Aktualny czas: 23.10.2017, 06:26 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
Strony WWW Second Life
Autor Wiadomość
Syrenka Offline
Supernova

*
Liczba postów: 872
Second Life
Jest sobie taki wirtualny świat w wirtualnym świecie zwanym second life. Jakieś X czasu temu nawet było głośno o tym, a jakoś tak mnie naszło i tydzień temu zalogowałam się tam. Grą tego nazwać nie można, choć jak każdy tam idzie i zaczyna nazywać to grą. Nawet ja. Tak naprawdę to jest coś pomiędzy grą a chatem. Tworzymy tam swojego avatara, czy to na swoje podobieństwo, czy tam na podobieństwo pupila to już zależy od naszego widzimisię i wkraczamy w SL. Są tam Polskie wyspy, Niemieckie, Angielskie, tematyczne typu fantasy, czy też Bleach. Najbardziej jak do tej pory to spodobała mi się japońska historyczna wyspa. Jest cudna z pałacami szoguna, domem gejszy, wioską rybacką....

Mam pytanie, czy ktoś może z nakama tam gra? Ciekawych jak SL wygląda zachęcam do zalogowania sie tam. Bardzo mili tam ludzie są. poniżej link do strony.

http://secondlife.com/
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.02.2012 14:23 przez Eihnaren.)
26.02.2012 00:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
taktyczna kropka
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,734
Poziom ostrzeżeń: 20%
RE: Second Life
Słyszałem o tym, ale nie miałem okazji zagrać. I nawet nie będę próbował. To taki, można powiedzieć, symulator życia, co IMHO jest dziwaczne. Gra ma być grą, chat ma być chatem Wink
Rozumiem już, skąd wzięły się Polskie Timiki.

[Obrazek: c2DKloo.png]
07.03.2012 08:30
Yoh Offline
Wice Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 588
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Second Life
Syrenko! Jak możesz ^.^ Jesteś Kapitanem naszej załogi a już wnikasz w kolejny świat ^^
Ta gra była rozsławiona przez CSIA (ten serial) ^.^
Miałem ochotę w to zagrać ale jakoś wolę oglądać anime - choć chętnie bym pograł

07.03.2012 16:36
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama