Aktualny czas: 21.10.2018, 12:43 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawił się zaległy odcinek 856 jak i od razu 857!
Zapraszamy do oglądania i komentowania:)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Spoiler] [Teoria] Law i Chopper czyli zawodowi lekarze :D
Autor Wiadomość
szogu3 Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 386
Poziom ostrzeżeń: 55%
[Teoria] Law i Chopper czyli zawodowi lekarze :D
Hej Smile Na pewnym angielskim forum widziałem, ze ludzie zakładają tematy ze swoimi przemyśleniami, teoriami albo po prostu fantazjami. Wiec pomyślałem czemu by nie zrobić czegoś takiego na naszym forum ? (to jest tylko luźno rzucony pomysł ale jak wam się spodoba to może nawet coś z tego wyjdzie Big Grin

Wiec teraz do sedna. Przeglądałem sobie obrazki z One Piece i na pewnym z nich zobaczyłem Law'a i Choppera razem. Po chwili namysłu przypomniałem sobie że kapitan załogi Serc jak i nasz mały renifer są lekarzami. I tutaj pojawia się moja teoria Smile skoro oboje są lekarzami to law (wydaje mi się ze ten lepszy) mógłby uczyć choppera kiedy by razem byli na statku. Co o tym sądzicie ? Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.07.2013 22:51 przez szogu3. Powód: Poprawiona ortografia)
14.07.2013 21:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,893
Poziom ostrzeżeń: 20%
RE: [Teoria] Law i Chopper
O geez, bałem się, że tu o pairing chodzi. Ufff...

Generalnie, czy ja wiem... Mimo wszystko Law to CHIRURG, a Chopper to raczej taki medyk. No i Choppy używa ziół i różnorakich maści, a Law to chyba głównie swojej mocy (co jak co, ale Chopper będzie musiał ich kroić i szyć, nie to co Law).

Ale jeśli chodzi o takie uniwersalne, to czemu nie. Znaczy tego... Law umrze w tym arcu, atari maida! Sojusz nie może dojść do skutku ;_; Luffy ma na pieńku z dwoma Yonko, z trzecim musi stoczyć walkę, czwartego nam nie trzeba Big Grin Hm, gdyby tak Burgess zajumał owoc i zabił Lawa, to Luffy ma parę powodów więcej do sklepania Czarnobrodego (+ 100% fakt, że Czarny zabije Shanksa - jestem nawet skłonny się z jezmylordem o to założyć) Big Grin
A jeśli nie umrze, to i tak po Zou pewnie się rozstaną, nie ma czasu na szkolenia przy całodobowych knowaniach Chirurga Śmierci. A na pewno się rozstaną, bo tam jest załoga, a dwie załogi na jednym statku to za dużo. No i poza Bepo to same randomy (nawet licząc Penguina i tego drugiego). A jako równoległy, drugi statek to nie ma sensu, Luffy ma swoją przygodę.

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.07.2013 00:15 przez Devzan.)
15.07.2013 00:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,941
Poziom ostrzeżeń: 0%
Devzan napisał(a):Generalnie, czy ja wiem... Mimo wszystko Law to CHIRURG, a Chopper to raczej taki medyk.
No to chyba dobrze - Chopper miałby się czego uczyć, bo Law ma wiedzę z innej dziedziny.

Tylko nie myślę, że oni by byli tacy skorzy do zdradzania swoich sekretów zawodowych Wink

Devzan napisał(a):Law umrze w tym arcu, atari maida!
Zawrzyj Waćpan szanowną paszczękę! Bez takiego mi złorzeczenia, bo zacznę obrzydlistwa o Flamingu wypisywać Tongue

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
15.07.2013 07:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,130
Poziom ostrzeżeń: 15%
Chopper nie będzie się uczył od Law'a gdyż ten nie jest typem nauczyciela. Możliwe, że jego charakter ulegnie zmianie poprzez pobyt wśrod słomków, ale nie aż tak bardzo, by zaczął zachowywać się jak Luffy.

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
15.07.2013 12:25
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 1,025
Poziom ostrzeżeń: 0%
(15.07.2013 12:05 )Devzan napisał(a):  Imperatorowi dupsko skopie Luffy, jak już. Swoją drogą to ciekawe kto zajmie to jedno miejsce imperatora, skoro ich dwóch Big Grin Pewnie Law odstąpi, bo mimo wszystko mieć sojusz z imperatorem to wygodna sprawa.

Kaidou może i tak, chociaż nie wyobrażam sobie, żeby w chwili obecnej, oraz najbliższej przyszłości był w stanie w pojedynkę go rozwalić. Liczę raczej na to, że Kaidou zostanie pokonany na spółkę przez Lawa i Luffy'ego. W tym samym czasie sojusz Kida, Apoo i Hawkinsa rozwali Big Mom.
No i została pozostała dwójka - Shanks i Teach. Wiadomo, Teach będzie dla Luffy'ego pod koniec, a Shanks ? Obawiam się, że to Teach go pokona, no ale chciałbym przed tym ujrzeć spotkanie Słomianych i poważną nawalankę, między Zoro, a Shanksem xD. Tak, dobrze słyszycie - między Zoro, a Shanksem! Czemu ? Znamy cel Zoro, a jak wiemy Shanks był jedynym przeciwnikiem, który mógł się na poważnie z Mihawkiem na miecze ponapieprzać xD. W związku z powyższym nie wyobrażam sobie, żeby Zoro z Shanksem nie sparował. A jak Luffy będzie miał jakieś ale, to mu Zoro swój tekst z początku serii przypomni i się zaczną napieprzać między sobą ;P.

A, co do stołka Yonkou - to bym Lawa stawiał. Dlaczego ? Cel Luffy'ego jest dużo wyżej i nie wydaje mi się, aby mu na jakimś, byle jakim tytule "Yonkou" zależało ;P

No, a co do Choppera pobierającego nauki u Lawa - nie wydaje mi się. Jakby nie patrzeć ich charakterystyka jako lekarzy, znacznie się od siebie różni. Law to chirurg, do tego w leczeniu używa on swoich zdolności. Owszem, ma pewnie szeroką wiedzę teoretyczną, jednakże wydaje mi się, że w tym aspekcie, nawet on wymięka przy Chopperze, więc nie wiem, czego miałby go uczyć. W końcu kroić go tak, jak sam to robi za pomocą swoich zdolności nie nauczy ;P.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.07.2013 16:49 przez Hejs. Powód: Poprawiona ortografia)
15.07.2013 13:12

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama