Aktualny czas: 17.11.2017, 19:18 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Star Wars The Old Republic
Autor Wiadomość
Alien Offline
Ósmy pasażer
Pirat

*
Liczba postów: 71
Poziom ostrzeżeń: 0%
Star Wars The Old Republic
SW The Old Republic jest już całkiem starym tytułem, jednak wciąż cieszy się niemałą popularnością wśród graczy zarówno za granicą, jak i w Polsce. Jako że sam ostatnio niemal całkowicie utonąłem w tym klimacie żadna siła nie jest w stanie mnie od tego odciągnąć. W przeciwieństwie do większości gier MMORPG tutaj mamy okazję przechodzić bardzo mocno rozbudowane wątki fabularne, w których niejednokrotnie podejmujemy decyzje o ich przebiegu, a ponadto każda z 8 dostępnych klas postaci posiada swój odrębny storyline. Jest do dużo ciekawsze rozwiązanie, niż standardowe "bicie mobów", które po wbiciu kilku poziomów każdemu szybko się nudzi. Wszystkie dialogi w grze oczywiście są w pełni zdubbingowane, co dodatkowo uprzyjemnia rozgrywkę, a jako że mamy do czynienia z gatunkiem MMORPG, historię możemy przechodzić nie tylko samotnie, a również w grupach od 2-16 osobowych.

Jeśli chodzi o grywalne postaci, to mamy do dyspozycji 8 różnorodnych klas i 10 ras do wyboru. Każda z klas posiada całkiem sporo (jak na MMO) możliwości rozwoju poprzez wybór odpowiedniego drzewka umiejętności, które wraz ze zdobywanymi poziomami możemy rozwijać.

Początkowo gra była skierowana tylko dla abonentów, jednak już od dłuższego czasu można włączyć się do zabawy na zasadach F2P (free to play), chociaż ceny oferowane przez BioWare nie są wcale wygórowane (60zł za 2 miesiące gry).

Wymagania rekomendowane:
Quad Core i5 2.4 GHz, 1.5 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7)
karta grafiki 896 MB (GeForce GTX 260 lub lepsza),
Windows XP/Vista/7

Sam posiadam o wiele słabszy procek (gram na drewnianym PC), a mimo wszystko gra działa mi płynnie na wysokich detalach.
16.06.2015 12:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama