Aktualny czas: 22.08.2019, 01:29 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Starcie konsol
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,915
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Starcie konsol
Jak na PS3 może być piractwo dużo, skoro konsoli nie da się przerobić? A jeśli się da, to od bardzo niedawna, podczas gdy Microsoft sam pomógł piratom, by podnieść sprzedaż konsoli i przeróbka jest dostępna na rynku od hoho.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

03.05.2011 13:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Shin Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 50
(03.05.2011 13:01 )Komimasa napisał(a):  Jak na PS3 może być piractwo dużo, skoro konsoli nie da się przerobić? A jeśli się da, to od bardzo niedawna, podczas gdy Microsoft sam pomógł piratom, by podnieść sprzedaż konsoli i przeróbka jest dostępna na rynku od hoho.

Dopiero co słyszałem aferę że gościa do sądu podali bo ujawnił jak przerobić PS3. A w pomaganiu przerabiania konsoli mistrzem jest Sony http://www.cdaction.pl/news-17426/niemoz...a-ps3.html Wink
03.05.2011 13:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 604
Cytat:Nie bede wnikał w szczegóły, sam fakt posiadania odtwarzacza bluray NIC Ci nie da. Musisz mieć odpowiedni telewizor, a różnica w jakości na małych ekranach jest minimalna. Bluray to technologia którą w 100% mogą wykorzystać dopiero pojawiające się na rynku telewizory LEDowe. Oczywiście jeżeli ktoś ma warunki i odpowiedni sprzęt to jest to plus, ale to są konsole do gier i na tym się skupiam. Sony jest mistrzem w udowanianiu nam czego to nie robi ich sprzęt. Jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego.

Jak ma ktoś jeszcze PS3 to niech odpali film i się wypowie. Wtedy tylko sprawa się rozwiąże.

Cytat:Nie opieram się na opiniach internetowych. Mam pełne porównanie jak grałem przez pare lat w sieci na myszce a jak gram teraz na padzie. Możesz sobie mówić że dla Ciebie reakcja jest szybsza i celowanie dokładniejsze a ja i tak widzę co innego na serwerach. Gdyby od początku powstania FPSów wszyscy grali w nie na padach też wszyscy by teraz mówili "Ale jak to można grać na klawiaturze i myszce".

http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,...bo___.html

Małe pytanie: Jeżeli pad jest lepszy, to dlaczego turnieje w CS i Quake są grane na klawiaturze i myszce?

Cytat:Bo ty tak mówisz i tak musi być?

http://konsolowisko.pl/?t=news&id=8806

Brak na podobnych listach PS3, z powodu czasu kiedy zostało złamane. Piractwo na PS3 jest w powijakach, a spotęgowały to bany, które dawało Sony tuż po akcji Geohota.
03.05.2011 19:38
oomnix1 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 17
Pomijając rozprawę o piractwo czy sądzicie że Nintendo może nas zaskoczyć pozytywnie wypuszczając zapowiedziane Wii2 >?
01.07.2011 00:19
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*
Wii U może i zapowiada się ciekawie, ale wątpie, żeby ponownie wybuchł tak ogromny boom. Sprzęt faktycznie wygląda bardzo ciekawie... tyle że jego cena może skutecznie zamknąć dopływ kasy od casualik, którzy są nieprzewidywalni. Pad wygląda cholernie interesująco, nie wyobrażam sobie jednak dobrej zabawy nim w większości tytułów. Koncepcyjnie wszystko pięknie i ładnie, ale rzeczywistość jak zwykle wszystko zweryfikuje. Grafika HD już jest od dawna, więc po żaden argument przemawiający za konsolą. Najważniejsi są third-party developerzy, a tych jak narazie Nintendo chyba pozyskało jednak analogiczna sytuacja była za czasów Game Cube'a i ostatecznie skończyło się bardzo mizernie.
To, że coś wygląda fajnie i jest trendy nie zawsze gwarantuje sukces. Porażka (jak narazie) 3DS jest dla Ninny dotkliwa i raczej niespodziewana. Co prawda na E3 pokazano masę tytułów na niego, ale moim zdaniem po słabym starcie nie gwarantuje im to sukcesu.

Pozdrawiam.
01.07.2011 11:08
oomnix1 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Co do 3DS mam Dsi i nie zamierzam zmieniać, praktycznie to samo tylko jakieś na siłę wciśnięte 3D
Co do Wii 2/U pewno i tak wyjdzie w japoni a u nas zobaczymy za 1-2 lata, ewentualnie ściągane z zagranicy (jakby nie patrzeć nintedo olewa POLSKĘ ), co do developerów tu jest problem Nini ma duże wymagania a mało daje... Moim zdaniem powinni nowe wii przybliżyć do PS i Xboxa żeby można było przerzucać gry z tych platform do nintedo tak jak obcnie jest robione pomiędzy xbox a Ps3
P>S> Gdyby wii miało porównywalne osiągi do PS3/ Xbox i swój unikatowy kontroler + Pad kupiłbym bez wahania, nie dość że dużo gier trafiało by na Wii z innych konsol to można by korzystać ze stajni Nini Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.07.2011 17:03 przez oomnix1.)
01.07.2011 17:02
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*
Cytat: Gdyby wii miało porównywalne osiągi do PS3/ Xbox i swój unikatowy kontroler + Pad kupiłbym bez wahania, nie dość że dużo gier trafiało by na Wii z innych konsol to można by korzystać ze stajni Nini

Wii U będzie miało najprawdopodobniej odrobinę lepsze możliwości, niż PS3 i X360. Jak będzie z third-party developerami to zobaczymy.
01.07.2011 18:09
oomnix1 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Wiem że właśnie maja dać na początek kilka tytułów z xboxa i PS ale jak znam Niny ciężko będzie wypuszczać na ich konsoli (chyba że zmienią politykę) i jeśli nie dadzą pada do zestawu lub przynajmniej możliwość dokupienia w normalnej cenie to będzie ich strzał w stopę, po swoim Wii wiem że 2h machania się nudzi (ręce trochę bolą) i jak np. wracasz zmęczony wolisz np. położyć się na kanapie odpalić swojego klocka wrzucić coda i pozabijać trochę graczy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.07.2011 02:41 przez oomnix1.)
02.07.2011 02:40
Taboretto Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 811
Poziom ostrzeżeń: 0%
No to ja się wypowiem w temacie w którym jestem dość zielony bo gram tylko na kompie ale chce to zmienić. Odkąd zobaczyłem jak mi laguje Battlefield uznałem że czas szarpnąć się na konsole z zamierzeniem "jak gra kiepsko chodzi na PC to biorę wersję na konsolę i odpalam" niektóre gierki wyglądają całkiem przyzwoicie tak na PC i Konsoli choć i tak grafika na PC często wygrywa. Dlatego moje pytanie brzmi jaka konsola jest według was lepsza, ma więcej gier i tak dalej
Play Station 3 czy XBOX 360? Od siebie tylko dodam że o wiele lepiej leży mi pad od PS 2 a widziałem że pad od PS 3 wiele się nie zmienił nadal mi się go dobrze trzyma jak grałem w Space Marine na Bace. Ogólnie przede wszystkim gram w strzelanki (chyba można się domyśleć po avku i sygnie xD) i zauważyłem że w FPS-ach jak dla mnie - Klawiatura i mysz>>>>>> pad ale jak już mam go używać to przywykłem do pada od Play station na Crewconie nie cierpiałem Xboxowego pada i jak grałem to zawsze prosiłem o pada od tej konsoli. Tak czy inaczej na pewno kupię Play Station 3 bo Xbox mnie trochę odrzuca ale chcę znać waszą opinię co jest lepsze może jakąś radę dla początkującego gracza na konsoli Wink

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.10.2011 04:15 przez Taboretto.)
10.10.2011 04:08
Fifti Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 348
Poziom ostrzeżeń: 0%
Nie posiadam xboxa, ale wydaje mi się, że powinieneś wziąść pod uwagę czy zamierzasz grać przez sieć (z tego co pamiętam to w xboxlive trzeba płacić dodatkowo by pykać przez sieć) możesz podłączyć klawiaturę i mysz, więc pad tu chyba nie powinien przeszkadzać. Myślę, że jak jesteś już przyzwyczajony do ps'a to kup ps3, chyba, że też ma duży wpływ cena konsoli bo xbox jest trochę tańszy i jeszcze weź pod uwagę czy chciałbyś w przyszłości kupić sobie kinecta czy move Tongue

Ale myślę, że w tej sprawie lepiej wypowie się Komi lub Jutsu Tongue
10.10.2011 10:40
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama