Aktualny czas: 16.10.2019, 17:00 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 955 rozdział!
Tłumaczenia wszystkich zaległych są już prawie gotowe (został mi 958),
więc przygotujcie się na mały mangowy spamik:)
Odpowiedz 
Steam
Autor Wiadomość
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,143
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Steam
Oj oj oj, biedny Ponury, znam to. Powiem Ci tak - jeśli długo Ci nie będzie przychodziła żadna pomoc, zawsze możesz zrobić im mailową awanturę. Nie wiem, czy w Twoim przypadku pomoże, ale w moim pomogło xP

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

08.10.2019 16:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ruri Offline
Majtek
Wanted Team

*
Liczba postów: 76
Ja w podobnej sytuacji odzyskałem w nieco ponad godzinę. A jakich dowodów użyłeś, żeby potwierdzić to, że konto należy właśnie do Ciebie?

Najlepszą metodą jest zrobienie zdjęcia klucza naklejonego na jakąś wersję pudełkową gry ze steam.
08.10.2019 18:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,143
Poziom ostrzeżeń: 0%
No ja właśnie foto z kluczem wysłałem i przez kilka tygodni pozostawali głusi na moje maile. Więc w końcu ich opieprzyłem w dłuzszym mailu, w ktorym pozwolilem sobie wytknac jak bardzo dziadowskie mają podejście do klienta, i że wydaje im się,że nic nie muszą,bo mają praktycznie monopol, blablabla, będę wszystim odradzał,blebleble, zniesmaczony polityką firmy, pitupitu. Może to przypadek, ale dobę później już grałem na steamie xP

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

09.10.2019 12:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama