Aktualny czas: 23.10.2017, 10:11 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Ankieta: Która domena lepsza?
http://www.gintama-center.pl
http://www.gintama.info
inne
[Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
Strony WWW www.gintama.dbv.pl - mój nowy twór
Autor Wiadomość
Vekka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 288
Poziom ostrzeżeń: 0%
www.gintama.dbv.pl - mój nowy twór
Otóż zamierzam otworzyć stronę poświęconą Gintamie. Póki co udało mi się stworzyć grafikę, jakieś pomniejsze podstrony i artykuł. Na razie jest tego mało, bo pracuje nad tym od dwóch dni , na dodatek jest to totalna amatorszczyzna. Byłoby tego z pewnością więcej, ale nie mam żadnych pomocnych rąk, samemu długo się nad tym siedzi. Dlatego też jeśli ktoś byłby chętny do pomocy to niech pisze gg: 3361551 lub po prostu wejdzie na stronę. Głównie teraz to proszę o konstruktywną krytykę dotyczącą mojej strony -- http://gintama.dbv.pl/news.php . Zapraszam! Big Grin

[Obrazek: vdka.png][Obrazek: vodkak.jpg]
^^

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.10.2010 10:34 przez Vekka.)
03.10.2010 22:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 529
RE: www.gintama.dbv.pl - mój nowy twór
Generalnie nie ma co zarzucić stronce, zwłaszcza że tworzysz ją dopiero dwa dni. W przyszłości można by dać jakiejś ciekawsze tło, ale ta biel też nie wygląda źle. Włożysz w to jeszcze trochę pracy, znajdziesz ludzi do pomocy i powinno być elegancko ;D

[Obrazek: the_witcher_sig_by_imperial_shagon.png]
03.10.2010 23:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Vekka Offline
Pirat
Pirat

*
http://gintama.c0.pl/news.php - przeszłam na inny hosting, bo na tamtym to miałam ograniczone możliwości, przez to się zmienił wygląd. Sama nie wiem czy jest gorzej czy lepiej. Oceniajcie, bo nie wiem czy zmienić, czy jest okej, czy wogle już dać se spokój.

^^

11.10.2010 07:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Vekka Offline
Pirat
Pirat

*
A więc, postanowiłam sobie, że nie będę już się bawić w te darmowe hostingi, była to strata czasu narobiłam się przy tym, a nic nie wyszło. Dlatego postanowiłam zainwestować w profesjonalny hosting i wykupić domenę. Tylko właśnie w tym problem, że ktoś wykupił już domeny pl i com.pl i tu tkwi mój problem. Mogę zmienić nazwę i zrobić np. gintama-center.pl lub jakąś inną końcówkę np info.pl lub info . Tylko nie wiem co lepsze i co może lepiej trafić do potencjalnych userów, co łatwiej zapamiętać i wogle co jest fajniejsze. Dlatego proszę was o pomoc. xD Powiedzcie co lepsze gintama-center.pl czy gintama.info lub inna końcówka. Albo podajcie jakieś swoje ciekawe propozycje. xD

^^

14.10.2010 10:33
Chocobo Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 72
Nie wiem czy na to potrzeba jakiegoś zezwolenia czy coś, ale może podyskutujesz z władzami i założysz gintamanakama.pl ^^?? Na starcie miała byś łatwiej, ponieważ i na OPN i na FTN jest spokojnie kilkunastu ludzi oglądających gintamę ;P.

[Obrazek: Grimmjow_Signature_by_Darkness_Creator.png]

14.10.2010 10:41
Vekka Offline
Pirat
Pirat

*
Hmmm no już nawet też o tym myślałam, że to nie byłoby głupie. Ale problem w tym, że Fairy Tail i One Piece są całkiem podobne i pasują do siebie, a tu nagle wyskakuje Gintama jak filip z konopii. xD

^^

14.10.2010 10:46
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,236
Poziom ostrzeżeń: 25%
Z tych podanych to lepsze by było to pierwsze, głównie ze kończy się za pl a to drugie na info a gościu instynktownie kończy wpisywanie adresu pl a jak nie ma takiego to musi kombinować z innymi. Choć ten przecinek tez może sprawiać kłopoty, najlepiej byłoby bez niego.

[Obrazek: a5d45uF.png]
14.10.2010 12:01
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 529
Myślę, że mogłabyś spróbować z nakama, ale jeśli nie chcesz, to lepsze jest gintama-center.

[Obrazek: the_witcher_sig_by_imperial_shagon.png]
14.10.2010 12:14
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,374
Poziom ostrzeżeń: 5%
Ja osobiście Gintamy nie znam. Jeśli tam słowa nakama nie pada i nie traktuje tak bardzo o przyjaźni jak w dwóch poprzednich tytułach, to nie ma trochę sensu zakładać takiej domeny. Tym bardziej, że mało kto wpisze gintama nakama, to po prostu nieopłacalna trochę nazwa, ale ja osobiście na to lejęBig Grin

Tylko wolałbym, że jeśli miałaby być nakama, to jednak by ta strona charakteryzowała się otwartością, miła atmosferą i pracowitością, no by to była dobra marka, żetak powiem^^
Ale miło, że byś chciała dołączyć do "rodziny":D

Ogólnie trochę też inaczej brzmi onepiecenakama a inaczejj gintamanakam bo kończy się na"a":D
Jeśli byś zrezygnowała z nakamy możesz dać np gintamaland.pl na pewno lepiej jak infoTongue To center nawet by przeszło, takie też widziałem.
Najważniejsze to rób mangęBig Grin

Ale teraz ważniejsze, nie kupuj w tym domena za 0 złoty. Lepiej poszukać innej i zapłacić np 48 i potem za rok tez tyle niz jak ja 0 a potem co rok 120zl.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.10.2010 13:06 przez Komimasa.)
14.10.2010 13:00
Vekka Offline
Pirat
Pirat

*
Jeśli chodzi o domene to nie kupuje za 0 zł. Już się na tych wszystkich darmowych badziewiach przejechałam, że mam dość. Co do samej Gintamy to tytuł się jak najbardziej kojarzy z przyjaźnią. Tylko właśnie się zastanawiam, no i właśnie gintama z nakamą trochę tak mało popularne może być. Gintama-center ten myślnik w środku trochę przeszkadza, a macie jakieś inne ciekawe pomysły? Big Grin

^^

14.10.2010 13:05
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama