Aktualny czas: 24.10.2017, 00:39 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Spoiler] Wycieki
Autor Wiadomość
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,540
Poziom ostrzeżeń: 0%
Wycieki
To chyba będzie najlepszy dział do tego tematu.
Otóż za pośrednictwem Arlong Park (a dalej za pośrednictwem forum com.pl, użytkownik Kuro Ashi) dostał się w nasze ręce (przypuszczalnie autentyczny, choć wiadomo że na stówę nic powiedzieć nie można) przeciek odnośnie... Supernovas po timeskipie. Mamy tutaj taki łobrazecek, plus wypisane aktualne nagrody za poszczególnych członków owej parszywej jedenastki:

Spoiler :
[Obrazek: kyatti2011.jpg]
Strawhat Luffy - 400 million beri
X Drake - 620 million beri
Captain Kidd - 450 million beri
Killer - 250 million beri
Trafalgar Law - 310 million beri
Urouge - 180 million beri
Jewelry Bonnie - 141 million beri
Capone Gang Bege - 220 million beri
Basil Hawkins - 420 million beri
Scratchman Apoo - 380 million beri
Suuuper! Co mnie najbardziej chyba cieszy, to że Capone Bege jednak żyje Big Grin I ma wyrąbiaszczą bródkę, trochę jak spasiony wiekiem Jigen z Lupina Big Grin Ogółem ludziska się pozmieniali z wyjątkiem Luffy'ego i Urogue. Na X-Drake'a można zwrócić uwagę choćby ze względu na jego nagrodę - jeśli się nie mylę, to jedna z najwyższych nagród za głowę, jakie dotąd ukazał nam Oda! Co do wyglądu to sprawia wrażenie, jakby... stracił ucho? Może w bojach jakie stoczył przeciwko/pod komendą Kaidou.
Eustachego Dzieccko też nieźle poharatało, nie oszczędzał się chłopina. No, to chyba tyle jeśli chodzi o moich ulubionych Supernovas.

Zapraszam do dyskusji ;]

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.02.2013 03:26 przez Hejs.)
17.09.2011 22:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,248
RE: Wyciek o Supernovas
Łoo, X Drake mnie zaskoczył. Czyżby coś związanego z Kaidou miało wpływ na taki obrót rzeczy?

[Obrazek: vYg1BTA.png]
17.09.2011 22:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,420
Poziom ostrzeżeń: 10%
Dlaczego tam jest Jewelry Bonney ? O ile mnie pamięć nie myli to Czarnobrody schwytał ją, ponieważ chciał dostać statek od marines... I w dodatku ma nagrodę wyższą o 1 mln beri. Dziwne...

No i te nagrody. Nie uważacie, że to przesada ? Każdemu średnio nagroda wzrosła o 134 mln beri !

Jakim cudem nagroda X-Drake'a wzrosła o 400 mln beri ?

I jeszcze jedno, dlaczego tam nie ma Zoro ? Tak na 40% w mandze było coś mówione o podwyższeniu jego nagrody do 160 mln beri.

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
18.09.2011 00:31
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,377
Poziom ostrzeżeń: 5%
Zdjęcie okej ale nagrody, mogą być równie dobrze wyssane z palca. No Luffy zrobił taką akcję grubą i ma 400 a X - Drake załatwił (jakim cudem jak był taki słaby) kaidou i już tyle? Nie kupuję tego.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

18.09.2011 00:59
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,540
(18.09.2011 00:59 )Komimasa napisał(a):  Zdjęcie okej ale nagrody, mogą być równie dobrze wyssane z palca. No Luffy zrobił taką akcję grubą i ma 400 a X - Drake załatwił (jakim cudem jak był taki słaby) kaidou i już tyle? Nie kupuję tego.

Panie Admin, nie szafuj pan domysłami jak faktami. Nigdzie nie zostało potwierdzone, że X-Drake walczył z Kaidou. Jedynie z jego protegowanymi, aby doprowadzić do spotkania z nim, a co stało się dalej jest już tajemnicą.
Fakt, nagrody też nie są potwierdzone, ale mnie nie dziwią. Luffy przez rok dorobił się 300 milionów nagrody, więc czemu inni przez dwa lata nie mieli trochę nabić licznika? Zwłaszcza X-Drake. Ten człowiek wyraźnie ma jakiś konkretny plan, może posiadać też niebezpieczną dla rządu wiedzę. Nic a nic mnie nie dziwi jego nagroda.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

18.09.2011 06:17
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 984
Hehe, to jest jedna z rzeczy, która mnie interesuje w Nowym Świecie xD - jak tam sobie nasi Supernovas radzą ?
No i cóż, jeśli to, co tu widzę okaże się prawdą będę trochę rozczarowany ;P - liczyłem na to, że przez te dwa lata kilku z nich odpadnie, no ale niestety ;P. Jednakże, propo nagród - jeśli są one prawdziwe, to wydaje mi się, że nie są one przesadzone, jak na dwa lata działalności na Nowym Świecie. One w rzeczywistości tak dużo nie urosły, pomijając oczywiście X Drake'a xD.
W jego przypadku moim zdaniem też raczej nierealne jest, aby podskoczył, aż o 400mln :O !? Co on musiałby zrobić ? - Jakiegoś kozaka od Kaidou pokonać, albo samego Kaidou xD ? - Sądze, że w chwili obecnej jeszcze nie byłby do tego zdolny, ale zobaczymy ;P.
W każdym bądź razie smuci mnie jedna rzecz Sad - czemu Zoro tak w tyle został (no niby 160mln ma ;P), ale jak dla mnie to wstyd, żeby się z nagrodą za Capone znalazł ;P. Mam nadzieję, że to szybko nadrobi ;P.
18.09.2011 10:19
januarus19 Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 277
Co do Zora to zajebiście, że nie ma dużej nagrody. W nowym świecie 160 mln to tak raczej nie duzo.
Wyobraźcie sobie podchodzi do niego gościu wart 200 czy nawet 300 baniek nie bojąc się go wyzywa Zora czy naszą brewke na pojedynek. Dostaje takie baty od gości z dużo niższymi nagrodami. Mogły być z tego naprawdę fajne motywy. Co do listów to nikt się nie spodziewał że dinozaur może tak zaszaleć. Może odkrył jakąś tajną broń? Nie chce mi się wierzyć, że nawet przebudzony Zoan może pokonać jednego z imperatorów czy też jednego z jego ich oficerów.

Dzień w którym ludzie przestaną walczyć o życia swoich bliskich, stanie się dniem końca człowieczeństwa.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.03.2012 22:02 przez januarus19.)
18.09.2011 10:47
Wojtini Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 56
Całość wydaje się zmyślona, jaki wyciek? LOL Nie było w mandze więc nigdzie indziej tego nie ma.
Nie ukazał się jeszcze żaden Databook z New World więc to jest sranie w banie a nie wyciek.

Poza tym wśród wyżej wymienionych brakuje Zoro (160mln).

TO jest samo info, jakieś źródło czy chociaż zdjęcie z jakiegoś magazynu itd? Bo sam screen supernovas do mnie nie przemawia.

Widocznie autor też dał się nabrać, nie wszystko co napisane po japońsku czy angielsku od razu jest prawdą.

Fake, generała nie oszukasz. A kto daje się na to nabrać to niech się daje, potem będzie tylko 'YY ale przecież mieli mieć takie i takie nagrody'. -.-

[Obrazek: 2wmq4nm.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.09.2011 11:41 przez Wojtini.)
18.09.2011 11:37
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
Nagrody mogą być fake'iem, ale zdjęcie jest prawdziwe. Z Shonen Jumpa, był taki konkurs, w którym czytelnicy mieli stworzyć slogan do swojej ulubionej serii. Do zwycięskiego hasła autor serii miał narysować adekwatny obrazek. W przypadku One Piece wygrało hasło "We Are, the Age od Pirates" no i Oda stworzył nam Supernove.

Poza tym każdy fan One Piece powinien rozpoznać w tym kreskę Ody.
18.09.2011 12:00
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
To by pasowało, chociaż dziwne, że "We Are" nie jest napisane katakaną Tongue Ale też uważam, że rysunek jest Ody.
Miło zobaczyć wszystkich, co do Zoro, to się nie czepiajcie, pewnie spał gdzieś w kącie, jak robiono to zdjęcie Tongue

Ciekawi mnie tylko skąd wziąłeś te nagrody, Szczery?

[Obrazek: 66HHUfX.png]
18.09.2011 12:18

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama