Aktualny czas: 25.01.2020, 04:07 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
[Spoiler] Zdrowe teorie fandomowe
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,998
Dołączył: 26.03.2009
Skąd: Poznań/ Bełchatów
Poziom ostrzeżeń: 5%
Post: #121
RE: Zdrowe teorie fandomowe
O boże, mamy dwa tematy na to, w dodatku momentami trudno oszacować co do czego, no ale postaram się to rozgraniczyć na "prawdopodobne" i mało prawdopodobne.

Zacznę może od czegoś, co wydaje się pewne, ale nie zostało powiedziane wprost.

1. Vergo

Wcześniej po necie krążyły teorie, że ma moc żelaza. Ktoś nawet wyłapał, że wszystkie trzy produkty, które przyklejały mu się do policzka miały wysoką zawartość żelaza. Potem się okazało, że to jednak bardzo dobrze wyćwiczona dominacja utwardzania. Jednak jeśli chodzi o jego samego, zdecydowanie musi on mieć dużo wspólnego z Germą. Pogląd ten bierze się stąd, że wszyscy wojownicy jak leci w Germie wyglądają wypisz wymaluj jak on. Noszą nawet te same charakterystyczne okulary. A jak zostało już powiedziane, żołnierze Germy byli tworzeni na podstawie kilku najwybitniejszych jednostek. Stąd wniosek, że ich protoplastą musiał być właśnie Vergo, bo przecież Judge współpracował z Vegapunkiem, a w dodatku Vegapunk nauczył się i potrafił korzystać z przeszczepiania DNA. Wiemy to choćby na podstawie tego, że Pacyfiści strzelają promieniem samego Borsalino. Jest też teoria, wcale nie głupia, że Vergo stał się cyborgiem i jak mu zdjąć te okulary to będą takie oczy cyborga.

2. Jak Czarnobrody pozyskał moc Białobrodego.

Tutaj odpowiedź na to pytanie przynoszą retrosy Linlin, która jak wiemy, pożera wszystkich uczestników urodzinowego przyjęcia, łącznie z Caramel, która posiadała moc diabelskiego owocu, dzięki czemu sama pozyskała tę moc. Wiadomo, że Czarnobrody Białobrodego nie zeżarł, ale możliwe, że zjadł jakiś jego narząd, w którym siedziała ta moc.

3. Sakazuki i Dragon trzymali kiedyś sztamę?

Brzmi może nieprawdopodobnie, ale teoria ma ręce i nogi. Zauważmy, że Garp jest bohaterem marynarki, bardzo duże prawdopodobieństwo, że i jego syn był w szeregach marynarki, tylko poznał jakąś piratkę czy coś i mu się odwidziało. Co jednak ważniejsze, Sakazuki się wydaje mieć kosę z Dragonem, bo zawsze jak Luffy coś zmaluje, to komentuje to nawiązując do Dragona. Nawet Luffy'ego nazywa synem Dragona, tak jakby bardziej niż to, co odwalił przeszkadzał mu fakt, że jest synem tego Dragona. A nie ma innej możliwości, żeby tak być na kogoś ciętym, jak fakt, że kiedyś musieli się dobrze znać, a gdzie indziej, jak nie w marynarce.


Jestem prawie pewien, że sporo uprościłem te teorie, gdyż spisałem je z ustnego przekazu Duo, jeśli ktoś pamięta je lepiej, lub mógłby dodać jakieś ważne szczegóły, to zachęcam. No i oczywiście zachęcam do dyskusji nad teoriami. Któreś się Wam podobają, może któreś nie? Śmiało.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]


(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.06.2018 13:47 przez Komimasa.)
25.06.2018 13:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama