Aktualny czas: 11.07.2020, 19:46 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Steam
Autor Wiadomość
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,194
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Steam
Oj oj oj, biedny Ponury, znam to. Powiem Ci tak - jeśli długo Ci nie będzie przychodziła żadna pomoc, zawsze możesz zrobić im mailową awanturę. Nie wiem, czy w Twoim przypadku pomoże, ale w moim pomogło xP

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

08.10.2019 16:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ruri Offline
Majtek
Wanted Team

*
Liczba postów: 83
Ja w podobnej sytuacji odzyskałem w nieco ponad godzinę. A jakich dowodów użyłeś, żeby potwierdzić to, że konto należy właśnie do Ciebie?

Najlepszą metodą jest zrobienie zdjęcia klucza naklejonego na jakąś wersję pudełkową gry ze steam.
08.10.2019 18:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,194
No ja właśnie foto z kluczem wysłałem i przez kilka tygodni pozostawali głusi na moje maile. Więc w końcu ich opieprzyłem w dłuzszym mailu, w ktorym pozwolilem sobie wytknac jak bardzo dziadowskie mają podejście do klienta, i że wydaje im się,że nic nie muszą,bo mają praktycznie monopol, blablabla, będę wszystim odradzał,blebleble, zniesmaczony polityką firmy, pitupitu. Może to przypadek, ale dobę później już grałem na steamie xP

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

09.10.2019 12:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,908
Odzyskałem steama!
Do weryfikacji musiałem dodać dane karty płatniczej z której korzystałem przy doładowaniu konta steam.

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
18.10.2019 22:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama