Aktualny czas: 22.10.2017, 04:43 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
Strony WWW Pomóż Kasi odliczając 1% podatku.
Autor Wiadomość
CichyWiatr Offline
Nice :*
Tom's Workers

*
Liczba postów: 185
Poziom ostrzeżeń: 0%
Exclamation Pomóż Kasi odliczając 1% podatku.
Witam,

Zwracam się do Was z ogromną prośbą, abyście pomogli Kasi Wiśniewskiej (koleżance mojego dobrego kolegi) w walce z ciężką chorobą, jaką jest mukowiscydoza. Jak sama pisze, nie jest w stanie poradzić sobie z chorobą i prosi ludzi dobrej woli o pomoc:

Kasia napisał(a): Mam na imię Kasia i przyszłam na świat 13 marca 1987 roku o 15.50. Od tego dnia całkiem nieświadomie zaczęła się walka o moje zdrowie. Na początku nikt nie zdawał sobie sprawy, z czym tak naprawdę walczymy. Przez całe swoje dzieciństwo cały czas chorowałam, ciągłe wizyty u specjalistów nie przynosiły efektów, jednak ku wytrwałości rodziców w 2002 roku została u mnie zdiagnozowana MUKOWISCYDOZA.

Jest to ciężka i nieuleczalna choroba genetyczna, która systematycznie postępuje i stopniowo wyniszcza cały organizm chorego. Leczenie i właściwa rehabilitacja, które mogą nieznacznie zatrzymać rozwój tego schorzenia, są niestety bardzo kosztowne i samodzielne sprostanie ich finansowaniu jest bardzo trudne, a czasem wręcz niemożliwe. Z tego względu zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie mnie w walce ze skutkami mukowiscydozy, w walce o każdy następny rok życia. Pomoc finansowa jest dla mnie niezwykle cenna nie tylko w bieżącym leczeniu. Będzie ona bardzo istotna również na przyszłość, przede wszystkim w sfinansowaniu zabiegu przeszczepu płuc i leczenia po przeszczepie, który niestety jest nieodzownym skutkiem mukowiscydozy. Przeszczepy płuc u chorych na mukowiscydozę wykonywane są w klinice AKH we Wiedniu i są bardzo kosztowne, a często to jedyny sposób na uratowanie życia.

Mimo choroby i codziennym przeszkodom nie poddaję się i staram się żyć normalnie. Studiuję i spędzam czas z przyjaciółmi, dzięki którym każdy dzień jest radośniejszy i napawa nadzieją na kolejne dni. Staram się iść do przodu, realizować postawione przez siebie cele i marzenia.

Wszystkie niezbędne informacje na temat Kasi, jej choroby oraz form pomocy znajdują się na jej stronie, TUTAJ.

Nie żądam wpłacania darowizn, ale osoby pracujące, zamiast przeznaczać 1% podatku na rząd itp., mogą pomóc tej dzielnej dziewczynie w walce z chorobą.

Dziękuję

Remember, remember the fifth of November
The Gunpowder Treason and Plot
I know of no reason,
Why Gunpowder Treason
Should ever be forgot...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.08.2011 04:40 przez CichyWiatr.)
10.02.2011 20:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
MartynaK Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 1
RE: Pomóż Kasi odliczając 1% podatku.
Mamy już kolejny rok rozliczeniowy więc pozwolę sobie zaproponować Expatrię
http://www.1procentdzieciom.pl, jako dobry wybór do przekazania 1% podatku.
Stowarzyszenie to ratuje zdrowie i życie ciężko chorych, polskich dzieci z Europy Wschodniej.
To biedne dzieci, których niestety najbliższych nie stać na przyjazd i leczenie do naszym kraju.
Expatria umożliwia Im przyjazd i leczenie w Polsce...dla tych dzieci to jedyna nadzieja.
My możemy im pomóc.
06.02.2012 23:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama