Aktualny czas: 24.11.2017, 16:29 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Strony WWW Second Rebellion - Code Geass PBF
Autor Wiadomość
Weather Online
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,248
Poziom ostrzeżeń: 20%
Second Rebellion - Code Geass PBF
[Obrazek: secondrebellionlogo.jpg]

Czy kiedykolwiek marzyła Ci się gra PBF w której gracz ma całkowitą swobodę swoich poczynań?
Czy zawsze chciałeś zmienić oblicze świata, a nie znalazłeś na to żadnego sposobu?
Czy masz dość nudnej, łatwej do rozgryzienia fabuły? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na nasze pytania, to oznacza, że jesteś wprost stworzony, aby zagrać na naszym nowym forum SECOND REBELLION! Świat osadzony w realiach Code Geass zapewni ciekawą i długą rozgrywkę! Zadbamy o to, żeby misje i inne atrakcje udowodniły Ci, że nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z podobnym PBF!
Jedyne co musisz zrobić, to zarejestrować się i stworzyć własną postać, która zadecyduje, kto będzie królem nowego świata !
Zapraszamy !

[Obrazek: a5d45uF.png]
13.08.2010 15:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
rad Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 5
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Second Rebellion - Code Geass PBF
Powiem tak, pierwszy z tej tematyki, to na pewno nie. Widziałem już wiele różnych PBFów tej tematyki, ale cóż... mam zamiar zagrać, bo tamte PBFy nie były dość dopracowane przez co w końcu się znudziły i upadły - mam nadzieję, ze z tym tak nie będzie, obyście rozreklamowali ten PBF.

Jak dotąd widzę, ze jest mało userów - weźcie się do roboty i stwórzcie coś z tego, bo naprawdę warto, nie ma zbyt wielu PBFów o tej tematyce. Ja na razie nie mam czasu na grę (egzaminy w tym roku itp), ale mam nadzieję, ze jak skończy się ten rok szkolny dalej będziecie prowadzili to forum i będę mógł zagrać, bo na pewno dołączę. Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.09.2010 09:19 przez rad.)
19.09.2010 17:55
Weather Online
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,248
Poziom ostrzeżeń: 20%
RE: Second Rebellion - Code Geass PBF
PBF został przeniesiony na nowy adres

[Obrazek: a5d45uF.png]
07.12.2010 14:50
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama