Aktualny czas: 23.10.2019, 18:15 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 955 rozdział!
Tłumaczenia wszystkich zaległych są już prawie gotowe (został mi 958),
więc przygotujcie się na mały mangowy spamik:)
Odpowiedz 
Summoners War: Sky Arena (Android, iOs)
Autor Wiadomość
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,447
Poziom ostrzeżeń: 10%
RE: Summoners War: Sky Arena (Android, iOs)
Ena napisał(a):Mowa tu o darc sylphid xD

Bo ta wodna z ms troche slabosc. Ale l&d scroll zdecydowanie nadrobil xD

Czyli Harpu nie podbijać (onie, dałam jej już 3 mobki, żeby miejsce zrobić xD) i wszystkie jedno i dwu gwiazdkowe zużyć na Sylphid?
I dzięki za secik runkowy ;3

Filemon napisał(a):Jestem na etapie, że jak nie wezmę potworka od przyjaciela lub mentora, to nie dam sobie rady. Czy tak powinno być, czy robię coś źle? xD
Podbijam pytanie, na tym ognistym już były 30lvl mobki, dwa razy miałam sytuację, że dwa moje mobki umierały w pierwszej fazie, w drugiej padała MK i mobek od przyjaciela solował bossa xD

Filemon napisał(a):Czym są te aniołki? I czy coś warto podbijać?
Tu również nie wiem co zrobić z tymi aniołkami, widziałam, że da się je jakoś ewoluować, ale co to, po co to xD I jak rozumiem, reszta moich ziomków to foodery?

Dalej powinnam cisnąć te mapki, czy na jakiejś się zatrzymać i podexpić?

I jeszcze jedno pytanko, różowe kryształy na summon, czy zbierać - miejsca w sklepie mam wszystkie.

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
19.03.2017 11:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Uisper Offline
ლ(ಠ益ಠლ)
Tom's Workers

*
Liczba postów: 232
[Obrazek: b6ef9f859e__00-09-28__25-03-2017.jpg]

Heehehhee, Enauke~
25.03.2017 01:10
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
[Obrazek: iuxEJe7.png]

Jesteśmy martwi ;____;

25.03.2017 01:11
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
[Obrazek: nXA7REG.png]
[Obrazek: X8e6TvB.png]

Które z 3* mogę zużyć na fodery? Mogę się już w sumie pozbyć archerka, bo nie używam.

Którego mobka zrobić na 5*? A może któregoś z 3* zrobić na 4*?

Na przebudzenie kogo zbierać w pierwszej kolejności? Do tej pory robiłam głównie dark i kilka innych randomowo.

I błagam , powiedzcie, że ona jest coś warta ;___; Nie piszcie, że foder, plsssss xD Przeglądając sobie mobki bardzo mi się spodobała i teraz ja mam ;__; I mi się podoba w grze ;__;
[Obrazek: 0pnS14A.png]

Jeszcze noob pytania. Czy z Mystical Scrolla mogą wpaść l&d mobki? Albo z tych niebieskich scrolli tudzież serduszek?
Oraz ten miesięczny event z nagrodami do odbierania codziennie. Czy on działa tak, że loguje się w dniu x i odbieram wszystkie nagrody do samego końca, czy w pewnym momencie może się zmienić/zresetować? Bo Usi mnie nastraszył, a jeszcze kilka dni do l&d scrolla ;___;

26.03.2017 03:34
Ena Offline
Rak
Admirał

*
Liczba postów: 523
Poziom ostrzeżeń: 0%
(26.03.2017 03:34 )Filemon napisał(a):  Które z 3* mogę zużyć na fodery? Mogę się już w sumie pozbyć archerka, bo nie używam.
Wszystkie high elementale zostaw sobie na tą jedną, którą już robisz. Jak nakarmisz potworka takim samym (niezależnie od elementu) to wtedy pałerapujesz jego skile. A tak, to możesz resztę zużyć.
Jeśli chcesz się elfa pozbyć, to znadź sobie innego light potworka, który go zastąpi. Jeśli go nie ma, to na razie trzymaj. Nie masz za wielu attackerów, a nie każdy nadaje się na wszystkie dungeony.
(26.03.2017 03:34 )Filemon napisał(a):  Którego mobka zrobić na 5*? A może któregoś z 3* zrobić na 4*?
Zrób na 4* ognistą high elemental. Jak ją już wyekspisz, pytaj znów Tongue
(26.03.2017 03:34 )Filemon napisał(a):  Na przebudzenie kogo zbierać w pierwszej kolejności?
Lecisz z nimi po kolei: Magic Knighnt, Sylphid, High Elemental. W sumie musisz sobie też sprawdzać co który dostanie po przebudzeniu i jeśli uznasz, że to będzie dla Twojej gry przydatne już teraz, to przebudzaj. Niektóre potworki stają się przydatne dopiero po przebudzeniu, a przed są zwykła kupą.
(26.03.2017 03:34 )Filemon napisał(a):  I błagam , powiedzcie, że ona jest coś warta ;___;
Nie jest xD Kokos mówi, że najgorsza ze wszystkich xD
Ale trzymaj ją sobie na razie. Nie masz LUSZENA żeby sobie wybrzydzać.
(26.03.2017 03:34 )Filemon napisał(a):  Czy z Mystical Scrolla mogą wpaść l&d mobki? Albo z tych niebieskich scrolli tudzież serduszek?
Nie. Dlatego l&d scrolle są złotem.
(26.03.2017 03:34 )Filemon napisał(a):  Oraz ten miesięczny event z nagrodami do odbierania codziennie. Czy on działa tak, że loguje się w dniu x i odbieram wszystkie nagrody do samego końca, czy w pewnym momencie może się zmienić/zresetować? Bo Usi mnie nastraszył, a jeszcze kilka dni do l&d scrolla ;___;
Nagrodę dostajesz za logowanie się. Jeśli przegapisz kilka dni i zalogujesz się potem, to nie nadrobisz tego, co straciłaś, ale też Ci to nie przepada. Po prostu kontynuujesz od miejsca, na którym skończyłaś. Jeśli jednak masz za mało dni do odebrania ostatniej nagrody, to jej nie dostaniesz xD

[Obrazek: Ggca6ws.jpg]
26.03.2017 21:40
Kokos Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 42
Ludziska wpadł mi do głowy mały pomysł.
Co powiecie na #NoSummonApril?
Inaczej rzecz ujmując to nie otwieranie żadnych mystical scrolli (oraz innych drogich scrolli) do końca kwietnia. Oczywiście, zabawa będzie polegała na uzbieraniu jak największej ich ilości (chodzi o scrolle jak i kryształy) na koniec miesiąca by zrobić sobie wspólnie #MassMaySummon.
Spotkalibyśmy się i razem otworzyli wszystkie uzbierane przez ten czas scrolle.

Wiem, że teraz pewnie gotuje się w was chęć zdobywania nowych potworków ale właśnie taki event ma na celu zmuszenie was do skupienia się na tym co obecnie macie. Bo największy błąd jaki teraz możecie popełnić to rozpoczęcie na raz zbyt wielu projektów.

Co myślicie o takim pomyśle?
28.03.2017 08:59
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Już w sumie z Usim chcieliśmy sobie nazbierać 10 scrolli i zobaczyć, co z tego będzie (;

Może nie cały kwiecień, ale do świąt, jak u was będziemy, to sobie otworzymy?

Czy l&d scrolle i te scrolle typów (wiatr, woda, ogień) też będą w to wchodzić? Bo jeśli l&d przeżyję, to nie mam nic wiatrowego, co mnie boli w kokoro ;x

28.03.2017 12:39
Kokos Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 42
Miałem na myśli wszystkie scrolle oprócz unknown i social.
Do świąt jest niecałe 3 tygodnie trochę mało tego czasu Tongue
Ale to była tylko moja luźna propozycja, więc bez spiny Tongue
28.03.2017 16:46
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama