Aktualny czas: 24.10.2017, 00:41 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Spoiler] Spoiler 597
Autor Wiadomość
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Poziom ostrzeżeń: 0%
Spoiler 597
HAH XD To były CYFRY XD
A myśmy rozkminiali słowo XD
Skreślone 3D i poprawione na 2Y - spotykają się za dwa lata, nic dziwnego, że przestało im się śpieszyć :roll:
Wytłumaczone Haki, Zoro uginający kark, Luffy na treningu rodem z piekieł (ale czy nie powinien się już przyzwyczaić? po dzieciństwie z Garpem?) i... chyba wreszcie poczuł przed kimś respekt XD Brawo, Rayleigh XD

Cytując z MS:

Cytat:Ken-bun-shoku, and busou-shoku are the two types of haki. kenbunshoku, or however people are going to translate it, is what is used on skypiea, which rayleigh specifically say they call mantra. it allows you to "feel" where your enemies are, what their next move will be, and their number, etc etc. the busou-shoku is more geared towards fighting...as clearly shown...

luffy on the last page says hold on i need to put this away, walks over to a tree which he confirms with rayleigh to be the only safe place on the island, and says that he's quitting his "mugiwara pirate luffy" name for a while, leaves the vivre card and hat there, and goes to train with rayleigh. rayleigh makes jokes about what to call him, sensei, shishou, etc, but luffy just calls him rayleigh, and says whatever.
the third haki (haoushoku) has to do with "iatsu" which is basically to overwhelm your enemy. luffy is impressed.

no, luffy does not ask jimbei to become his nakama, but they talk about how they will see each other again in two years on gyojintou. (i think we're calling that fisherman's island...)

yes, ray can use all three haki, and he says he will train luffy in the basics of the three to extend his strength much more. 2 years isn't really long enough but it'll have to do -- sort of thing.
3D2Y is not related to the bells. its explained that it was basically just a distraction (it being the bells). as was guessed correctly on this forum and elsewhere, and also stated earlier in the thread, the 3D refers to "the place" that they were all supposed to meet at in 3 days, crossed out, and instead 2Y, will meet there in 2 years. they are meeting back at shabondy in 2 years.

oda's message, as requested by someone, is basically just "thanks for reading! I'm gonna go play now w0000!"
Hahah, ostatnie mnie rozbroiło XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.08.2010 11:47 przez CichyWiatr.)
25.08.2010 11:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Enlil Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 30

nic nie zrozumialem Jackie! xD ja nie tlumacze xd
25.08.2010 14:20
Krandar Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 178

Mówiąc pokrótce:

Są trzy typy haki:
- kenbunshoku - generalnie coś w rodzaju mantry, typ haki, który polega na lokalizowaniu ludzi
- busoushoku - bojowe haki, wg mnie tego rodzaju haki używały amazonki
- haoushoku - królewskie haki, które przytłacza przeciwnika

Luffy nie prosi Jimbeia o przyłączenie się do załogi

Rayleigh umie się posługiwać trzema rodzajami haki i uczy Luffy'ego podstaw posługiwania się nimi

Spotkanie członków załogi odbędzie się za 2 lata

Co do ostatniego, to Oda teraz będzie się bawił :mrgreen:

[Obrazek: 30hm2pzpn_rpeerar.png]
Wtedy ja zostanę Hachibukai! - Luffy
25.08.2010 14:40
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 509

Heh przeczytałem po ENG spoiler, przejrzałem te spoilerowe skany i boję się że Luffy będzie niczym Bóg... Mam nadzieję, że to nie będzie wyglądało w przyszłości cały czas tak, że lecą na niego tysiące dość silnych wojowników, a on stoi w miejscu część pada od królewskiego Haki, następnych bloczy, a na nagle odpycha prawie, że jak Kuma siłą woli. W prawdzie kozacko by to może wyglądało, ale lubię oglądać walkę nawet z takimi randomowymi postaciami, te kopnięcia, ciosy, efektownie wyglądające techniki, dzięki którym mógłby pozbyć się większości przeciwników. Oby zbyt często nie wykorzystywał haki na słabych.

[Obrazek: fa50186.png][Obrazek: 08-fallen-logo-150x150.jpg][Obrazek: fallenflagbyzaxus.jpg]
25.08.2010 16:20
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*

Raczej nie będzie za dużo miejsca na słabych ;]
Podejrzewam, że oni po prostu... hmm... wyrównają swoje szanse na przeżycie tam, zwłaszcza pod koniec ;]
Byli gotowi na Grand Line a i tak pod jej koniec mieli sporo kłopotów ;] Czas sie zabezpieczyć nieco Tongue

Luffy? Luffy jak Luffy - wyobrażacie sobie, co będzie umiała NAMI? XD
I ciekawi mnie, jakie korzyści ze spotkania wyniesie Robin XD

25.08.2010 16:23
a4eveN Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 15

Jeżeli za 2 lata, to sobie poczekamy zanim się złączą... Chociaż mam nadzieje, że zrobi przeskok nie pokazując ich treningów, to by było najciekawsze.
25.08.2010 17:48
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*

dokładnie - fajnie by było ich zobaczyć jak się już zbierają ze swoich wysp (ile zakład, że Nami będzie miała łzawe pożegnanie? ;] założę się, że się do niej przywiążą XD), albo w ogóle jak już są na Sabaody i witają się na Sunny XD

25.08.2010 19:01
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 509

O ile Sunny przetrwa, heh.. jest z drzewa Adama, więc najlepiej by było, żeby Franki go udoskonalił, a nie musiał robić nowy. Mam nadzieję, że Kuma nic nie zrobił biednemu Sunny, jest jeszcze za młody, to przecież dziecko =)

[Obrazek: fa50186.png][Obrazek: 08-fallen-logo-150x150.jpg][Obrazek: fallenflagbyzaxus.jpg]
25.08.2010 19:26
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*

No f*ckt, Kuma...
Jeżeli Shakky...
Ej. Czy to nie będzie czasem pierwsza przygoda jako załogi? XD Włamanie się na Marineford i odbicie Sunny? (Marynarka może go sobie przywłaszczyć w myśl - no przecież kiedyś po niego przyjdą...)
Chociaż w sumie pewnie Ray się tym zajmie - ostatecznie zobowiązał się zaopiekować Sunnym ;]

25.08.2010 20:03
Wargon Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 87
RE: Spoiler 597
Ja tam najbardziej chce zobaczyć tego większego Luffego strasznie ciekawi mnie czy będzie miał płaszczyk lub jak mu się włosy Układną i oby nie stracił swojej mądrości Tongue

[Obrazek: Luffy.png]
21.09.2010 09:39

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama