Aktualny czas: 22.10.2017, 06:51 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
[Spoiler] Przeróbki piosenek
Autor Wiadomość
Ayo3 Offline
OPmaniak
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 151
Poziom ostrzeżeń: 5%
Przeróbki piosenek
Nie znalazłam takiego tematu, więc liczę, że jak jest, to Hejs mnie poratuje xD

Osoby, które słuchają słuchowisk OnePiecePodcastu na pewno kojarzą gościa o nicku RogerBase, który ostatnio dość często bywa tam gościem. Na Rogera natknęłam się dużo wcześniej, bo urzekły mnie jego reakcje na żywo rozdziałów z OP, jednak oprócz tego robi też przeróbki piosenek. Póki co ma dwie, ale są po prostu genialne <3 Jak ktoś chętny to zapraszam do przesłuchania!

04.06.2017 22:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,373
RE: Przeróbki piosenek
Przeróbka piosenki Urszuli jest faktycznie świetna. Koleś ma w ogóle genialną barwę głosu, wczucie i naprawdę dobrze się go słucha. Początkowo miałem wrażenie, że coś mało akcentów OP, czy samej Big Mom, ale patrząc po całości to wcale nie jest źle pod tym względem. Też musiałem puścić sobie oryginał, żeby zobaczyć ile tekstu jest zmienione i faktycznie się koleś napracował. Aż szkoda, że nie ma AMV z tym, to by dopiero było! No ale to trzeba by jednak poczekać, aż pewne rzeczy zostaną ukazane w odcinkach.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

09.06.2017 18:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,519
Poziom ostrzeżeń: 0%
Spoiler :

Najnowsza przeróbka Rogera również świetna. Przyczepiłbym się tylko do fałszu w 0:57 ("haaaAAAANDS"). Aż się skrzywiłem, słuchając XD

[Obrazek: Sygnatura.png]
22.06.2017 00:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ayo3 Offline
OPmaniak
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 151
Wczoraj to widziałam pod wieczór xD Faktycznie, trochę zafałszował, ale i tak gościa uwielbiam <3
Kurcze, fajnie jakby kiedyś znalazła się w Polsce odważna duszyczka, która robiłaby takie rzeczy :) Oglądałabym!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.06.2017 21:09 przez Ayo3. Powód: Poprawiona ortografia)
22.06.2017 21:08
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,373
Średnio mi się podoba. Fałsz słychać w wielu momentach, właściwie wyciąga za każdym razem, jak się sylaby nie zgadzają, gdzie rekord bije przy wspomnianym hands... Ale też się nie dziwię, bo to bardzo niemelodyczna piosenka, nie mówiąc o tym, że jest jedno japońskie słowo, a tu trzeba dać słów kilka. Całkiem jednak zmyślnie wybrnął w niektórych momentach no i fajnie to brzmi, wczuwa się niemal jakby był gościem na tej herbatcexd

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

23.06.2017 00:22
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama