Aktualny czas: 23.11.2017, 01:45 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Wątek zamknięty 
Strony WWW Maxnaście
Autor Wiadomość
Maxnascie
Unregistered

Maxnaście
Oficjalna strona Maxnaście

Moja strona o Maxnaście. Wyjaśnię czym jest Maxnaście.

To moja seria komiksów i opowiadań, które dopiero mam w umyśle i chce to stworzyć oraz wysłać do internetu. Wiele bohaterów Maxnaście jest ściągniętych z różnych seriali (np. Herosi), seriali animowanych (np. z Kod Lyoko), filmów (np. Gwiezdne wojny), komiksów (np. X-Men). Za to pojawia się też wiele oryginalnych postaci jak na przykład Jakub "Maxnaście" Toporski.
Fabuła zaczyna się od komiksu Maxnaście: Rycerze Xiao. Jest to nudny wstęp do całej serii. Tu formuje się organizacja Xiaoni, poznajemy Sithów. Rok w którym się to dzieje to 2008.
Ogólny koniec fabuły początkowo był planowany na 2075 rok, ale teraz się zdecydowałem tylko na 2015 rok.

Premiera Maxnaście: Rycerze Xiao planowana jest na maj 2012. Polecam dla fanów amatorskich komiksów science-fiction.

Jakbyście mieli pomysły do wyglądu strony, byłbym wdzięczny; do Maxnaście poproszę, gdy ich już nie będę miał.
12.03.2012 07:54
Return to top
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,665
Poziom ostrzeżeń: 10%
RE: Maxnaście
Och jakie to oryginalne: "Och, wrzucę Wolverina i Vadera, bo ich lubię, a sam będę głównym bohaterem! I będzie się to działo w przyszłości i będą różne fajne takie! I będą źli Sithci, sam to wymyśliłem, sam wymyśliłem, zeby wziąć to z gwiezdnych wojen! Och, i będą się działy różne rzeczy, wybuchy i kabum, ale na początku będzie nudno :C".

Mogę to wybaczyć, jeśli masz jakieś 12 lat, będziesz miał na czym ćwiczyć na przyszłość.

[Obrazek: qs6mEE7.jpg]
Tylko Monika
13.03.2012 13:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,095
Poziom ostrzeżeń: 0%
Ja polecam najpierw cokolwiek jednak napisać, zapełnić czymś tę swoją stronę i dopiero wtedy podawać linka. Serio (:

[Obrazek: h3sygn.png]
13.03.2012 13:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,769
Poziom ostrzeżeń: 20%
Orzi, haters gonna hate.
Nie rozumiem Cię. Nie widziałeś tych "powieści", a już stwierdzasz, że będą żałosne. Niby można by było wywnioskować to z poziomu postów użytkownika, ale cóż...
Poza tym co złego jest w przeróbkach... To samo można powiedzieć o osobach, które wstawiają ficki o OP, zwierające np. elementy yuri. Ja samego pomysłu komentować nie będę, póki nie zobaczę tych opowiadań.

If you died, would anyone care? Would they really care? Maybe they'd cry for a day.
But let's be honest - no one would give a sh*t.
13.03.2012 13:48
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,237
Popieram Chlor. Weszłam na tą stronę i mnie przytkało - o co właściwie chodzi. Strona jest pusta, więc co mamy komentować?

A najbardziej mnie rozbawiło forum. I jego działy a raczej opisy.

"Najbardziej znana książka Maxnaście" - WTF? Książka, której jeszcze nie ma, ale jest najbardziej znana!

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
13.03.2012 14:09
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,665
Poziom ostrzeżeń: 10%
(13.03.2012 13:48 )Devzan napisał(a):  Orzi, haters gonna hate.
Nie rozumiem Cię. Nie widziałeś tych "powieści", a już stwierdzasz, że będą żałosne. Niby można by było wywnioskować to z poziomu postów użytkownika, ale cóż...
Poza tym co złego jest w przeróbkach... To samo można powiedzieć o osobach, które wstawiają ficki o OP, zwierające np. elementy yuri. Ja samego pomysłu komentować nie będę, póki nie zobaczę tych opowiadań.

Kwestia tego, jak potrafisz sprzedać swoje opko. Ja już po sposobie pisania Maxnaście i reklamy (np. zawartości strony, co wspomnieli już Chlor i Rybcia) mogę ocenić, ze mnie to w żadnym wypadku nie zachęca do czytania. W sumie sam dawno nie pisałem... Może się zabiorę za jakiegoś fika Tongue

[Obrazek: qs6mEE7.jpg]
Tylko Monika
13.03.2012 14:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Maxnascie
Unregistered

Usuńcie ten temat, bo nie chce mi się po tych komentarzach nawet robić Maxnaście.
13.03.2012 16:32
Return to top
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,769
Poziom ostrzeżeń: 20%
Ej, ej, ej. Cięta krytyka to normalka. Właśnie po reakcji na nią, poznaje się zapał pisarza Big Grin Widać, Twój był słomiany, skoro takie komentarze Cię zniechęciły. Pamiętaj - piszesz dla siebie.

Hm... W sumie jak od wielu miesięcy planuję coś napisać, ale pielęgnuje tą koncepcję Big Grin Ale mam problemy z opisem sytuacji i wydaje mi się, że komiks w moim przypadku byłby lepszy.

If you died, would anyone care? Would they really care? Maybe they'd cry for a day.
But let's be honest - no one would give a sh*t.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.03.2012 18:15 przez Devzan.)
13.03.2012 18:12
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Hahahaha, autor się nadąsał XD
Ludki, oj, ludki, mamy tu do czynienia z Mary Sue, a Wy to naprawdę próbowaliście traktować poważnie? No litooości. Brakiem dystansu do sprawy zniżyliście się do poziomu autora.

Maxnaście - zanim zaczniesz się reklamować jaki to nie jesteś zajebisty najpierw zapełnij czymś stronę, upewnij się, że to jest to, co chcesz robić i w czym jesteś dobry (żebyś faktycznie miał czymś się chwalić).

Temat, zgodnie z życzeniem autora, zamykam. Jeśli ktoś będzie miał dobry powód, żeby go z powrotem otworzyć, to proszę na PM ;]

[Obrazek: 66HHUfX.png]
13.03.2012 19:07
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama