Aktualny czas: 24.10.2017, 00:44 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Spoiler] Spoiler 598
Autor Wiadomość
zith Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 99
Spoiler 598
A tu umieszczam linka do spoilera z okładką 598 chapka xd, zdobytego przez Szynę Big Grin

http://mangahelpers.com/forum/showthread.php?t=63691
no i nowa twarz Sanjiego
http://img713.imageshack.us/img713/6669/730980.jpg

Jak dla mnie tylko Luffy pozostał bez zmian czego troche szkoda, bo mogli by go urozmaicić, a najlepiej (co pewnie i Komiemu sie spodoba) wygląda Nami Big Grin <3 normalnie mógłbym się zakochać, a resztę zoabczycie sami na okładce xD chociaż również było by fajnie gdyby Roro nie miał ręki Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.10.2010 14:54 przez CichyWiatr.)
28.09.2010 13:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,237
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Spoiler 598
Kurczę, miałam nie zaglądać w spoilery, ale nie dałam rady T_T

Szkoda, że Luffy się nie zmienił aż tak bardzo, ale mimo wszystko wydaje mi się, że strasznie ciężko będzie mi się przezwyczaić do nowego wyglądu postaci... Nami w długich włosach? Nowa czapka Choppera?

Aha - co do Nami to na CC-AP mówiłam, że urosną jej cycki, ale nikt mi nie chciał wierzyć xD

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
28.09.2010 13:12
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 620
WIĘKSZE CYCKI NAMI!!!! Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

WIĘKSZE CYCKI ROBIN!!!! Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Khee... Okej, już się ogarniam... Tongue

Zaje*ście wygląda blizna u Zoro, Sanji fajne te dodatkowe włosy, Nami wygląda do dupy z długimi włosami, Robin ma fajną tę nową fryzurę, Franky to się nie dziwię, że jest prawie łysy (teraz SLAWO89 bardziej go przypomina xD), U Brooka nic nie zauważyłem nowego, Chopper ma tą nową czapkę jak z kolorowych okładek side story OP.

Luffy z blizną na klacie jest męski i dobrze, że wcale się nie zmienił. Jest taki, jaki powinien być i spoko.

A swoją drogą to wydaje mi się, że jest pare rzeczy, których niektórzy nie zauważyli.

1. Sanji ma normalną bródkę wreszcie, nie jakieś tam kreski.
2. Franky ma już totalnie konkretnie zmechanizowaną rękę.
3.Zoro ma pas zacieśniający na lewej ręce. Co może oznaczać amputację tej ręki, np. w pojedynkach z Mihawk'iem.
4.Franky ma dwie długie blizny przez klatkę piersiową.

Aha. Wg. spoilera Zoro nie ma w nowym chapterze. Więc nie dowiemy się, co jest z jego ręką.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.09.2010 13:34 przez Wąski.)
28.09.2010 13:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
zith Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 99
Pisałem przecież, że fajnie by było gdyby jednak nie miał tej ręki, ale nie wiadomo do końca bo dobrze nie widać, a Nami bardzo sexy wyglada z tymi włosami moim zdaniem, Luffiego powinni zmienić bardziej poważny czy coś moim zdaniem powinien być (kto wie może jednak będzie xD) no i dodaje kolejny spoiler czyli Sanjiego od Szyny XD i jak nie patrzeć to Franky niezły koks sie zrobił xD
28.09.2010 13:49
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,088
Kurde, skoro ma takie niesymetryczne brwi, to się nie dziwię, że nosi grzywkę na jedną stronę zawsze (;
Ufff, Usopp jednak nie jest gruby (: Ale co on ma na głowie za dziwną czapkę?
Czapka Choppera mi się nie podoba, Długie włosy Nami tez średnio, za to Robin bez grzywki owszem (bo ja tak generalnie nie bardzo lubię grzywki).

Ech, też chciałam nie zaglądać w spoilery, ale po takim czasie...

[Obrazek: h3sygn.png]
28.09.2010 14:38
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 854
Nowy wygląd postaci jest konkretny, szkoda tylko że u Luffiego takie małe zmiany. Nami w długich włosach no miodzio, Robin bez grzywki, szczerze zwisa mi Big Grin Franky osobiście wolałem jak miał tą welę na głowie niż teraz prawie łysy, Sanji wydoroślał i ma w końcu bródkę a nie jakieś dziewicze włoski na podbródku. Jak Zoro nie będzie miał jednej ręki to kicha straszna drugi Shanks będzie. U Usoppa widać że nie zmarnował tej masy doszczętnie i coś konkretnego z nią zrobił ( niewiele widać po za ramionami ale nie są takie chude jak były ), Chopper wiadomo było że za dużo się nie zmieni tak samo jak Brook bo on to już nie ma jak bo to kościotrup.
28.09.2010 15:19
Syrenka Offline
Supernova

*
Liczba postów: 872
Eee no. Super. Dobrze widzę, że Sanji zmienił uczesanie, i już na inny bok daje grzywkę? Usopp mi wygląda jakby zmienił kolor włosów na blond. Jak było do przewidzenia Brook i Chopper zero zmian wyglądzie. Robin bez grzywki jakoś średnio mi się podoba, ale za to Nami w długich super. A Luffy nadal jest tym samym Luffym. Smile
28.09.2010 15:22
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Oooo rany, nareszcie się ogarniamy z chapterkiem.
Co mnie bardziej ciekawi to fakt, że Oda zapowiada właśnie ostatnią sagę. New World Arc i koniec z OP. Nie wierzę, żeby ten pracoholik ot tak sobie odpuszczał z rysowaniem mangi, ciekawe, co mu chodzi po głowie.
Nie sądziłam, że lewe oko Sanji'ego będzie skrywało tak lamerską tajemnicę >.>' No bez jaj... Oby wrócił do poprzedniego uczesania =.=
A braku lewej ręki u Zoro nie przyjmuję w ogóle do wiadomości. WTF? ><'

[Obrazek: 66HHUfX.png]
28.09.2010 15:40
Syrenka Offline
Supernova

*
Liczba postów: 872
Jackie znając Ode to na ten koniec to sobie poczekamy jakieś emm.... 10 lat? Jakoś nie wydaje mi się, żeby w ciągu roku udało mu się wszystkie wątki pokończyć. Hmmm.... wychodzi na to, że Luffy zostanie królem piratów w krótszym czasie niż dokonał tego Roger, i będzie młodszy od niego. CHyba, że tfu, tfu (wypuć) Luffy zginie. :/
28.09.2010 15:48
Mikisi Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 147
Ech, kurde... Z jednej strony fajnie, że inaczej wyglądają, ale mam sentyment do starych postaci. Przynajmniej do wyglądu. Trochę szkoda m starych postaci, ale jakoś przeżyję Big Grin
28.09.2010 15:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama