Aktualny czas: 25.11.2017, 05:54 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Supernatural
Autor Wiadomość
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,868
Poziom ostrzeżeń: 0%
Supernatural
Wielkimi krokami zbliża się kolejny, dziewiąty już, sezon o starciach Winchesterów z paranormalnym światem.

Czasem mam chęć wymienić opinie na temat nowych odcinków, więc za wczasu zbadam teren: czy ktoś ogląda?

Ja zaczęłam gdzieś półtora roku, może dwa lata temu i z początku serial mnie zachwycił. Pierwsze 4 sezony były świetne! Mroczne i evul. Po raz kolejny w moim życiu spanie samemu w ciemnym pokoju stało się niewykonalne (choć mi to niewiele potrzeba...). Z czasem serial nieco się zepsuł... Ostatnie dwa sezony zawierały odcinki, które wywołały więcej lamentu niż westchnięć zachwytu. Schematy powielane do bólu (np. "YOU LIED TO ME! ;_;") i mało błyskotliwa akcja skutecznie zepsuły mi wizerunek tej serii. Pierwsze 6 sezonów miało klimat. Teraz jest naciąganie i kiczowato. A mimo to... dalej oglądam przez wzgląd na bohaterów: Sam, Dean, Cass i Crowley - podejrzewam, że za ich sprawą dotrwam do samego końca (prawdopodobnie 9 i 10 sezon).

No to teraz chwila prawdy: czy ktoś jest na bieżąco, czeka na kolejny sezon i ma chcęć wymienić się uwagami? Smile

[Obrazek: o-SUPERNATURAL-SEASON-9-570.jpg?6]

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
01.10.2013 13:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,432
Poziom ostrzeżeń: 10%
RE: Supernatural
Mama próbowała mnie przekonać do oglądania, Usi próbował mnie zmusić do zobaczenia. Ale dzielnie się opieram~ Jakoś mi klimaty nie odpowiadają, ale kto wie~ Może się skuszę kiedyś :3

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
01.10.2013 14:07
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 862
Ja oglądałem z 10 odcinków pierwszego sezonu i nie umiałem się przebić dalej, tak jakoś typowo dla żeńskiego grona ten serial jest robiony Big Grin Więc póki co nie mam zamiaru sie zabierać za kontynuowanie tego produktu Big Grin
01.10.2013 20:50
Trace Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 589
Ja oglądałem parę losowych odcinków z braku laku i nawet mi się podobał. Ale szybko zapomniałem o tym serialu, dzięki za przypomnienie. Może jeszcze kiedyś obejrzę, bo było całkiem ciekawie

SLAWO89 napisał(a):ak jakoś typowo dla żeńskiego grona ten serial jest robiony Big Grin

Łaj? :O Ja oglądałem niewiele, ale jak miałbym zacząć dalej oglądać to chciałbym wiedzieć takie rzeczy, żeby nie marnować czasu, bo mam sporo zaległości jeżeli chodzi o chińskie bajki.

[Obrazek: 5YNqkDK.png]
[Obrazek: qdkUHad.png]
01.10.2013 21:43
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Liczba postów: 1,197
Ja nie oglądam i nawet jeden odcinek nie przeleciał mi przed oczami... pewnie dla tego, że rzadko chwytam się seriali, a jak już są to seriale typowo kryminalne Tongue

[Obrazek: llamister_kozov.png]
"3 grudnia książę mrocznych kóz oświadczył się siostrze Okiren: Hotarubi.
Podarował jej pierścień z trawy, który ta ochoczo przyjęła, a że jest lamą, to pewno go zeżarła."
01.10.2013 22:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,147
Trace napisał(a):Łaj? :O Ja oglądałem niewiele, ale jak miałbym zacząć dalej oglądać to chciałbym wiedzieć takie rzeczy, żeby nie marnować czasu, bo mam sporo zaległości jeżeli chodzi o chińskie bajki.

Chodzi o to, że to niby takie horrorowe, ale są tam takie dwa bishe i wokół nich się akcja kręci non stop i się laski nimi podniecają, i piszczą i się ślinią na ich widok xD
Mnie też ten serial nie podszedł jakoś, niby spoko (bocoś a'la horror), ale takie jakieś... Nie wiem ;x

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
01.10.2013 22:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
No bo się spsiło! Kiedyś było bardziej o potworach i demonach, teraz bardziej o braterskiej miłości w trudnych czasach ugabugasrakapraptaka... Ale pierwsze dwa sezony były preszus i choćby dla nich warto - te zmory mi się po nocach śniły :>

I w jednym epku odcięli głowę Paris Hilton <3
Post po postem, oj niedobra ja, spank me :>

Gdy widzę płaczącego Deana też miewam chęć otrzeć mu łezkę~
[Obrazek: 1737_f3b5.jpeg]

[Obrazek: 0691_46e5.jpeg]

Spoiler: fanigrlism napędzają łobuzy
no but seriously we have the gayest-straight cast ever.
I mean look:
[Obrazek: tumblr_inline_mg6kuo8dfB1qcge68.gif]

no seriously
[Obrazek: tumblr_inline_mg6l8zTWe41qcge68.gif]

guys
[Obrazek: tumblr_inline_mg6la05uGD1qcge68.gif]

guys seriously
[Obrazek: tumblr_inline_mg6lahqVKc1qcge68.gif]

GUYS
[Obrazek: tumblr_inline_mg6lb3jZYn1qcge68.gif]

NO GUYS SERIOUSLY
[Obrazek: tumblr_inline_mg6lby5QnC1qcge68.gif]

02.10.2013 02:30
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Dlatego to aż zastanawia, czemu Jensen powiedział w 9 sezonie "jesteśmy rodziną" do Mishy, zamiast, jak miał w scenariuszu - "kocham cię".

Bo szczerze, z braterskiej miłości zrobił się z serialu Destiel, co tu dużo kryć ;]
Ostatnio dopiero dołączyłam do Tumblra i mam tony grafik czy gifów, którymi mogłabym się tu z Tobą poprzerzucać (ci aktorzy są po prostu przeuroczy XD), ale jak za pierwszym razem wbiłam do tematu i przeczytałam wprowadzenie, to aż mnie odrzuciło - nie umiesz zachęcać ludzi, okiren XD
Zatrzymałam się po trzecim sezonie, bo zabrakło mi osoby, z którą mogłabym to oglądać - już tak mam, że w głowie mi się zakonotowało - czytanie jest dla jednej osoby, oglądanie czegokolwiek może być grupowe i takie być powinny - czytając przenosisz się w inny świat i lepiej być w nim samemu, a oglądając można się poprzerzucać głupimi uwagami, ale wspólnie krzyczeć ze strachu nie czując się głupio XD I jakoś tak nie umiem już oglądać czegoś sama XD
Ale udało mi się zarazić Sowę SPNem, więc myślę, że w najbliższych tygodniach będziemy chłonąć historię XD "The road so far"...

W każdym razie zatrzymałam się pod koniec trzeciego sezonu, wbiłam tutaj i widzę, że okiren chce rozmawiać o najnowszych odcinkach - "oho, temat nie dla mnie, spoilery będą, do widze~nia..."

gify gifami, to proszę, tu coś ode mnie:

Spoiler :
[Obrazek: tumblr_munsomhvcI1qzmeh4o1_250.gif][Obrazek: tumblr_munsomhvcI1qzmeh4o2_250.gif]
[Obrazek: tumblr_munsomhvcI1qzmeh4o3_250.gif][Obrazek: tumblr_munsomhvcI1qzmeh4o4_250.gif]
[Obrazek: tumblr_munsomhvcI1qzmeh4o5_250.gif][Obrazek: tumblr_munsomhvcI1qzmeh4o6_250.gif]
[Obrazek: tumblr_munsomhvcI1qzmeh4o7_250.gif][Obrazek: tumblr_munsomhvcI1qzmeh4o8_250.gif]

[Obrazek: 66HHUfX.png]
22.10.2013 07:47
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Piękne zakończenie, niechby się tak stało!

Nie wiedziałam, że ty nie na bieżąco, będę miała na uwadze Wink Ach, ty jeszcze w sezonach za czasu świetności SPN, aż trochę zazdroszę :3

22.10.2013 14:34
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Bez większych spoilerów, z góry dzięki XD
I niestety, byłej fance yaoi potencjalny Destiel później nie przeszkadza, stąd, mimo wszystkich znaków na niebie i ziemi od Tumblra, wciąż chcę obejrzeć więcej jak trzeci sezon i, do licha ciężkiego, poznać wreszcie Castiela XD

[Obrazek: tumblr_mehh7v9qOJ1qcml1jo1_500.gif]
MISHA YOU ARE ALMOST 40 YEARS OLD STOP THAT

Spoiler: młody Ackles *_*
[Obrazek: tumblr_muifcyXpqY1sxhoaio1_500.jpg]
Swoją drogą do poczytania:
Spoiler :
[Obrazek: tumblr_lttoc13Jk91qgio0jo1_r4_500.gif]
[Obrazek: tumblr_lttoc13Jk91qgio0jo2_r4_500.gif]
rhirules97:
Whenever I see this post all I think of is an AU where both of them are serial killers, and they’ve never met, but because they’re both on the news so often they know about each other and communicate through these security tapes. Their goals may be to kill each other but when they finally come face to face it doesn’t work like that at all..

sammyboner:
OH MY GOD SOMEBODY WRITE IT

toxic-black-heart:
DO IT! WRITE THIS NOW!

such-a-wholockian:
WRITE IT AND SEND US ALL LINKS!

the-profound-pizza-man:
once again HERE HERE IT IS!
Swoją drogą, po co się ograniczać? Mamy gdzieś temat o SuperWhoLocku? Albo o Tomie Hiddlestonie jako takim?
Czy istnieje fandom łączący Toma i SuperWhoLocka?

[Obrazek: 66HHUfX.png]
22.10.2013 16:45
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama