Aktualny czas: 15.12.2017, 06:21 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sport i to co lubimy robić
Autor Wiadomość
Lechhu
Unregistered

Sport i to co lubimy robić
Ogólnie to jeszcze nigdzie,że tak powiem się nie przedstawiłem,więc założyłem ten temat aby co nie co Dać o sobie znać i dać się lekko poznać ( chociaż w jednej czy też dwóch dziedzinach And MoreTongue)

Osobiście to bardzo Lubię Siatkówkę Plażową,a wręcz mogę powiedzieć że Uwielbiam ( moja postura jest do niej idealna ) lubię też piłkę ręczną i siłowe sporty typu tory przeszkód,wpinanie po linie itp...

Moim zainteresowaniem również jest Gotowanie, kucharz jest ze mnie całkiem dobry (przynajmniej w domu mnie chwalą Big Grin ).

Mam nadzieję,że również podzielicie się ze mną swoimi zainteresowaniami i tym co lubicie robić.
Yo
15.07.2011 17:53
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nac Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 729
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Sport i to co lubimy robić
Co do sportu, to uwielbiam pływać, w lecie jeździć nad jeziora, a w czasie chłodniejszych pór roku na basen, po prostu kocham pływać, lubię także grać w siatkówkę plażową jak i zwykłą. Oczywiście piłka nożna też się znajdzie, ale nie gram już z takim fanatyzmem jak kiedyś Tongue

15.07.2011 19:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Chlor, to "sprawdź to!" zabrzmiało jak "dattebayo~!" XD

Ja generalnie sporty to raczej nie bardzo, co najwyżej na Stepmanii sobie poskaczę XD Na żaglówkach byłam raz i strasznie mi się spodobało, ale nie mogę powiedzieć, że jestem żeglarzem XD
Co lubię - tłumaczyć lubię (lol XD). Serio XD Widok chaptera mangi zedytowanego z moim tłumaczeniem sprawia mi to strasznie dużo satysfakcji Big Grin

[Obrazek: 66HHUfX.png]
15.07.2011 19:27
oomnix1 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 17
Wiadomo że pływać Big GrinBig GrinBig Grin ZIMNA WODA W UPALNE DNI ...
A drugim moim zainteresowaniem jest Paintball
16.07.2011 00:12
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,100
Jackie, mówisz? Miało zabrzmieć jak "sprawdź to" ale okej d;

Moim ulubionym sportem jest taniec, a szczególnie irlandzki. Poza tym lubię naprawdę wiele innych rzeczy i teraz nie będę się rozpisywała znów na ten temat. Generalizując można powiedzieć, że Sztukę lubię w różnych odmianach tworzyć i podziwiać.

[Obrazek: h3sygn.png]
16.07.2011 01:19
Gento Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 162
jednym z moich ulubionych sportów to lekkoatletyka. Oczywiście i tak najbardziej lubię skakać w dal ale biegami krótkodystansowymi nie pogardze xD.

Jeszcze bardzo ale to bardzo lubię grać babingtona, mogę grać w to godzinami~~, i mogę grać w niego i lewą i prawą ręką więc jest różnorodnie xD

Lubie też grać w siatkówke ale tylko z rodzinką, w szkole to jest najmniej lubiany przeze mnie sport. Noo ^^, dlatego czekam aż sobie wywiesimy siate na dworze Big Grin

I jeszcze rowery, to co kocham, do szkoły jak ciepło to zawsze ale to zawsze rowerem, po prostu marzenie Big Grin, fajowo jedzie się na całym speedzie XD
16.07.2011 11:46
Panterka Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 7
^^ Wędkarstwo i wytwarzanie alkoholu na sposób domowy. Strzelanie z wiatrówki, gotowanie :> .
16.07.2011 14:57
Artelian Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 160
Ze sportów to dużo... No to zacznę od siatkówki. Do plażowej zrobiliśmy nawet boisko u mnie na wsi i grywam z rodziną jak mamy czas. W podstawówce trenowałem pływanie, chociaż nie przepadałem za tym (ambicje rodziców). Teraz to już nawet czasem mam ochotę popływać, ale kiedyś tragedią było zaciągnąć mnie na basen. Z innych sportów wodnych to dawniej uprawiałem wioślarstwo, ale tak zabrakło czasu na poważne treningi. Lubię grać w badmintona, tenisa stołowego.
Cytat:Jeszcze bardzo ale to bardzo lubię grać babingtona, mogę grać w to godzinami~~, i mogę grać w niego i lewą i prawą ręką więc jest różnorodnie xD
Też potrafię prawą lub lewąBig Grin. Od czasu do czasu biegam, ale to by kondycji nie stracić. Ze sportów zimowych to narciarstwo przede wszystkim, zjazdówki i biegówki. Pewnie to nie wszystko bo wiele w życiu robiłem, ale tyle pamiętam na razie.

Co do pasji związanych z ruchem to jest to na pewno taniec.
Cytat:Moim ulubionym sportem jest taniec, a szczególnie irlandzki.
W moim przypadku, akurat polskie tańce ludowe. No i stepmanię też lubięBig Grin.
18.07.2011 01:44
Keksiu Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 55
Cytat:wytwarzanie alkoholu na sposób domowy

To brzmi intrygująco.Wink

Jakoś specjalnie wysportowany to ja nie jestemSmile. Biegam czasem, pogram sobie w piłkę nożną, bardzo lubię w siatkówę grać, mimo że warunków fiycznych raczej nie mam.Big Grin

Chodziłem na boks, ale zaczęło się liceum i jakby czasu brakło.
22.07.2011 23:37
Yokisan Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 99
(22.07.2011 23:37 )Keksiu napisał(a):  
Cytat:wytwarzanie alkoholu na sposób domowy

Liczy się picie alkoholu ?Big Grin Tak na serio ... głównie interesuję się tenisem ziemnym ... Mimo, ze jestem dość gruby to i tak w tym sporcie całkiem nieźle sobie radzę Smile

Tak, wiem to co teraz powiem ... obrażę większość ludzi TongueP Piłki nożnej nie trawię, po prostu nie lubię w nią grać ^^ Oglądać mogę, ale nie grać !

Siatkówka ... lubię, ale nie gram z powodu ... hmmm .... braku miejsca do takowej gry oraz braku znajomych zainteresowanych tym ze sportem ... Co prawda w szkole jest drużyna, ale brak czasu niestety na trenowanie :/

[Obrazek: 6996538.png][Obrazek: 6996553.png]

Radzę klikać, albo ... CHIDORI! :P
23.07.2011 03:20
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama