymś co już było wspominane, bo to mi trochę pomogło uporządkować sobie fakty/teorię w głowie)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.01.2017 17:17 przez Devzan.)
09.01.2017 17:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,810
Poziom ostrzeżeń: 0%
Jeden czerwony kamyk jest na Zunishy, jeden ma Mama, jeden Kaidou i jeden nie wiadomo gdzie jest. Takie wtracnie poza tematem Wink

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
09.01.2017 17:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,583
Psst. Czwarty jest na Elbafie Angel

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
09.01.2017 17:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,921
Poziom ostrzeżeń: 20%
Ups. zapomniało mi się :v Ale to jakoś wiele nie zmienia, dalej na tych Roadach są współrzedne gdzie mają pojawić się słonie, a także jak je tam sprowadzić.

No i pamiętajmy, to wszystko jest w obrębie teorii :v

Hejs napisał(a):Psst. Czwarty jest na Elbafie
Początkowo myślałem o tym, że Światowy Rząd go ma, ale Elbaf w sumie pasuje bardziej.

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.01.2017 17:34 przez Devzan.)
09.01.2017 17:33
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,810
(09.01.2017 17:31 )Hejs napisał(a):  Psst. Czwarty jest na Elbafie Angel
Nie zdziwiłabym się Tongue

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
09.01.2017 17:44
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama