Aktualny czas: 21.09.2017, 01:46 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Strony WWW Wąskie Spectrum
Autor Wiadomość
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 617
Poziom ostrzeżeń: 0%
Wąskie Spectrum
http://forum.cdaction.pl/blog/wonsky/index.php?

Po tym adresem znajdziecie mojego bloga, w któym komentuje wydarzenia ze świata, staram się wyśmiewać co popadnie, ale też opisuje brechtowne wydarzenia z życia wzięte. Może kogoś to zainteresuje.

Aha: to nie jest kolejny emo-blog w którym pisze o swoim życiu czy cośTongue Pisze o tym, jaki ten świat nas otaczający jest śmieszny i staram się wam to pokazacTongue

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
09.07.2009 12:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,045

Zajrzałam d;

[Obrazek: h3sygn.png]
09.07.2009 20:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,232

We mnie także będziesz miał czytelniczkę Smile

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
09.07.2009 20:30
Jutsu
Unregistered

Siur ziom czytom :-)
10.07.2009 17:30
Odpowiedz cytując ten post Return to top
OFFSPRING Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 123

Mnie sie podoba
14.07.2009 00:35
Jutsu
Unregistered

Ja bardzo łądnie proszę by tu kolega napisał jak dostać sie na bloga z forum. Będąc zalogowanym. No boż kure widzę spis blogów i do kitu...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.06.2011 23:52 przez Eihnaren.)
18.07.2009 19:42
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 617

Masz Jutsu link na górze, w moim pierwszym poście ;] Klikasz w niego i możesz już pisać komentarze : )

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
18.07.2009 21:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Jutsu
Unregistered

Ale dałem... do głowy by mi nie przyszło że bez loguj (a i tak gość strzelił :-D )
Myślał o tym będę następnym razem.

No dobra tera druga część "jestem hardkorem" której nie mogłem tam napisać. Otóż grając na kopi zapasowej God of War II.
Doszedłem do takiego momentu jak Kratos zszedł do podziemi (tam co tego wielkiego tytana poznał od którego dostał moc walenia w ziemię)
No i trochę się przeszło i tam był taki moment że potem uwalniając parę przelatywało się skrzydłami na takie małe ( bączki zawieszone w powietrzu) an których była dżwignia i niszcząc wrogów i ja obracając podnosiło się następnie. Potem trzeba było przeskoczyć dalej po lince i na skarpę. Pokonać parę wrogów, wspiąć się wyżej kładąc kamień na kamieniu i potem wspinać się unikając spadających głazów. Jak już wejdzie się a górę to jest łańcuch w który trzeba uderzyć i dalej. I dalej nic bo nie mogłem...
Okazało się potem że błąd na swap magicu spowodował zablokowanie klawisza ataku. ( co oznacza że nie mogłem niczego zniszczyć)
Ja myślałem że to tak po prostu jest że nie atakujesz. :mrgreen:
Można wiec powiedzieć że jestem hardkorem :mrgreen: przeszedłem ten fragment bez "kwadratu" tudzież "kółka". :mrgreen:

No i w tym przypadku czy użycie tego zwrotu jest aż takie złe? Nie kojarzy się z jakimś kretynizmem o których byłeś łaskaw wspomnieć w swoim wspaniałym blogu.

Ps. Oczywiście kupiłem God of war II i przeszedłem ten moment. No i od tej pory mniej gram bo skupiam się na oryginałach np czekam na tekkena 6.
19.07.2009 10:30
Caellion Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 350

oczywiście przeczytałem i spoko... ale nie mam siły komentować.. ot będę czytał...

[Obrazek: alj9mx.jpg]

“Do what I do. Hold tight and pretend it’s a plan!”
“This is who I am, right here, right now, all right? All that counts is here and now, and this is me!”
“We’re all stories, in the end. Just make it a good one, eh?”
"Nikt nie powiedział, że dobre decyzje nie będą cię ranić..."
21.07.2009 02:02
Iskariota Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 81

Spoko temat - twoje Spectrum poruszał problemy codzienne, a nie kolejne pierdoły o tym co ludzie myślą o miłości, śmierci MJ, tudzież kolejny "zestaw łańcuszków".

Thx i masz ode mnie komenta ;]

Zuooo... nie ma obrazka xD
Ten pan zebrał: 7 punktów
30.12.2009 00:54
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama