Aktualny czas: 25.02.2018, 11:59 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawił się już nowy rozdział 895 po polsku!

Odpowiedz 
Strony WWW Akademia Wampirów/Wampiry/soLL
Autor Wiadomość
AllicceA Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 14
Poziom ostrzeżeń: 0%
Akademia Wampirów/Wampiry/soLL
Bardzo pokochałam książkę Akademia Wampirów więc postanowiłam zrobić do tego stronę: akademia-wapirow.socjum.pl. Można tam się dowiedzieć paru informacji na temat wampirów. Strona działa dopiero ok.3 miesięcy a już ma status jednej z najlepszych w Polsce.
Mam też stronę sagaoludziachlodu.dbv.pl która powstała z myślą o "Sadze o Ludziach Lodu". Jesteśmy drugą co do stron powstałych specjalnie pod względem soLL (sagi o Ludziach Lodu).

Byłabym wdzięczna za każde uwagi dotyczące stron.

[Obrazek: sygnatura_rnrennn.jpg]
22.03.2012 21:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,538
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Akademia Wampirów/Wampiry/soLL
Ciekaw jestem na jakiej podstawie jest to już "ma status jednej z najlepszych w Polsce" bynajmniej nie ironicznie.

Mnie ogólnie odpycha strona przez i nagość, która uderza mnie ze wszystkich stron. Nie widać nawet gdzie są artykuły, nie przypomina mi to strony a raczej póki co blog. No bardzo mnie gryzą czerwone litery na czarnym tle. W ogóle te wpisy takie bez tabelki ułożenia jakiegoś... Wiem, że klimatycznie ale szczypią oczy. Logo dziwnie nie wkomponowane, to znaczy, środek z bokami się nie zlewa. Ładne natomiast tło po boku. Moi zdaniem lepsza jest twoja sygna, niż logo na stronie. Plusik za Evenesence.
Ogólnie nie można zapominać, że to są początki moja strona wyglądała jak psu z mordy wyrwać, więc i tak jest dobrze. Życzę dużo użytkowników, aktywności i by strona naprawdę wyglądała jak scena z horroruBig Grin Ja niestety się tym nie interesuję.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.03.2012 23:04 przez Komimasa.)
22.03.2012 23:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
AllicceA Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 14
Co do baneru to ja go nie wykonywałam mój to: http://micocross.deviantart.com/art/Akad...71816&qo=8 i http://micocross.deviantart.com/art/Rose...71816&qo=7
A co do reszty to pracuję nad tym.
Cytat:Ciekaw jestem na jakiej podstawie jest to już "ma status jednej z najlepszych w Polsce" bynajmniej nie ironicznie.
Nie w Polsce jest mało stron dotyczących AV. Ogólnie jest tylko 5 z czego my mamy 3 miejsce (była miesiąc temu ankieta wydawnictwa Polskiego i tam pisało).

[Obrazek: sygnatura_rnrennn.jpg]
23.03.2012 12:30
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,237
Uh, muszę się zgodzić z Komim, mi także przypomina to bardziej blog niż stronę. WIELKI minus za muzykę na socjum.
Inna sprawa że tematyka - wampiry i upadłe anioły to jest coś, czego nienawidzę i czym rzygam.
Sam "mhroczny" styl mnie odrzuca. I żeby nie było - słucham i metalu i metalu symfonicznego i gothic metalu i rocka ogólnie.

Na co muszę Ci zwrócić uwagę - INTERPUNKCJA. Ona nie istnieje ani w Twoich wpisach na stronach, ani w postach.

Socjum jest cholernie nieczytelne przez ten ciemny "krwisty" na czarnym tle. No i tragiczne piksele na tym bannerze, Komi ma rację, lepiej swoją sygnę wstaw.
Ludzie lodu - błagam, zrób coś z tym banerem. Z watermarkiem z deviantarta, no wtf? i to jeszcze nie wycentrowane.

No nic, powodzenia i tak Smile

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
23.03.2012 13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,538
Poziom ostrzeżeń: 5%
No serio, logo wyglądałoby niebo lepiej jakby jakby dać sygnęSmile

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

23.03.2012 16:21
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama