Aktualny czas: 22.10.2017, 04:41 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
Strony WWW Anime Phrases
Autor Wiadomość
Mateusz Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 5
Poziom ostrzeżeń: 0%
Anime Phrases
Witam wszystkich!

Chcemy Wam przedstawić nowy portal Anime Phrases. Po wielu miesiącach prac technicznych, w końcu AP może wystartować. Celem portalu jest stworzenie bazy cytatów (w tym dialogów) z anime i mang. Na Anime Phrases zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać, komentować, głosować na najlepsze cytaty, a także tworzyć listę ulubionych. Natomiast goście portalu mają możliwość ich przeglądania.

Każdy z cytatów przypisany jest do konkretnej serii anime lub mangi (często także do odcinka/rozdziału), z której pochodzi, dzięki czemu łatwo manewrować na portalu. Na Wikicytatach również można znaleźć cytaty z anime i mang, jednak strona ta ma mocno ograniczoną funkcjonalność. Wszystkie sugestie, pomysły i komentarze mile widziane. Portal jest i będzie dostosowywany do potrzeb użytkowników.

Wejdź i sprawdź wszystkie możliwości Anime Phrases.
Zapraszamy serdecznie!

[Obrazek: baner_400x50_1.jpg]
http://AnimePhrases.DBNao.net

.
27.03.2011 21:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
adrastea Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 480
RE: Anime Phrases
Podoba mi się Big Grin

Nikt nie wie, co się jutro może zdarzyć, a jeszcze mniej wiadomo, co będzie pojutrze. Skoro już o tym mowa, to nie wiadomo nawet, co się zdarzy dziś po południu /Kronika ptaka nakręcacza

[Obrazek: tumblr_lzwvnluci01rnjb29o1_1280.jpg]
30.03.2011 10:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,135
Uważam, że portal ma przyszłość <okejka>

Ciekawe wypowiedzi można znaleźć, o ile nie ma nigdzie podobnej strony z cytatami z mang i anime, to ten portal po dobrej reklamie na FejsBóku nie zostanie zapomniany tak łatwo :3

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
30.03.2011 11:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Mateusz Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 5
(30.03.2011 10:58 )adrastea napisał(a):  Podoba mi się Big Grin

No to ja zachęcam do umieszczania cytatów Smile z OP mamy ich już dość dużo, bo ja i administrator jesteśmy fanami Smile Niestety jak na razie tylko my dodajemy cytaty w zasadzie, dlatego trzeba trochę poruszyć serwis, żeby nabrał dynamizmu. Także zachęcam do dodawania cytatów Wink

Co do postu Nami, to z tego co wiem, nie ma portalu specjalnie stworzonego do takiego celu jaki właśnie ma Anime Phrases.

Gdyby ktoś mógł pomóc w reklamowaniu strony byłbym bardzo wdzięczny Smile

Pozdrawiam, miłego dnia Smile

Edit:
Przepraszam więc, że złamałem regulamin, myślę, że będę troszkę się tu udzielał i kochana moderacja mi wybaczy Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.03.2011 15:12 przez Mateusz.)
30.03.2011 23:13
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Fajny pomysł Smile
Rozumiem, że mogłabym wrzucić każdy cytat, który mi wpadnie w oczy po przeczytaniu go w jakiejś mandze? Super, zawsze chciałam mieć jakieś miejsce, żeby składować te teksty XD

Reklamować można jak to się odrobinę rozbuduje XD'

Cytaty, rozumiem, tylko po polsku?

EDIT: Nie mogę się zarejestrować. Albo już nie pamiętam, jak się nazywa moje rodzime miasto, bo ciągle mi wyskakuje, że muszę poprawnie odpowiedzieć na pytanie kontrolne :/

[Obrazek: 66HHUfX.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.03.2011 01:56 przez Gociak.)
31.03.2011 01:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,373
Poziom ostrzeżeń: 5%
Mimo wszystko złamałeś regulamin, która zabrania reklamowania się zanim nie będzie się miało na koncie 5 postów minimum. A jakoś cała moderacja tego ni zauważyła...

Skoro już i tak się o tym zaczęło, to ja powiem, że ten mam taki jeden Tsuyokereba iki yowakereba shine" znany Ruronin KenshinBig Grin I nie wyobrażam sobie tego w przekładach, cytat to cytatTongue

Stąd cytowanie czyjegoś przekładu, jest trochę be, ale czemu nieBig Grin

Gorzej, że wielkie cytaty, które pamiętamy, przestaną mieć taką wartość, jak nagle pojawi się ich cała masa.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.03.2011 01:59 przez Komimasa.)
31.03.2011 01:57
Shounen Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 3
Cytat:EDIT: Nie mogę się zarejestrować. Albo już nie pamiętam, jak się nazywa moje rodzime miasto, bo ciągle mi wyskakuje, że muszę poprawnie odpowiedzieć na pytanie kontrolne :/

Chyba znalazłem ten dziwny błąd i powinno już wszystko działać.

Cytat:Rozumiem, że mogłabym wrzucić każdy cytat, który mi wpadnie w oczy po przeczytaniu go w jakiejś mandze? Super, zawsze chciałam mieć jakieś miejsce, żeby składować te teksty XD

Dokładnie tak (o ile wcześniej ktoś nie dodał itd.). Mnie też brakowało takiego miejsca.

Cytat:Cytaty, rozumiem, tylko po polsku?

Po polsku trzeba, a po angielsku/japońsku można dodatkowo, ale teksty w tych językach na razie nie są wykorzystywane. Taka przyszłościowa opcja.

-

Cytat:Skoro już i tak się o tym zaczęło, to ja powiem, że ten mam taki jeden Tsuyokereba iki yowakereba shine" znany Ruronin Kenshin I nie wyobrażam sobie tego w przekładach, cytat to cytat

Tylko większość nie zrozumie jego treści, jeśli zobaczy po japońsku, więc to takie sobie rozwiązanie. Ale właśnie m.in. z takich powodów można dodatkowo dodawać tekst oryginalny.

Cytat:Gorzej, że wielkie cytaty, które pamiętamy, przestaną mieć taką wartość, jak nagle pojawi się ich cała masa.

No bez przesady.

Anime Phrases - cytaty z anime i mang
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.07.2012 15:18 przez Shounen.)
31.03.2011 03:45
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama