Aktualny czas: 21.10.2017, 08:27 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
Stopem przez Polskę.
Autor Wiadomość
januarus19 Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 277
Poziom ostrzeżeń: 0%
Stopem przez Polskę.
Tak więc w temacie szukam nakama max dwóch w celu wspólego podróżowania przez Polskę autostopem majac przy sobie podstawowe środki higieny oraz rzeczy na przebranie. Namiot mam 3 osobowy. Dwie osoby max bo w w czterech wiadomo ciężko stopa złapać. Wyprawę planuję zaraz po zjeździe nakama myslę o poniedziałku 8 sierpień. Nie mielibyśmy określonej trasy podróży. Zmęczymy się, odpoczywamy, nie to idziem dalej. Tak samo ze spaniem czy myciem. Spanie u kogoś za pozwoleniem w ogrodzie lub też na polu. Z myciem nie będzie problemy pożyczamy 2 bańki po 5 liotrów(zapewniam, że ludzie dadzą bez żadnych problemów) grzejemy na ognisku i mamy ciepłą wodę do mycia się wieczorem. Wiadomo artykuły do higieny własnej nosimy ze sobą w plecaku. Co tu jeszcze dodać...
Tak jak wspominałem wyruszam bezpośrednio po cc, więc jak ktoś będzie chciał ze mną jechać musi się również na cc przygotować z ciuchami i zapasem.
Zakładam ten temat, ponieważ ktoś miał ze mną jechać, jednak czasem los bywa złośliwy. Dokładnie jeszcze dam znać 4 sierpnia, co i jak.
Jeśli ktoś ma ochotę na taką przygodę i zupełnie nietypowe wakacje pisać w temacie. Zaznaczam, warunki, wiadomo, ciężkie, ale rekompesnata w wolności i łamania zasad ustalonych przez innych cywilizowanych i zgnuśniałych osobników w pełni to satysfakcjonuje. Może moja siostra z chłopakiem by jechała, lecz nie jest to pewne z racji głupich urlopów. Tak więc tak sobie pomyślałem, że jakiś nakama skusi się na tak zwariowaną wycieczkę. Zaznaczam, że ja na 100% na nią się wybieram. 4 sierpnia będę wiedział czy sam czy z kimś tak więc... pisać jak ktoś się zdecyduje.
ps: slawo pamiętasz co masz mi na cc załatwić? GG mi się nie włącza.
Naju, mam nadzieję na Twoją płytkę. Nie wiem czy ją dasz Wąskiemu czy Rybie, ale już żałuję, że Cie nie będzie. Mam nadzieję, że choć raz o nas pomyślisz. Pozdrów znajomych od nakama, pewnie nie będą wiedzieć o co kaman, ale mimo to najlepsze są natchnienia chwiloweSmile
Oj, to mój pierwszy post od dawnaTongue

Dzień w którym ludzie przestaną walczyć o życia swoich bliskich, stanie się dniem końca człowieczeństwa.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.07.2011 20:57 przez Eihnaren.)
29.07.2011 20:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,371
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Stopem przez Polskę.
Brzmi kusząco, ale mam zbyt wiele zobowiązań, poza tym podróżowanie spalinowymi środkami transportu dla mnie nie należy do chwil przyjemnych. Ale fajna myślSmile

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

30.07.2011 01:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama