Aktualny czas: 20.08.2018, 15:15 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mija kolejny poniedziałek, więc pora na następną dawkę One PIece! Rozdział 913 PL
Na portalu pojawił się również najnowszy odcinek 848!
Odpowiedz 
Stranger Things
Autor Wiadomość
Taboretto Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 809
Poziom ostrzeżeń: 0%
Stranger Things
[Obrazek: 7798437.5.jpg]

Chciałem temat założyć już wcześniej, ale postanowiłem poczekać do 800 posta xd Dziwię się w sumie, że ten serial nie ma jeszcze swojego tematu. Czas to zmienić!
Stranger Things - serial horror opowiadający o czwórce dzieciaków, żyjących w typowym amerykańskim miasteczku na odludziu w którym życie idzie powoli i nic się nigdy nie dzieje... ale czy na pewno? Tajemnicze instalacje rządowe, tajne eksperymenty na ludzkiej podświadomości. Teorie spiskowe stające się faktem. Monstra z innych wymiarów. To tylko wierzchołek problemów z którymi będą musieli się zmagać bohaterowie.
Serial mocno nawiązuje do seriali dreszczowców, których było pełno w latach 80. Mocny klimat tamtych lat podsyca też świetna ścieżka dźwiękowa rocka i metalu lat 80.
Oba sezony są na naprawdę wysokim poziomie. Przyznam, że bałem się czy serial nie utraci swojego czaru po pierwszym sezonie. Dodajmy jeszcze wielki hype i kampanię reklamową, które jeszcze zwiększyły wysokie oczekiwania widzów. Twórcom jednak się udało.
Stranger Things naprawdę gorąco polecam. Nie będzie przesadą jeśli powiem, że to jeden z lepszych seriali ostatnich lat.

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
12.12.2017 17:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,888
Poziom ostrzeżeń: 20%
RE: Stranger Things
Oba sezony 10/10. Oba wchlonąłem na raz jak film. Czekam z niecierpliwością na następne sezony.

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
12.12.2017 19:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,447
Poziom ostrzeżeń: 10%
Próbowałam oglądać, ale po 2-3 odcinkach stwierdziłam, że naaah, zupełnie mnie nie porwało. Klimat ma świetny, fajna muzyka, ale słyszałam tyle dobrego i wspaniałego o tym serialu, że może przez taki ogrom pozytywnych opinii spodziewałam się najwspanialszego serialu świata i najzwyczajniej się zawiodłam :c

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
12.12.2017 20:23
Gosen Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 368
Poziom ostrzeżeń: 0%
Bo to nie jest najwspanialszy serial, po prostu ma klimat i muzykę! I to wystarczy, bo obecnie nie ma konkurencji w tych kwestiach. No znaczy nie było, póki nie pojawił się Dark Smile Kto by się spodziewał, że nadejdzie niemieckie Stranger Things, choć w bardziej ponurych klimatach i inną narracją, ale mimo wszystko odsyłam.

Drugi sezon podobał mi się chyba bardziej, jeszcze lepsza muzyka i akcja, chociaż przerywnik z siostrą-hinduską nawet jeśli wstępniak do czegoś więcej to jakoś nie pasował do reszty. Ciekawi mnie też blond luzak, bo tu też choć jedynie obyczajowy, ale jakiś potencjał na ciekawy wątek jest. No i piękne jest to, że bohaterowie będą dorastać, a w ówczesnych kinach pojawiać kolejne hity. Byle tylko zamiast walki x-manów było więcej wyjaśniania drugiego wymiaru.

[Obrazek: Gosen.jpg]

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
13.12.2017 19:18
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama