Aktualny czas: 15.11.2018, 13:08 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawiły się już nowy rozdział Op924 Zapraszamy do czytania:)
Jednocześnie przypominamy, że za tydzień przerwa.
Odpowiedz 
Steam
Autor Wiadomość
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,143
Poziom ostrzeżeń: 15%
RE: Steam
Ja nie mogę dodawać nikogo bo moja lista osób jest pełna z jakiej paki nie wiem, dlatego prosiłbym o dodanie :/

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
10.09.2015 19:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,896
Poziom ostrzeżeń: 20%
Jeśli nie masz żadnej gry na Steam to nie możesz dodawać ludzi. A przynajmniej tak było kiedyś, może to dalej jest.

#E: Aktywowałeś maila, steamguarda? Bo Cię nawet nie wyszukuje w wyszukiwarce, jakby Twoje konto jeszcze nie istniało.

#E2: A dobra, zaprosiłem przez przeglądarkę, bo w appce nie mogło Cię znaleźć.

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.09.2015 19:20 przez Devzan.)
10.09.2015 19:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,143
Poziom ostrzeżeń: 15%
(10.09.2015 19:13 )Devzan napisał(a):  Jeśli nie masz żadnej gry na Steam to nie możesz dodawać ludzi. A przynajmniej tak było kiedyś, może to dalej jest.

#E: Aktywowałeś maila, steamguarda? Bo Cię nawet nie wyszukuje w wyszukiwarce, jakby Twoje konto jeszcze nie istniało.

Może kiedyś to zrobię Smile

Zaproszenia można mi dać i masz powyżej linka, na razie nie chce mi się bawić stimem bo w sumie nie mam tam żadnej gry xD

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
10.09.2015 19:17
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,447
Poziom ostrzeżeń: 10%
Devzan napisał(a):Jeśli nie masz żadnej gry na Steam to nie możesz dodawać ludzi. A przynajmniej tak było kiedyś, może to dalej jest.

Tak, niedawno też tak było, więc wątpię, by to zmienili (:

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
10.09.2015 19:19
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,898
Poziom ostrzeżeń: 0%
Jak by coś to jestem w grupie nakama już od dawna Tongue

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
10.09.2015 19:20
Taboretto Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 811
O ale ludzików się na Steamie ujawniło. Na szczęście reszta członków zdążyła pozapraszać Tongue Swoją drogą gra Amnesia Dark Descent za darmo do pobrania na Steam. Dodajesz do biblioteki i masz na zawsze Tongue

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
15.09.2015 22:35
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,928
Dołączyłem do zagorzałych przeciwników platformy Steam i jej dalszego rozwoju uniemożliwiającego zagranie nawet w grę, którą kupuje się na nośniku fizycznym. Czuję się okropnie oszukany przez firmę Valve, której fatalny serwis uniemożliwia mi cieszenie się moją własną, kupioną za pieniądze grą. Tyle czasu już minęło odkąd podążając ich procedurami zgłosiłem im kradzież mojego konta, które według wskazówek posłusznie zablokowałem, i wciąż nie są w stanie udzielić mi najprostszej nawet odpowiedzi, podczas gdy taka trywialna sprawa powinna być załatwiana migiem wręcz. No i przez ciula ze stanów i przez lamerskie Valve zostałem bez dostępu do własnego konta, nie mogąc nawet pograć w tytuł który kupiłem dwa tygodnie temu, bo oczywiście WYMAGA ON AKTYWACJI W STEAMIE! Dlaczego, dlaczego coraz więcej tytułów tego wymaga, jeżeli to jest taki szajs, że nie idzie się z nimi po ludzku dogadać?

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

15.09.2015 23:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Taboretto Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 811
Steam to pecetowy odpowiednik PSN i Xboxlive'a - poza tym promocje, ogromna społeczność, kolekcjonerzy gier i itemów do nich sprawiły, że Steam stał się wielkim molochem, który kontroluje większość pecetowego rynku. Czasami lubię nazywać Steama "facebookiem dla graczy" gdzie zamiast swoich fot wrzucasz screeny z gier a znajomi ci je lajkują Tongue
W przeciwieństwie jednak do konsol masz jeszcze wybór. Steam i tak jest lepszy od Uplaya czy Origina (drugiego największego) gdzie przynajmniej możesz zagrać w swoje gry gdy nie masz internetu (ale nie możesz pobrać nowych które są obecnie w bibliotece to w sumie jedyny mankament mój xd)
Szczery rozumiem twój ból bo mnie kiedyś też shakowano, a raczej próbowano bo ostatecznie odzyskałem konto i to w kilka dni. Dostałem info że ktoś próbował zalogować się na moje konto z MOSKWY, ale po uporczywym proszeniu o kod który umożliwiał dostęp do konta i zmienienie hasła w końcu go dostałem. Wysyłało się chyba specjalną wiadomość do supportu, ale nie pamiętam teraz bo to już 2 lata temu było. Od tamtej pory zmieniam hasło co jakiś czas, tak by mieć spokojne sumienie. Nie wiem co bym zrobił gdybym stracił ponad 100 gier... chyba wyszedłbym na dwór xD
Tak sprzedałem duszę Gejbenowi i jestem z tego dumny xD

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.09.2015 00:18 przez Taboretto.)
16.09.2015 00:10
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,447
Poziom ostrzeżeń: 10%
Ja dzięki Steamowi mogę włączyć launcher Tery i od razu kliknąć PLAY. Gdybym włączyła go normalnie, musiałabym wpisać hasło! Tak. To na razie największa zaleta, jaką odkryłam xDDD

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
16.09.2015 00:26
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,928
No ja po wysłaniu wiadomości do supportu ( i to nie jednej) czekam juz prawie dwa tygodnie, więc niech mnie cmokną. Chciałbym mieć wybór, mieć steama albo go nie mieć. Może wtedy zaczęliby swoją robotę wykonywać jak należy, w obawie, że stracą klientów. Ale po co, skoro rynek sam zmusza ludzi do tego, by się rejestrowali na steamie. To można sobie bimbać.

Taboret, nie musisz być połączonym z PSN, żeby zagrać w grę którą legalnie zakupiłeś w sklepie. Wolałbym, aby rola Steamu ograniczała się do podobnych funkcji, tj. Sklep i ewentualnie platforma łączenia się z innymi graczami. Ale nie wpychanie wszędzie swoich zabezpieczeń, to jest dla mnie już niesmaczne.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.09.2015 04:42 przez Szczery.)
16.09.2015 04:39
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama