Aktualny czas: 25.11.2017, 05:58 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Spoiler] Przełom fabularny w 2014?
Autor Wiadomość
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,774
Poziom ostrzeżeń: 20%
Video Przełom fabularny w 2014?
Siemanko Big Grin Ktoś mi podesłał filmik o OP, podsyłam dalej:

A Wy co o tym myślicie? I jeśli potraktujemy to na poważnie, kto to miałby być (ta postać)? Vegapunk (pierwsza myśl)?
Właściwie, biorąc pod uwagę ostatnie chaptery, to czy nie mógłby to być Dragon?
Spoiler :
Mamy już rewolucjonistów, mamy Sabo (który się pojawił jednak w 2013).
(przyznam że nie próbowałem tych informacji potwierdzić, więc może to być fake)

sweet sweet lemonade
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.01.2014 17:22 przez Devzan. Powód: Poprawiona ortografia)
06.01.2014 17:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,499
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Przełom fabularny w 2014?
Devzan, dodaj prefiks ze spoilerem, bo w nieprzeczytanych będzie widać tylko, że to z rozmów ogólnych, a sam już w pierwszym poście sypiesz spoilerami i jeszcze jaka zbłąkana dusza się natknie.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
06.01.2014 17:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 990
Ogólnie rzecz biorąc, jeśli chodzi o ten cały przełom fabularny, to osobiście zastanawiam się nad trzema osobami.
Po pierwsze - Czarnobrody. Zakładam, że już ma dobrze opanowane owoce swoje oraz Białego. Do tego zaopatruje swoją załogą w owoce, więc napewno musi coś grubego szykować i myślę, że jest już do tego gotowy. Skoro mamy już sojusz Law ft Luffy vs Kaido, Kid, Apoo, Hawknis vs Big Mom zapewne, nie zdziwiłbym się, jakby i czarny do sprzątnięcia Shanksa się szykował. Czyli mamy przełom fabularny i upadają wszyscy 4 (Białego, który już odpał też liczę) Yonkou, a ich miejsce próbują zająć inni.
Drugie - w końcu Dragon zaczyna działać. Rewolucjoniści już sie nam pojawili, więc też musi szykować się wstęp do czegoś wielkiego w ich wykonaniu, tyle że nie mam pojęcia do czego.
Trzecią byłby nasz ostatni, nieznany jeszcze Shichibukai, ale po dłuższym namyślę stwierdzam, że raczej nie ma on mocy, aż takiej, żeby na cały świat wpłynąć, więc musi to ktoś z pierwszych dwóch panów być.
Wogóle tak sobie o tym Shichibukai myślę. Wiemy o nim tylko tyle, że to przez niego Zet stracił rękę, swoją załogę, a kiedy go przyjęli w szeregi Królewskich Wojowników Mórz Zet przeszedł na ciemną stronę i chciał Nowy Świat zniszczyć. Czyli, że co... wygląda na to, że to jakiś stary, skokszony koks musi być. Shiki nam odpadł, więc co myślicie o czymś takim, ażeby... jednym z Shichibukai... był Yonkou - Kaido :O! W końcu, jakby byłby to ktoś naprawdę mocny, to byśmy o nim już usłyszeli, a nie licząc Yonkou (bo w Shichi to chyba tyko Mihawka można za mega koksa uznać ;P) widzieliśmy tylko piratów Nowego Świata, z którymi se nawet Ace bez większych problemów radził....
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.01.2014 17:56 przez Hejs. Powód: Poprawiona ortografia)
06.01.2014 17:21
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Kyouchika napisał(a):(bo w Schichi to chyba tyko Mihawka można za mega koksa uznać ;P)
Jak tu Fuszi wparuje to doda Buggy'ego xD

Zbyt naciągane, Shichibukai Kaido. Kaido ma za dużą potęgę by musieć się sprzedawać Marynarce. On mógłby z nimi na luzie walczyc, dlaczego miałby im służyć Big Grin

sweet sweet lemonade
06.01.2014 17:40
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Dev szukam czegoś, co mogłoby umotywować fakt, że ten Shichibukai jednak też mógłby mieć ogromny wpływ na to, co dzieje się na świecie ;P.
No, ale osobiście najchętniej widziałbym wersję z Czarnym i usunięciem ze swych stołków wszystkich starych Yonkou ;P
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.01.2014 17:54 przez Hejs. Powód: Poprawiona ortografia)
06.01.2014 17:52
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Ano smierc Shanksa z reki Czarnego jest chyba pewna xd Total drama coby Luffy zabil Teacha.

sweet sweet lemonade
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.01.2014 18:00 przez Devzan.)
06.01.2014 18:00
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,931
Poziom ostrzeżeń: 15%
Przełom fabularny - Nami będize miała wieksze cycki, mój ulubiony moment xd

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
06.01.2014 18:02
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Więc czemu Dev nie miałoby się to stać, akurat w tym roku ;P ?
Byśmy zaczęli dwie walki - pierwszą o prym na wodach między Słomianymi, a piratami Czarnobrodego, drugą na lądach, między rewolucjonistami, a Światowym Rządem :O ! Tak bardzo piękne *_*
06.01.2014 18:04
Trace Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 589
Myślę, że Dragona jeszcze można wliczyć w możliwości, pomimo tego, że już się chociaż na trochę pojawił. Obstawiam tak jak nakama powyżej: coś z younkou, rewolucjonistami, albo Vegapunkiem (ale to takie ogólniki, że to żadna rozkmina Big Grin).

I BTW... 15 kinówka? Dobrze słyszę? Ale przecież jest zrobione dopiero 12 (jeśli wliczyć tę wstawkę 3D).

[Obrazek: 5YNqkDK.png]
[Obrazek: qdkUHad.png]
06.01.2014 18:24
Vegi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 522
Gaimon wróci! Confirmed on Eiichiro's twitter.

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
Lubię placki.
06.01.2014 18:27

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama