Aktualny czas: 20.11.2017, 02:04 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Spoiler] Proca Usoppa
Autor Wiadomość
elenor Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 21
Poziom ostrzeżeń: 20%
Proca Usoppa
Witam ponieważ jako pierwsze należało by to zrobić jako nowy użytkownik .

A wiec tak myśle sobie od dłuższego czasu , kto dostanie owoc Mera Mera no mi i wpadłem na pomysł może Usop tak wiem oklepany temat i tak dalej ale pomyślcie od dawna wiemy że przedmioty potrafią jakimś cudem "zjadać" diabelskie owoce a jeśli by tak jakimś przypadkiem coś w stylu bugiego przydarzyło sie procy naszego tchórza ?? Było by to ciekawe czyż nie ? Tchórz został by tchórzem gdyż on sam tej mocy by nie posiadł nie odstawiał by nagle jakiegoś kozaka po prostu power up w procy w połączeniu z dialami było by to piękne szczerze ja to widze bardzo dobrze co o tym sądzicie ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.12.2013 18:59 przez Hejs. Powód: Poprawiona ortografia)
16.12.2013 15:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
elenor Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
RE: Proca usopa
Tematy nowych użytkowników, których staż na forum nie jest dłuższy niż tydzień, będą usuwane.

tak właśnie jest w regulaminie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.12.2013 16:04 przez elenor. Powód: Poprawiona ortografia)
16.12.2013 16:04
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,865
Poziom ostrzeżeń: 0%
Dodaj drugie "p" i z dużej napisz imię w tytule, zanim Sogesy przyjdą i Cię ukamienują Tongue Sam pomysł z ognistą procą... fajnie by to wyglądało, ale widzę minusy - chociażby to, że ogrom nabojów naszego snajpera to nasiona. Płonąca proca by je zniszczyła :< Poza tym musiałaby istnieć możliwość kontrolowania tego, która część broni płonie, bo tak to byśmy mieli pieczone Usoppowe łapcy. No i nie widzę zastosowania innego jak to, że wystrzelony nabój by płonął, a taki atak w arsenale kłamczuch już miał od dość dawna.

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
16.12.2013 16:05
elenor Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
w jednym z ostatnich odcinków Usopp strzelał do cezara i tak jakby ta jego proca sie go słuchała czy mi sie zdaje dokładnie chodzi mi oto jak jadła ten gruz
16.12.2013 16:15
elenor Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Również w zależności od sytuacji mógł by strzelać tymi nasionami lub świetlikami z mera mera lub czymś innym
16.12.2013 16:17
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
No właśnie. Ja mam nadzieję, że Usopp jednak dalej może mieć ogniowe ataki jak przed TSem. Wtedy nie potrzebował mocy owocu. A poza tym do przedmiotów da się dołączać tylko owoce typu Zoan bo pozostałe typy są używane raczej w zależności od woli użytkownika.

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
16.12.2013 16:34
elenor Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Cytat:A poza tym do przedmiotów da się dołączać tylko owoce typu Zoan bo pozostałe typy są używane raczej w zależności od woli użytkownika.

No jeśli to jest prawda to cały misterny plan poszedł w cholerę
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.12.2013 18:12 przez Nami. Powód: Poprawiona ortografia)
16.12.2013 16:39
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,873
xav92 napisał(a):A poza tym do przedmiotów da się dołączać tylko owoce typu Zoan bo pozostałe typy są używane raczej w zależności od woli użytkownika.
Nie wiadomo czy mocy "grawitacji" nie posiada miecz admirała Fujitory. Nie jest to do końca wyjasnione.

Co do pomysłu by to "czarny Kabuto" zjadł ten owoc to jest to możliwe i pewnie dużo by było z tego gagów...
Jednak zastosowanie bojowe jest praktycznie zeroweTongue Owoc typu logia daje swojemu właścicielowi bardzo dużo możliwości bojowy i szkoda by było ją marnować na procę. Zresztą proca Usoppa to roślina i też mogła by zostać zjedzona XD
(Ciekawe czy jeżeli jakieś zwierze posiada moc owocu i zje się je żywcem to można w ten sposób przejąć moc owocu...)
[@elenor jak chcesz kogoś zacytować to masz taki przycisk "cytowanie selektywne" pod każdym postem].

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.12.2013 18:16 przez Ponury. Powód: Poprawiona ortografia)
16.12.2013 18:11
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,767
RE: Proca Usoppa
Ponury napisał(a):(Ciekawe czy jeżeli jakieś zwierze posiada moc owocu i zje się je żywcem to można w ten sposób przejąć moc owocu...)
Chopper, chodź tu na chwilkę~
Swoją drogą poruszyłeś cholernie ciekawą kwestię. Tak samo z tą teorią jakoby miecz Fujitory miałby owoc Big Grin

Temat strasznie głupi. To było poruszane gdy pojawił się owoc Mera Mera w rękach Dofli. Nie wiem co się stanie z tymże owocem, ale Usopp jest zbyt nie cool żeby zdobył ten owoc Wink

If you died, would anyone care? Would they really care? Maybe they'd cry for a day.
But let's be honest - no one would give a sh*t.
16.12.2013 19:50
Yoh Offline
Wice Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 588
RE: Proca Usoppa
Temat jest oznaczony Spiolerem. Więc podejrzewam że zje go Sabo (Mówi to człowiek, który do tej pory wierzył, że Sabo nie żyje x.x)

16.12.2013 22:11

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama