Aktualny czas: 25.11.2017, 05:50 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
[Spoiler] One Piece przy ognisku
Autor Wiadomość
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,931
Poziom ostrzeżeń: 15%
One Piece przy ognisku
Siema yoyoyo!

Tak ostatnio zajawiłem się na One Piece ponownie i oglądam od skypiei aż do time skipu myślę. Na razie jestem przy Thriller Bark i ponawiam sobie epickie momenty poprzez odcinki. Przez ponowne wchłonięcie tego klimatu pomyslalem, że fajnie by było założyć temat gdzie moglibyśmy sobie rozmawiać o tej serii, skacząć z tematu na temat, nic konkretnego czy szczególnego.

PS: Jeśli oczywiście taki temat istnieje to proszę moderatora o przeniesienie albo o usunięcie Smile

Zaczałbym od mojego zestawienia najbardziej epickich sytuacji z One Piece, od poczatku patrząc. Co o tym sądzicie, chętnie poznam wasze zdanie albo wasze zestawienie.

1.Walk to arlong park
2.Franky Cola Power
3.Gomu gomu no storm i new world symphony Dvoraka
4.Zabicie w dzwon na Skypiei
5.Zoro pokazuje moc asury i zatrzymuje kaku (przed wykonaniem techniki)
6.Zoro wytrzymuje ból luffyego na "Srila barku - Kishishishi"
7.Śmierć Hiluluka - za sprawą Ave Maria

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.09.2017 14:39 przez Filemon. Powód: Poprawiona ortografia)
08.03.2015 23:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,623
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: One Piece przy ognisku
Ja do najbardziej epickich musowo bym zaliczył Usoppa wstającego mimo licznych złamań i strug krwi kapiącej z jego ciała, by dalej bronić marzeń swego przyjaciela, wyśmiewanych przez Miss Merrychristmas i Mr.4

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

08.03.2015 23:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,868
Walk to Arlong park? No epicki na swój sposób, tru, ale dla mnie dużo istotniejsze było "Pomóż mi!" Nami i scena z rozpirzeniem jej pokoju na Arlong Parku. To był dopiero dupokop!

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
09.03.2015 00:56
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
(09.03.2015 00:56 )okiren napisał(a):  Walk to Arlong park? No epicki na swój sposób, tru, ale dla mnie dużo istotniejsze było "Pomóż mi!" Nami i scena z rozpirzeniem jej pokoju na Arlong Parku. To był dopiero dupokop!

Ano w sumie mi chodzi o całośc tego zdarzenia w sensie: Od tego jak Nami mówi "Luffy...Taske te" do ATARIMAJDA - jakkolwiek to się pisze xD. Dla mnie to jak Nami płakała i Luffy złąożył jej kapelusz było bardziej poruszające i dające kopa niż "IKITAI" Robin. Mozna tez zauwazyć fakt, żę Luffy zdejmował kapelusz 2 razy. za kazdym razem dał go Nami Smile

Też w tym walk to arlong park chodzi o muzyczkę i chyba pierwszy Overtaken <3

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.03.2015 01:00 przez fuszioms.)
09.03.2015 00:59
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,499
okiren napisał(a):ale dla mnie dużo istotniejsze było "Pomóż mi!" Nami i scena z rozpirzeniem jej pokoju na Arlong Parku. To był dopiero dupokop!
Popieram. Zwłaszcza, że ten marsz miał mocny wydźwięk jedynie w anime, a pozostałe dwie sytuacje działały na emocje równie mocno w mandze. Nad resztą zastanowię się, jak mnie najdzie.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
09.03.2015 01:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,667
Poziom ostrzeżeń: 10%
fuszioms napisał(a):Mozna tez zauwazyć fakt, żę Luffy zdejmował kapelusz 2 razy. za kazdym razem dał go Nami

Khem, khem

[Obrazek: 2016276035_1.jpg]

[Obrazek: giphy.gif]
10.03.2015 18:27
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
(10.03.2015 18:27 )Orzi napisał(a):  
fuszioms napisał(a):Mozna tez zauwazyć fakt, żę Luffy zdejmował kapelusz 2 razy. za kazdym razem dał go Nami

Khem, khem

[Obrazek: 2016276035_1.jpg]

Moja wina. Jednakże dla mnie Foxy to opcja która pomijam przy oglądaniu one piece ponownie (dlatego tego nie pamiętam) już pominałem go 3 razy Wink

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.03.2015 18:51 przez fuszioms.)
10.03.2015 18:51
elenor Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 21
Poziom ostrzeżeń: 20%
A mój ulubiony moment w one piece to ten w którym siadam wygodnie otwieram browarka i czytam nowy czapek bo każda chwila z tą historią jest wyjątkowa
22.09.2015 11:12
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,868
Odgrzewam temat, bo szlag mnie trafia jak patrzę na bogactwo postów w zabawach i innych dyskusjach o życiu i porównuję je z okazjonalnym postem tu i tam w tematach M&A, o samym łanpisie nie mówiąc :O

W grupce, w której jestem sobie na fejsie wywiązała się ciekawa dyskusja, może i tutaj tematyka pobudzi ludzi do dyskusji:

W Water7 podczas kłótni/walki Usoppa i Luffy'ego,

kto wam bardziej zaimponował:

Zoro czy Sanji?

Zaskoczyło mnie jak wiele osób wskazało w stronę Zora. Ciężko mi w słowach wyrazić jak mnie wtedy wpieniło jego zachowanie. Tak, wiem, sam Sanji mu przyznał rację, też w pewnym stopniu rozumiem o co chodziło, ale jakieś obnażanie ostrza jak Nami próbowała z nim dyskutować, teksty typu "jak go po prostu weźmiesz z powrotem, to ja odejdę następny" i ta okropna stanowczość, że jak ktokolwiek pójdzie po nosacza i go przyprowadzi, to w życiu im nie wybaczy - no kurde, jak jakiś buc skończony. Za to Sanji mi niezwykle zaimponował dogłębnym zrozumieniem sytuacji, tym, że wykopał Luffy'emu w ryj jak tamten chciał po prostu wywalić Usoppa w uniesieniu i że powstrzymał Choppera przed opatrzeniem Usoppa, gdy ten przegrał w pojedynku, bo znaczyłoby to doszczętne już zdeptanie jego godności. Motywy kierujące Sanjim są dla mnie zupełnie zrozumiałe, te kierujące Zorem dużo mniej i zdają się jakieś takie nadęte...

Ktoś się chce wypowiedzieć? Tongue

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.02.2016 04:48 przez okiren.)
18.02.2016 04:47
skawskaj Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 54
Totalnie się z tobą zgadzam. Sanji był wtedy świetny ale zachowanie Zoro było trochę chamskie, to było coś w stylu albo on albo ja. Wszyscy wiemy że Luffy kocha swoich nakama i tyle w temacie, a Zoro mu mówi, żeby wręcz któregoś z nich wybrał, coś w stylu kogo bardziej kochasz starszego czy młodszego brata (w przełożeniu na normalne realia). Z jakiegoś dziwnego powodu Zoro skojarzył mi się wtedy z zazdrosną dziewczyną, która karze wybierać między nią a najlepszym przyjacielem (jak ja nie lubie tego typu osób). Ja rozumiem, że Zoro chciał chronić honor Luffuiego, no ale bez przesady.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.02.2016 17:20 przez okiren.)
18.02.2016 09:36
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama