Aktualny czas: 28.07.2017, 16:55 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Starcie tytanów.
Autor Wiadomość
Chocobo Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 71
Starcie tytanów.
Jak już wiadomo od jakiegoś czasu, dwaj giganci branży elektronicznej rozrywki, wspólnymi siłami tworzą dwie, praktycznie te same, ale różne gry. Mianowicie mowa tu o Namco i Capcom które pracują nad Street Fighter vs Tekken i Tekken vs Street Fighter. Ta od strony Capcomu będzie stała na silniku SFIV a ta od Namco na silniku TK6, czyli na dobrą sprawę dla każdego coś miłego Wink. Tutaj macie trailer i kawałek rozgrywki ze strony Capcomu:
http://www.youtube.com/watch?v=ZNboCOYDi...r_embedded
http://gamevideos.1up.com/video/id/30596
Dobra tyle recenzji, teraz wypowiedzcie się wy! W jakiej wersji zakupicie ten tytuł?! A może zakupicie oba?! Czy podoba wam się ten cross?! A może uważacie że Kazek w wersji SF wygląda jak Syntholowy kulturysta pod prądem i cały ten pomysł to nie wypał?! Wypowiadać się ;P.

Moim skromnym zdaniem cud, miód i orzeszki kupie obie wersje ;P.

PS. Jeśli przy gameplay'u wyskoczy wam że filmik na razie nie dostępny dajcie ok i ponownie kliknijcie w okienko (znaczek typu odśwież xP)

[Obrazek: Grimmjow_Signature_by_Darkness_Creator.png]

25.07.2010 13:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Fifti Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 288
Poziom ostrzeżeń: 0%

Fajne Big Grin

Mam nadzieję, że wyjdzie na psp. Zrobimy sobie w klasie turniej Big Grin
p.s
Ja grałem tylko w tekkena, ale jak będzie demo to się obczai które lepsze Smile

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
25.07.2010 13:33
Jutsu
Unregistered

Ogółem SF nie należy do tytułów w które się zagrywam, a u najnowszej odsłony odepchnęła mnie niczym haki luffy'ego grafika. To całkiem dobry pomysł SF w grafie (no grafa nie jest jakaś super ale zawsze to normalna nie tyle grafika co wiecie, no nie 2D.) I nie komiksowa. Lubie w miarę taką jaka jest w Tekkenie 6 oczywiście jeszcze lepiej jakby było to co w Soulu IV no ale zawsze coś. SF w tej wersji może by mi podpasował, ale wtedy byłyby tylko podstawowe postacie w tekkenie a wiec zabrakłoby Asuki czy Lili. Oczywiscie gdyby dali całą 40 i do tego wszystkich z SF TO MIÓD I NIE WIEM CO JESZCZE ale to niemożliwe. Nie mniej zawsze postaciami ze SF tez bedzie fajnie popykać. Ale pewnie do premiery daleko.
27.07.2010 20:27
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Chocobo Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 71

Jutsu wiem że ciężko ci wyobrazić sobie grę gdzie znalazły by się wszystkie postacie z obu serii, ale dlaczego od razu "niemożliwe". Przykład, Dragon Ball Raging Blast 2 90 postaci xD, i do tego każda niepowtarzalna choć budowana na jakimś schemacie Wink. Więc te 60 czy tam 70 to nie jest nic wielkiego i niemożliwego, ponieważ zdarzały się gry na ps2 które miały taką ilość postaci ;P.

[Obrazek: Grimmjow_Signature_by_Darkness_Creator.png]

27.07.2010 20:34
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 604

Zarówno tytuł szykowany przez Capcom, jak i przez Namco zapowiadają się ciekawie. Osobiście jestem wielkim fanem SF i dlatego czekam bardziej na gierkę z hadoukenami i kręceniem ćwierćokręgów. :-) Tekken zaczyna być już powoli odtwórczy, ale mam nadzieję, że tym razem przyłożą się i dostaniemy coś naprawdę dobrego. Ciekawy tylko jestem jak rozwiązana zostanie spraa postaci. Wątpie, aby umieścili wszystkie, bo wtedy dostaniemy za pewne crapa z masą charakterów i niczym więcej.

Pozdrawiam.

See you space cowboy...

Fanboy Sagi o Wiedźminie
12.08.2010 15:20
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama