Aktualny czas: 27.05.2018, 17:40 Witaj! (LogowanieRejestracja)

W końcu pojawia się u nas nowy rozdział Op.rozdział 904

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Spoiler] One Piece tom 70
Autor Wiadomość
Wojtini Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 56
One Piece tom 70
Tom #70
Tytuł: Wkracza Doflamingo
Data wydania w Japonii: 4 czerwca 2013 r.

[Obrazek: i2k6qf.png]

Cóż jak widzimy, mamy Luffiego, Doflamingo i Lawa na pierwszym planie. Gdzieniegdzie przeplata się ekipa Doflaminga, a na czarnobiało w tle sojusz trójki Kid, Hawkins i Apoo.
Kolorystyka mi się podoba, czarny z żółtym jest ok, no i plus za wycinek mangowy co jest rzadko spotykane na okładkach.

[Obrazek: 2wmq4nm.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.06.2013 11:32 przez Wojtini.)
29.05.2013 00:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,583
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: One Piece tom 70
Okładka, a raczej jej miniatura, zacna, ale sposób, w jaki wciśnięto tam Doflamingo, bardzo mi nie podchodzi.

(29.05.2013 00:38 )Wojtini napisał(a):  Póki co nie znamy jeszcze tytuły tomu (powinien pojawić się na dniach),
ドフラミンゴ現る/Doflamingo arawaru/Wkracza Doflamingo.
(29.05.2013 00:38 )Wojtini napisał(a):  ale na stronie
Cóż jak widzimy, mamy Luffiego, Doflamingo i Lawa na pierwszym planie.
Jak dla mnie to paszcza Dofika robi tam za tło ;P
(29.05.2013 00:38 )Wojtini napisał(a):  Kolorystyka mi się podoba, czarny z żółtym jest ok, no i plus za wycinek mangowy co jest rzadko spotykane na okładkach.
Z tego, co widzę, a widzę niewiele, to ten "wycinek mangowy" jest fragmentem gazety. Nie dziwota, że jest czarno-biały.

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.05.2013 01:02 przez Hejs.)
29.05.2013 01:01
Wojtini Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 56
No wycinek z gazety widać od razu, ale właśnie w ciekawy sposób wplecione na okładkę : )
A Doflamingo ze względu na obszerność na okładce robi zarówno za pierwszy plan jak i za tło heh.

PS: Dodałem pełen format okładki.

[Obrazek: 2wmq4nm.jpg]
03.06.2013 11:28
fuszioms Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,054
Poziom ostrzeżeń: 15%
W tle widoczna jest w ogóle gazeta z Grand Lina xD, na całej powierzchni. Świetna okładka Big Grin

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
03.06.2013 11:33
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,916
Przyjemna okładeczka, Luffy prezentuje się kozacko, Law elo dupeczkien (tylko po ki grzyb te pióra dookoła szyi to ja nigdy nie pojmę ;_; ), no i Dzidzia 5 z tą uniesioną gicą xD Spoko kompozycja :3

Czyj symbol ma Luffy na plecach?

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.06.2013 14:17 przez okiren.)
03.06.2013 14:17
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,583
Nierozdziałowe strony z najnowszego tomu. Plus bardzo, bardzo, ale to bardzo amatorskie tłumaczenie działu SBS ;]

Informacje ogólne:
[Obrazek: onepiece701.th.jpg]
Tytuł: ドフラミンゴ現る/Doflamingo arawaru/Wkracza Doflamingo
Data wydania: 04.06.2013
Rozdziały: 691-700
Liczba stron: 222

Strony początkowe:
"SBS ~ Shitsumon no corner":
Spoiler :
Strona nr 66
Strona nr 84
Strona nr 106
Strona nr 126
Strona nr 146
Strona nr 186
Spoiler :
C - Czytelnik
O - Oda

C: Ciekawe, kto tym razem pierwszy powie "Zaczynajmy SBS". Hmm, ja!
O: W takim razie to Twoja facjata!
[Obrazek: 71155395.jpg]

C: Spróbuj tego, Oda! Karakuni!
O: Nie mogę... oddychać... O, jednak mogę. Następny.
[Obrazek: 39219593.jpg]

C: Mój kolega zawsze mówi, że wyglądam jak Coby. Czemu mi to robisz? WEŹ ZA TO ODPOWIEDZIALNOŚĆ!
O: A czy to źle? Coby jest teraz spoko. Nie będę brał żadnej odpowiedzialności.

C: Zawsze mówię mojemu koledze, że wygląda jak Coby, jest na Ciebie wściekły! Uważaj! Oto moje pytanie: Gdy w rozdziale 653...
O: To... To Twoja sprawka! W dodatku po ksywkach można poznać, że jesteście kumplami (pierwsza brzmiała "Kobayashi Yuu Minami - Gołąb", druga zaś - "Kobayashi Yuu Minami - Kot").
[Obrazek: 13231725.jpg]

C: ...Gdy w rozdziale 653 załoga obiecała Shirahoshi wspólny spacer po prawdziwym lesie, Zoro i Franky nie przyłączyli się. Czemu?
O: Sporo osób o to pyta. To nie ma większego znaczenia, naprawdę. Ta dwójka po prostu nie nawiązała takiego kontaktu z Shirahoshi. Myślisz, że mimo to mogliby dołączyć? Ta obietnica zawiera w sobie uczucia kapitana i wszystkich załogantów, bez obaw.
[Obrazek: 72245101.jpg][Obrazek: 25531966.jpg]

C: W rozdziale 692, kiedy grupa Nami dołącza do Luffy'ego, zdaje się, że Tashigi niesiona jest przez żołnierza marynarki. Czy nie mówiła wcześniej Zoro, żeby ją postawił?
O: Rzecz w tym, że nie kazała mu się nieść, poza tym to pirat. Bycie niesioną przez podwładnego to inna sprawa. Ciekawe, czy jest jakiś inny, wstydliwy powód... No, niezbyt rozumiem młode kobiety.
[Obrazek: 51411983.jpg]

C: W rozdziale 602 Sweet Pea mówi "Rozdział: Tyle niespotykanych stworzeń. Jedno, drugie, trzecie, czwarte." Domyślam się, że chodziło jej o Brooka, Franky'ego i Choppera, ale kto był czwarty?
O: Zapewne dziwacznie wyglądający Sanji.
[Obrazek: 29251528.jpg]

C: Słyszałem, że kolorowa strona w rozdziale 691 była super, więc kupiłem Jumpa pierwszy raz od jakiegoś czasu. Młody żołnierz obok Brooka... Czy to ten pirat na lewo od Ivankova w tomie 58 po stronie, na której Białobrody mówi: "Chrońcie Słomkowego Luffy'ego za wszelką cenę!" Naprawdę został piratem?
O: To inni ludzie z taką samą twarzą. W "One Piece: Green" sprzymierzeniec Białobrodego został podpisany "Andre". Żołnierz nazywa się "Kandre" i choć zapomniałem, gdzie konkretnie, to również brał udział w wojnie. To bliźniacy zmuszeni do walki po przeciwnych stronach barykady, więc... Nieważne! Ale dzięki za zwrócenie na to uwagi.
[Obrazek: 88034641.jpg]

C: Od teraz mów z akcentem z Kansai!
O: Co? Nie ma mowy! Nie potrafię (napisane z akcentem z Kansai)!

C: Włosy załogantów rosną w czasie wyprawy, prawda? Kto je obcina? Nami albo Robin, tak?
O: Ta, ich włosy rosną. To Zoro robi za fryzjera, "Tygrysie Łowy" dla każdego. No dobra, to niedorzeczne. Tak naprawdę to z uwagi na zdolności manualne robią to Robin i Usopp. Teraz mi się zachciało narysować taką fryzjerską scenkę...
[Obrazek: 65700851.jpg]

C: Mogę wypić wodę, w której kąpała się Nami?
O: Żart z udziałem policji i Odacchiego posądzonego o bycie zboczeńcem i podającego się za mieszkańca Kansai.

Dziecięce wersje Białobrodego, Marco, Jozu, Visty i Izou.
[Obrazek: 33223385.jpg]

C: Co sądzisz o tendencji do nieposiadania samochodu panującej wśród młodych ludzi?
O: Hmm... Hmm... A kogo to?

C: Jak się nazywa pingwin Kuzana? Ma on coś wspólnego z pingwinami równikowymi? I czy pływał w miejscu, czekając na Kuzana? To taki słodziak.
O: To "superpingwin", jest świetny w pływaniu pionowo. Pasuje do Kuzana, poznali się po jego odejściu z marynarki. Nazywa się Camel, twardy z niego gość, więc nazywanie go słodziakiem to obraza.
[Obrazek: 99588211.jpg]

C: W filmie "Truck Yaro: Bakusou Ichiban Boshi" postać, którą gra Kunie Tanaka nazywa się Borsalino 2. Czy to stąd pomysł na imię Borsalino w "One Piece"?
O: Oglądałeś to? Super. To naprawdę stary film. Ciekawe, czy ukazał się na DVD lub Blu-ray. Mam wszystkie filmy z Truck Yaro na kasetach. Tak, stąd właśnie wziął się pomysł na Borsalino. Jest też film z Alainem Delonem pod tytułem "Borsalino" i wydaje mi się, że to była inspiracja dla postaci, którą grał Tanaka. Delon to świetny aktor, choć wiekowy, więc pewnie nie widziałeś jego filmów. Tak sobie dumam. Dobra, koniec z SBS na dziś! Następny tom ukaże się wcześniej niż zwykle! Do zobaczenia!
[Obrazek: 77582840.jpg]
"We are Usopp Gallery Pirates!!":
Dodatkowe strony:
Poprawki:
Spoiler :
- Zmieniono wzór na płaszczu Caribou.
[Obrazek: 14904375.jpg]

- Dodano szramę na oku Zoro.
[Obrazek: 14970491.jpg]

- Zmieniono bliznę na klatce piersiowej Zoro.
[Obrazek: 93366709.jpg]
Źródło: posty redona i CCC na APForums

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
06.06.2013 01:29
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,916
Heishi napisał(a):Ciekawe, czy jest jakiś inny, wstydliwy powód... No, niezbyt rozumiem młode kobiety.
- ale pole do dzikich wzniet fanów Zoro x Tashigi... Prawie jakby coś sugerował Tongue

Superpingwin Camel <3

Dziękować za tłumaczenie SBSa, jakie by nie było ;3

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
06.06.2013 02:30
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Pingwin twardzielBig Grin Ciekawe czy się gdzieś jeszcze pojawi.

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
06.06.2013 09:59

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama