Aktualny czas: 14.12.2018, 12:41 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tym razem, najnowszy rozdział, dodajemy bez większych opóźnień! - 927 Zapraszamy do czytania:)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Spoiler] [Teoria] Siódmy Shichibukai
Autor Wiadomość
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 1,026
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: [Teoria] Siódmy Shichibukai
Tak, jak Orzi zauważył - mieliśmy już kilka informacji na temat siódmego schichibukai przy okazji ostatniej kinówki, a informacje te wykluczają opcję, jaką byłby Ivankov.
Osobiście zastanawiałem się nad tym, czy nie jest to aby Shiki... no, ale w sumie nie wiem, jak jego sytuacja się dalej, po Strong Worldzie potoczyła. Wiemy, że ten nowy schichi uciekł z Impel Down, przy okazji wybryku Luffy'ego - czy Shiki tam ponownie trafił ? Nie wiem. W każdym razie wiekowo mi bardzo do Zephyra pasuje ;P.
Istnieje też szansa, iż ten nowy schichibukai jest jakoś powiązany z Teach'em. Być może, któryś z jego załogantów ? No, ale w sumie po co miałby kogoś od siebie w tej grupie umieszczać ? W końcu to nie Marynarka, więc potrzebnych informacji mu raczej by nie przekazywał, zatem też raczej odpada. No chyba, że do jakiegoś buntu w załodze doszło... ale patrząc na to, jak odeszli po pozbyciu się Białobrodego nie wydaje mi się, aby tego typu problemy mieli.
Osobiście liczę raczej na kogoś "nowego", równie starego, jak nasi dwaj, dopiero co mianowani, sędziwi admirałowie... Tym bardziej, że ze znanych twarzy, po time skipie już w schichibukai Lawa i Buggy'ego przywitaliśmy. Tylko kto to mógłby ewentualnie być ? Z dawnych czasów chyba tylko o Shikim coś słyszeliśmy i żadne inne imiona nie padały... w każdym razie spodziewam się kogoś, kogo jeszcze nie widzieliśmy.

EDIT:

Chociaż w sumie, jakby o Shiryuu pomyśleć... ostatnia rozmowa Teacha z Burgressem, w której jego imię i imię Kuzana padło mogą pewnych wątpliwości, co do jedności załogi Czarnobrodego wnieść...

Jak byście to zinterpretowali:

Spoiler :
[Obrazek: 12]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.05.2014 01:13 przez Kyouchika. Powód: Poprawiona ortografia)
09.05.2014 00:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,896
Poziom ostrzeżeń: 20%
@Kyo, źle dałeś obrazek Tongue
Spoiler :
[Obrazek: one-piece-4432321.jpg]
Kyouchika napisał(a):Chociaż w sumie, jakby o Shiryuu pomyśleć... ostatnia rozmowa Teacha z Burgressem, w której jego imię i imię Kuzana padło mogą pewnych wątpliwości, co do jedności załogi Czarnobrodego wnieść...

Jak byście to zinterpretowali:

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
09.05.2014 15:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Liczba postów: 1,221
Do mnie teoria z Ivankow też nie przemawia, tak naciągana się wydaję, nie wiem czemu, ale na początku pomyślałam o Kuro, bo właściwie z pierwszej trójki pirackich antagonistów, o nim niewiele wiemy, chyba raz się gdzieś tam pojawił, ale dobrze nie pamiętam, równie dobrze mogło mi się przyśnić, ale i tak ta postać odpada chociażby przez związek z Zephyrem, nie wydaje mi się, żeby Kuro miał z nim jakieś szanse Tongue

10.05.2014 00:21
MrJoker94 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 17
Teraz jak myślę, to jestem ciekaw czy moja poprzednia myśl nie pasowałaby tu lepiej: Przywrócono Crocodile'a do służby. Z całą pewnością miał jaja by wymordować załogę Zephyra i był uwięziony na Lvl 6 Impel Down. Pytanie tylko - dlaczego?

Wprowadziłbym tu kolejną myśl o tym, że Sir Crocodile został Rewolucjonistą, ale to już by było nudne.
10.05.2014 00:35
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,943
MrJoker94 napisał(a):Teraz jak myślę, to jestem ciekaw czy moja poprzednia myśl nie pasowałaby tu lepiej: Przywrócono Crocodile'a do służby.
Skończyłam właśnie katowanie tomików z Alabasty i po głównej walce, jak Tashigi stoi nad pokonanym Crociem i zostaje on oficjalnie pozbawiony wszystkich tytułów, autorytetu, władzy etc na sam koniec zostaje powiedziane, że jest to proces nieodwracalny - na zawsze. "Forever" dostało całą oddzielną chmurkę, więc chyba nie było ot tak rzucone.

Jak Croco wróci w postaci 7-ego Shichibukaia, to wróci z innym imieniem i... z cyckami :3

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
15.05.2014 13:51
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,209
okiren napisał(a):Jak Croco wróci w postaci 7-ego Shichibukaia, to wróci z innym imieniem i... z cyckami :3

Pragnę to zobaczyć, bo ta teoria akurat mi się najbardziej podoba, a propos Croca xD

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
15.05.2014 14:22
pirat219 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 32
Na starcie opieracie to na kinówce. Wogóle nie napisaliście że może być to ktoś z eleven. Law był to czemu nie ktoś jeszcze? Na tą chwile to chyba oczywiste, że napewno nie są to: Law, Luffy, Zoro, Kid, Hawkins, Apoo, Killer, X Drake.
Ale pozostają: Boney, Bege, Urouge
O Capone i Upadłym Aniołku za mało wiemy...
Ale Boney została przecież związana przez Teacha i pozostawiona Akainu. Jak dla mnie jest najbardziej prawdopodobnym Shichibukai
No i jest duża szansa że będzie po stronie Słomków.
24.05.2014 19:16
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,704
Poziom ostrzeżeń: 10%
pirat219 napisał(a):Na starcie opieracie to na kinówce.

Gdyż Oda im takie informacje przekazał prawdopodobnie
24.05.2014 19:59
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,713
Nawet nie tyle na kinówce, co na wydanym przy jej okazji tomiku ze szkicami od Ody i historią Zephyra.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
24.05.2014 20:29
Zorodan Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 15
Przebrany Ivankov nie, bo w bazie marynarki stacjonują PX-y, które od razu by go rozpoznały.
Sheliew nie, bo trafił do więzienia będąc strażnikiem więzienia Impel Down, ale nie był wcześniej piratem.
Croco nie, bo wtedy "Z" odszedłby z marynarki dużo wcześniej, a nie po wojnie na Marineford.
14.06.2014 21:29

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama