Aktualny czas: 22.10.2017, 06:50 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Story Cubes (komentarze)
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,373
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Story Cubes (komentarze)
Res raczej musiał o nich słyszeć już dużo wcześniej.

Ciekawy pomysł z trawą szablonową i ogólnie miło, że nasza drużyna na czele z Resem, rusza do przodu, choć aktualnie chyba ma stać w miejscu, a wydawało mi się, że mają jak najszybciej tam dotrzeć, ale minęło sporo czasu, może mi się właśnie wydawało.
Miło też że zrobiłeś użytek z akcji w Piratówku. Co prawda nie posądziłbym takich postaci jak tam naszkicowałeś o inteligencję, ponadto pisałem, że żądza krwi przesłoniła im trzeźwość umysłu właśnie po to, żeby uniknąć takich sytuacji, ale droga długa, mogli zdążyć ochłonąć. Fajnie też, że uzasadniłeś jak to się stało, że Rango sam tego nie wydedukował. Ma też dobry, pasujący do niego motyw.

Jedno mnie zastanawia. Tyle razy było mówione, że narrator nie używa potocznego języka, a ty klniesz, jakbyś inaczej pisać nie umiał, dlaczego? Poza tym wulgaryzmy to przecież nie jedyne cechy charakteryzujące te postacie.
Trochę też mało, ale lepszy rydz niż nicSmile

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.10.2017 12:04 przez Komimasa.)
11.10.2017 11:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,236
Poziom ostrzeżeń: 25%
Jakoś nie kojarzę używania wulgaryzmów jako narrator. Sprawdzę potem ale no ni wim.

A co do piratówki, dalej tam każdy jest wpieniony i chętny krwi, nawet te nerdo piraty, plus opcja że akurat jednemu, i to z takich ludzi jak oni, udało się trochę przeanalizować sytuacje nie jest taka znowu nieprawdopodobna. Choć mogłem zrobić ze był poza miastem i sam nie widział jak strażnicy uciekali i to by go zmusiło do pomyślunku. Ale to już główkowanie po fakcie, nie wpadło mi podczas pisania to już kij.

Co do postoju to nie wiedziałem jak zakończyć, następny piszący może bardziej to rozbudować, szybko opisać i lecieć dalej, albo jak mu co jeszcze wpadnie. Ale ruchałki to jedyna rzecz którą miałem w głowie z wcześniej, więc przy tym pisarskim bloku, musiałem ich użyć.

[Obrazek: a5d45uF.png]
11.10.2017 14:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,536
Poziom ostrzeżeń: 0%
Po pierwszym parcie Weathera mam dla niego uwagę, radę.
Czytając tekst drugi raz, kontrolnie, staraj się możliwie postawić w sytuacji człowieka, który widzi ten tekst pierwszy raz w życiu, kto wyobraża to sobie dopiero na bieżąco, bo nie zna sytuacji. Może pomoże ci to zapanować nad podmiotami, bo bardzo u Ciebie się mieszały, w sensie że piszesz o tym co robi jedna postać, a potem bez żadnego zasygnalizowania, że to robisz, przeskakujesz znów na pisanie o innym bohaterze. Na przyklad (wziety znikąd, bo na komórce nie chce mi się babrać): Golem zaczął wywijać łapami i podskakiwać nerwowo. Po dłuższej chwili zaczął tańczyć krakowiaka. Nienawidził krakowskich tańców, wydskoczył i skoncentrował moc uderzenia w ukrytym ostrzu" no w takim czyms to my muslimy sie domyslic, ze to Brzoza a nie golem zywil niechec do tancow

No a druga sprawa to Alp Aczino z ktorego namietnie czyniles Ala lub Alpa Paczino. Ale to ci pewnie chlopaki mowili. No i po parcie Ponirego odbieralem Gamelę całkiem inaczej niż ty, tutaj mialem odczucie OOC, ale chyba glownie przez pierwsze zdanie.

Poza tym całkiem spoko potyczka, trochę skojarzyła mi się z dragon balkem i tą wieżą RR, tam tez po lolei przeciwnicy byli pokonywani. Podobało mi się wykorzystanie Percivala i pomysl na jego eliminację.

No. Pierwsza kolejka za mną.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

15.10.2017 10:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,373
Poziom ostrzeżeń: 5%
Szczery, jak to się u nas mówi, GET READY FOR THE NEXT BATTLE!xd

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

16.10.2017 11:46
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama