Aktualny czas: 04.07.2020, 14:23 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Story Cubes Dynamic - zasady
Autor Wiadomość
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,190
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Story Cubes Dynamic - zasady
A żeby Was obfajdało z tym limitem... 5,5 strony, muszę coś usunąć a wszystkiego mi szkoda Tongue
W każdym razie jutro (w sensie dzisiaj, ale w dzień) będzie już odpis.

W ogóle to tak sobie myślę, że zaczynający jakąś nową fabułę mógłby mieć troszkę ten limit większy. Już nie mówię o sobie, ja się honorowo dostosuję do aktualnych zasad, ale tak na przyszłość myślę sobie. Że ta strona, dwie więcej mogłyby pomóc należycie zarysować tło nowej historii.

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.11.2017 01:49 przez Szczery.)
08.11.2017 01:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 1,062
Teraz rozpoczynajacy, pozniej pozostalym piszacym sie poza strone wyjdzie i beda chcieli, zeby przymknac na to oko i zaraz kolejna Mastodonia sie z tego zrobi?
Nie, dzieki. Ten temat raczej z zalozenia nie mial miec potwornej (jesli chodzi o rozmiar) fabuly i pierdyliona watkow, a takie nagiecia moga zaraz spowodowac, ze bedziemy mieli kilkadziesiat stron otwierajacych nowa przygode.
08.11.2017 14:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Nie chcę żeby "przymknąć oko" tylko wyregulować zasady, które po prawdzie dopiero się kształtują. To jest różnica.
I ja usuwam dwa spore fragmenty, żeby się zmieścić (kosztem zbudowania napięcia, niestety) więc nie zachowuj się tak jakbym starał się przecisnąć na siłę, czy coś. Ja się dostosowuję, ale poddaję pod dyskusję przyszłość.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.11.2017 14:49 przez Szczery.)
08.11.2017 14:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,447
Poziom ostrzeżeń: 10%
Jak dla mnie posty otwierające i zamykające mogą być dłuższe.

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
08.11.2017 15:08
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 6,037
Poziom ostrzeżeń: 5%
Otwierający to jeszcze, ale zamykający to nawet nie będzie wiadomo czyj ma być i który to będzie, jeśli miałby być jakiś wyjątek, to lepiej przy otwierającym.
Osobiście zgadzam się z Kyou, nie powinno być wyjątków, bo to otwiera niebezpieczną furtkę, ale rozumiem też Szczerego. Naprawdę ciężko coś klimatycznego zmieścić na pięciu stronach. Opowiadanie to nie przedstawianie faktów, a umiejętne żonglowanie emocjami, a o te nie jest wcale tak łatwo. Bez tego tekst będzie sztywny i nudny, a przecież nie o to chodzi. Poza tym w pierwszym poście musi być jakiś minimalny zarys świata, naprawdę nie wiem, jak z tym się zmieścić w 5 stronach, wyjątkowo zezwoliłbym na 7, ponieważ jest to taka granica, kiedy post nie wydaje się jeszcze aż taki długi, a o to może niektórym chodzić. Niemniej powinno być uściślone, o ile maksymalnie można przesunąć granicę, żeby nie dawać możliwości interpretacji tego ograniczenia.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.11.2017 15:25 przez Komimasa.)
08.11.2017 15:23
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,334
Doszło do tego, że słowa Mastodonia używa się w negatywnym świetle.

Dla mnie rozpoczynający post spokojnie może mieć te stronę czy te pół więcej, no jak musisz Szczery kombinować by to skrócić, a prawie się zamieściłeś? Bądźmy ludźmi, ten pierwszy post i tylko ten dla mnie spokojnie może wyjść poza limit. Ale nie na tyle by Kyou dostał zawału ;p.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
08.11.2017 15:47
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Kurczę, szkoda że was nie przeczytałem wcześniej xD Bo posłałem skrócony xD
Ewentualnie, jak ktoś chce, to tak spod lady mogę przesłać prywatnie pełen plik, bo mam ciągle zapisany. Nawet oznaczyłem kolorystycznie usunięte fragmenty xD
No ale oficjalnie na forum jest wersja pięciostronicowa więc nikt nie może mi niczego zarzucić.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.11.2017 17:18 przez Szczery.)
08.11.2017 17:17
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,447
Poziom ostrzeżeń: 10%
Mi możesz podesłać ;3

Jeśli możesz, to w pdfie. W drodze do domu sobie przeczytam (:

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
08.11.2017 17:21
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,275
Cholera źle obliczyłem moment kliknięcia na 18:01 ;( Komi masz NATYCHMIAST usunąć czasowe oddzielenie pomiędzy postami, przez to gówno mi kolejka przepadła ;(

08.11.2017 19:05
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Btw: Może jakiś moderator utworzy pogaduchy i tam przeniesie posty nie na temat regulaminu?

08.11.2017 19:06
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama