Aktualny czas: 10.04.2020, 07:27 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Story Cubes 11: Szklana Pogoda - zapisy i komentarze
Autor Wiadomość
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,861
Poziom ostrzeżeń: 10%
RE: Story Cubes 11: Szklana Pogoda - zapisy i komentarze
Ty mi lepiej pozwól swoje party na wattpada wrzucić.
01.02.2020 01:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,325
Poziom ostrzeżeń: 0%
Komi już minęło tyle czasu, że serio, bez pośpiechu, skończ sobie to, choć nie powiem muszę powtórzyć posty Szczerego i Kyo bo już mało co pamiętam co się tam działo.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
01.02.2020 11:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,325
Komi

Najpierw zacznę od błędów:
Sizzler jest tieflingiem, nie jakimś trefikiem. Nie wiem skąd Ci się to wzięło stary xD, nikt wcześniej tak nie pisał.
Karkat ma tylko jedną gorylą łapę, no bo i w końcu Piżmak miał tylko jedną taką, a drugą ludzką.

Ogólnie mi się podobało, choć mocno tutaj przynajmniej ja czuję, że się męczyłeś. Nie był to najbardziej lotny part, ktory przyszło mi czytać, ale ogólnie to fajno, choć jak sam wiesz trzeba na niego było czekać zdecydowanie za długo. Dobrze jednak zakończyłeś tę edycję.
Podobało mi się to co się stało ze złomkami, tak samo z Gizmo. Ogólnie epilog jest zarąbisty xD. Szczególnie to o hobosach, fajnie, że nawiązałeś do motywu kłębka. Gizmo też umarł w końcu.
Co do tego, że chłopaki dostali medale to mi to tak średnio pasuje, ale to myślę dlatego, że inaczej ich opisujesz niż ja ich widzę. No nigdy bym nie pomyślał, że Karkat jest aż takim durniem, ani że Sizzler jest uczuciowy.

Ale super, że part oddany i historia zamknięta Big Grin. Trochę szkoda złomków, ale dobrze to rozwiązałeś, mi się to bardzo podoba, bo nie jest to totalne zamknięcie ich istnienia.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
08.02.2020 14:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,186
Bardzo fajne zakonczenie, zrobiles to idealnie pod względem rasy zlomoludków, bo pozwoliłeś jej szczątkowo przetrwać, ale też w pełni uzasadnione jest, czemu przez osiem czy ile tam edycji nie było nigdy o nich wzmianki. Trochę mnie dziwi ta wielka pompa wokol "bohaterow", predzej bym sie spodziewal, ze rząd mastodoński będzie wolał uśmiercić jedyne osoby, które miały zdjęcia. Ale to w końcu komedia, więc może być i takie rozwiązanie. Za to ciężko przeboleć te ręce Karkata xD Żeby to była jednorazowa wpadka to ok, ale ty tak często do tego nawiązywałeś, że nie powstrzymam się od stwierdzenia - Lepiej raz się upewnić, niż dwadzieścia razy sknocić.

Podobały mi się epilogi, bo w trakcie czytania miałem nadzieję, że właśnie coś takiego napiszesz, takie troszku filmowe. Trochę słodkie, trochę gorzkie. Chronologicznie nie jestem pewien nawiązania do Organizacji, ale nawet jeśli ta jest starsza niż te wydarzenia, to siedziba mogła się zmieniać, więc ok. Fajnie, że w końcu mogłem doczytać zamknięcie tej historii i za to dzięki Ci!

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

09.02.2020 16:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 6,016
Poziom ostrzeżeń: 5%
Dziękuję panowie ślicznie za komentarz, nie zasłużyłem na niego po takim długim czasie oczekiwania.

Starałem się trzymać tego, co już Kyo przedstawił zawrzeć i tego się trzymać, bo też te pomysły mi się podobały. Dlatego też je kontynuowałem i zrobiłem z nich bohaterów, tak mi pasowało ala zakończenie Mrocznego Widmaxd Poza tym oni byli głównymi bohaterami tej edycji, z tego względu też nie chciałem ich zabijać czy coś złego im robić, zwłaszcza Karkatowi, biedaczek tyle już przeszedł... chciałem go jakoś nagrodzić za te cierpienia.
Też się cieszę, że złomki do końca nie zniknęły, z drugiej strony cicho o nich było, więc nie miałem lepszego pomysłu niż zakopać je pod ziemią.

Dzięki za zwrócenie uwagi na pozytywne aspekty. Pisało mi się raz lepiej, raz zgorzej, potem bardzo gorzej, ale potem lepiej i fajnieSmile

Dzięki wielkie wszystkim za tę edycję tak w ogóle! Była naprawdę ciekawa i nie raz z zaciekawieniem śledziłem sobie te losy, zostawiając sobie kilka partów, by potem przeczytać ciurkiem. I dobrze bo końcówka była naprawdę wciągająca. Bardzo fajny klimat, bardzo dobry pomysł na edycję, Weather. Cieszę się, że mogłem w tym wziąć udziałSmile

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

12.02.2020 21:05
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama