Aktualny czas: 16.08.2018, 12:56 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mija kolejny poniedziałek, więc pora na następną dawkę One PIece! Rozdział 913 PL
Na portalu pojawił się również najnowszy odcinek 848!
Wątek zamknięty 
Strony WWW Maxnaście
Autor Wiadomość
Maxnascie
Unregistered

Maxnaście
Oficjalna strona Maxnaście

Moja strona o Maxnaście. Wyjaśnię czym jest Maxnaście.

To moja seria komiksów i opowiadań, które dopiero mam w umyśle i chce to stworzyć oraz wysłać do internetu. Wiele bohaterów Maxnaście jest ściągniętych z różnych seriali (np. Herosi), seriali animowanych (np. z Kod Lyoko), filmów (np. Gwiezdne wojny), komiksów (np. X-Men). Za to pojawia się też wiele oryginalnych postaci jak na przykład Jakub "Maxnaście" Toporski.
Fabuła zaczyna się od komiksu Maxnaście: Rycerze Xiao. Jest to nudny wstęp do całej serii. Tu formuje się organizacja Xiaoni, poznajemy Sithów. Rok w którym się to dzieje to 2008.
Ogólny koniec fabuły początkowo był planowany na 2075 rok, ale teraz się zdecydowałem tylko na 2015 rok.

Premiera Maxnaście: Rycerze Xiao planowana jest na maj 2012. Polecam dla fanów amatorskich komiksów science-fiction.

Jakbyście mieli pomysły do wyglądu strony, byłbym wdzięczny; do Maxnaście poproszę, gdy ich już nie będę miał.
12.03.2012 07:54
Return to top
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,691
Poziom ostrzeżeń: 10%
RE: Maxnaście
Och jakie to oryginalne: "Och, wrzucę Wolverina i Vadera, bo ich lubię, a sam będę głównym bohaterem! I będzie się to działo w przyszłości i będą różne fajne takie! I będą źli Sithci, sam to wymyśliłem, sam wymyśliłem, zeby wziąć to z gwiezdnych wojen! Och, i będą się działy różne rzeczy, wybuchy i kabum, ale na początku będzie nudno :C".

Mogę to wybaczyć, jeśli masz jakieś 12 lat, będziesz miał na czym ćwiczyć na przyszłość.

[Obrazek: giphy.gif]
13.03.2012 13:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,130
Poziom ostrzeżeń: 0%
Ja polecam najpierw cokolwiek jednak napisać, zapełnić czymś tę swoją stronę i dopiero wtedy podawać linka. Serio (:

[Obrazek: h3sygn.png]
13.03.2012 13:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,888
Poziom ostrzeżeń: 20%
Orzi, haters gonna hate.
Nie rozumiem Cię. Nie widziałeś tych "powieści", a już stwierdzasz, że będą żałosne. Niby można by było wywnioskować to z poziomu postów użytkownika, ale cóż...
Poza tym co złego jest w przeróbkach... To samo można powiedzieć o osobach, które wstawiają ficki o OP, zwierające np. elementy yuri. Ja samego pomysłu komentować nie będę, póki nie zobaczę tych opowiadań.

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
13.03.2012 13:48
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,237
Popieram Chlor. Weszłam na tą stronę i mnie przytkało - o co właściwie chodzi. Strona jest pusta, więc co mamy komentować?

A najbardziej mnie rozbawiło forum. I jego działy a raczej opisy.

"Najbardziej znana książka Maxnaście" - WTF? Książka, której jeszcze nie ma, ale jest najbardziej znana!

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
13.03.2012 14:09
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,691
Poziom ostrzeżeń: 10%
(13.03.2012 13:48 )Devzan napisał(a):  Orzi, haters gonna hate.
Nie rozumiem Cię. Nie widziałeś tych "powieści", a już stwierdzasz, że będą żałosne. Niby można by było wywnioskować to z poziomu postów użytkownika, ale cóż...
Poza tym co złego jest w przeróbkach... To samo można powiedzieć o osobach, które wstawiają ficki o OP, zwierające np. elementy yuri. Ja samego pomysłu komentować nie będę, póki nie zobaczę tych opowiadań.

Kwestia tego, jak potrafisz sprzedać swoje opko. Ja już po sposobie pisania Maxnaście i reklamy (np. zawartości strony, co wspomnieli już Chlor i Rybcia) mogę ocenić, ze mnie to w żadnym wypadku nie zachęca do czytania. W sumie sam dawno nie pisałem... Może się zabiorę za jakiegoś fika Tongue

[Obrazek: giphy.gif]
13.03.2012 14:19
Maxnascie
Unregistered

Usuńcie ten temat, bo nie chce mi się po tych komentarzach nawet robić Maxnaście.
13.03.2012 16:32
Return to top
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,888
Poziom ostrzeżeń: 20%
Ej, ej, ej. Cięta krytyka to normalka. Właśnie po reakcji na nią, poznaje się zapał pisarza Big Grin Widać, Twój był słomiany, skoro takie komentarze Cię zniechęciły. Pamiętaj - piszesz dla siebie.

Hm... W sumie jak od wielu miesięcy planuję coś napisać, ale pielęgnuje tą koncepcję Big Grin Ale mam problemy z opisem sytuacji i wydaje mi się, że komiks w moim przypadku byłby lepszy.

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.03.2012 18:15 przez Devzan.)
13.03.2012 18:12
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723
Hahahaha, autor się nadąsał XD
Ludki, oj, ludki, mamy tu do czynienia z Mary Sue, a Wy to naprawdę próbowaliście traktować poważnie? No litooości. Brakiem dystansu do sprawy zniżyliście się do poziomu autora.

Maxnaście - zanim zaczniesz się reklamować jaki to nie jesteś zajebisty najpierw zapełnij czymś stronę, upewnij się, że to jest to, co chcesz robić i w czym jesteś dobry (żebyś faktycznie miał czymś się chwalić).

Temat, zgodnie z życzeniem autora, zamykam. Jeśli ktoś będzie miał dobry powód, żeby go z powrotem otworzyć, to proszę na PM ;]

[Obrazek: 66HHUfX.png]
13.03.2012 19:07
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama